Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orta yas ustu teyze capsleri

Esh

Öne çıkan mesajlar

Hepimizin muzdarip oldugu bu elzem konuyu artik bir basliga donusturme zamani geldi.

Anne baba amca dedigimiz varliklarin kah turkceyi ne kadar sallamadiklarina sahit olacagiz kah comic sansla garfieldla komik olmaya calisilan paragraflarda bogulacagiz.

Cosmos'a uzanan mukemmel bir utanc yolculugu bizi bekliyor.

Acilisi yapiyorum. Haydi bism

Sosyal ağlarda paylaş

Bu capslerin 50 yaş üstü teyzelerle ne alakası var anlayamadım. Onların zeka seviyesinde olanlar tarafından atılan capsler mi yani ?
Tanımlama olmamış bence, başka bi şey bulun. Çünkü bunları beğenen insanların belirli bi yaş ortalaması yok, 30lu yaşlarda da bu capsleri atan, bunları beğenen çok insan vardır. Facebookla tanışmadan önce, hayatlarında mizahı görmemiş insanlar bunlar belki de. Akasya durağı kafası mı yoksa ? Ben de tanımlayamadım, kafam karıştı :S
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Bu capslerin 50 yaş üstü teyzelerle ne alakası var anlayamadım. Onların zeka seviyesinde olanlar tarafından atılan capsler mi yani ?
Tanımlama olmamış bence, başka bi şey bulun. Çünkü bunları beğenen insanların belirli bi yaş ortalaması yok, 30lu yaşlarda da bu capsleri atan, bunları beğenen çok insan vardır. Facebookla tanışmadan önce, hayatlarında mizahı görmemiş insanlar bunlar belki de. Akasya durağı kafası mı yoksa ? Ben de tanımlayamadım, kafam karıştı :S

Genrenin tanımı bu. 30 yaşında birisi bunu paylaşıyorsa, o kişiye orta yaş üstü teyze capsi paylaşan 30 yaşında insan denilir, 30 yaşın standardı bu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

kim 500 milyar ister tarzı bi yarışma izlerken annem "bu ilk sorularda elenenlerin falan caps'i oluyormuş" dedi.

kæps diye söylemesine ayrı, yanına goofy falan konmuş caps'leri görüp gülmemesine ayrı sevindim (tu)

Kac o evden hemen, o senin annen degil.

Sosyal ağlarda paylaş

yok ya dün web.whatsapp.com'u gösterdim, "kamerayla falan nasıl bağlicaz sen yap dursun işte" dedi. qr kod okutmaktan bahsediyor. onu yapar aslında, neticede kamerayı ekrana tutuyorsun gg ama 2. yapışında menünün nerde olduğunu bulamayabilir.

görmemiş dediğim yarışmalı olanlar için bu arada (hani ne kadar görmese kârdır). yoksa şunu falan paylaşmış arkadaşı vardır illa ki :(

http://2.bp.blogspot.com/-bY9cD1BVdlg/VCDjkuE1QvI/AAAAAAAAAgA/STLOD_HOPeA/s1600/komik-facebook-sozleri-24184.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...