Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2016-2017

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Hesaplamamıştır zaten de, olur da sakatlanır diye yapmış olması çok muhtemel.

O ayak oraya gitmez çünkü normalde, zaten top geçmiş, Zaza charge pozisyonunda değil ve dengesini kontrol ediyor gibi duruyor. Bu yüzden direkt zıplamış adamın altına sokuyor ayağını diye yorumluyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Gerçekten bilerek değil diyen, Bruce Bowen falan diyen insanlar gram basketbol bilgisi olmayan insanlar olabilir.

1- Bilerek olduğu ayağını tam altına sokabilmek için ikinci half-stepi yapmasından belli. "Şöööyle iyice gireyim altına" diye düzeltti adam ayağını resmen, bilerek olmasa çoktan çekerdi, hadi çekmedi bari biraz daha uzatmazdı.

2- Bruce Bowen harbiden çok şerefsiz oynardı, o zaman zazada kawhi bilerek ve isteyerek sakatlayabilir mi? Bruce Bowen tehlikeli hareketler yapıyorsa Zaza'da yapsın. Öldürsün hatta kawhi'yi falan, ne gerek var yaşamasına?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=THGJJHln4Co?feature=oembed" width="459">

Mithat sende değişik ve yersiz bir özgüven var da, şu forumda madara olmaktan bir türlü sıkılmadın. Üstteki video'yu bir izle bakalım.

Burada kimse Zaza'yı savunmuyor, zaten yaptığı şerefsizlik. Ama Bruce Bowen da bu hareketleri yaparken herhalde kendi insiyatif almıyordu, Popovich'in izni ve taktikleri dahilinde yapılan işlerdi bunlar. O yüzden diyorum Popovich ağlamasın. Kawhi zaten şu an bu ligin en sevilen adamlarından biri, herkesi üzer sakatlanması
Sosyal ağlarda paylaş

Madara olmak derken?

Daha okuduğunu anlamayıp burada bıdı bıdı yapmak asıl cahil cesareti falan olabilir ancak.

Ne diyorum bak iyi oku ; Bruce Bowen şerefsizdi diye Zazada şerefsiz olabilir bişi diyemeyiz diye bir durum mu var diyorum, Bowen yaptı o yüzden Zazada yapsın biz bişi demeylim hiç ses çıkarmayalım mı? Bowen yaptığında insanlar ayaklandı sıkıntı çıktı, telefonlar açıldı uyarıldı vs, şimdi Zaza yapınca niye susalım niye herkes "ama bilerek değiiiil" falan yapıo onu anlamıorum ben.

TL;DR: Bowen yapmadı demedim hiç , Bowen yaptı diye Zaza aklanmış olmuo hala Zaza şerefsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat daha geçen de aldridge draymond greeni parçalayacak diyordun

Hani lamarcus aldridge, temasın her türlüsünden kaçmasıyla bilinen, yumuşaklığıyla ünlü adam,

Draymond greeni, legit çirkefliklerin üstüne tekme dirsek trash talk ne varsa karşıdakini oynatmamaya oynayan draymond greeni parç......

Bir dur iki dk motor soğusun gözünü seviyim sdfsg
Sosyal ağlarda paylaş

Doktor bu ne.

Artik konferans duzenini mi degistirirler naparlar bilmiyorum da su dogunun dandikliginin cozulmesi lazim.

Gelenekleri yikip top 16 NBA yapsinlar playoffu olmuyor cidden boyle. Artik ulasim zor degil vs vs 1970 yili degil.
NBA in maclari azaltip kaliteyi artirmasi lazim playoff seedinin ciddi bos bisi oldugunu dusunmeye basladim
Sosyal ağlarda paylaş

pick 1 + hayward zaten 4 seviye falan atlattıracak adamlara. brad stevens'la net domine edebilirler gelecek yıllarda batıyı.

bu sene şu kadroyla final bile koça yazar. yeni popovic, carlisle falan stevens resmen lige giriş yaptığından beri deli sempatim var.

spoelstra gerçi bana kalırsa halen daha değerli ama stevens'in olayı da farklı. şehrin gücünü arkasına alıp her şekilde yardırır.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Bakmadım da yoktur salary capte yer. Zaten efsane 2 oyuncudan birini alacaklar draftta. Seneye çok daha iyi olurlar.

açılan yerin tamamı hayward gidecek işte. fultz ile bitirirler olayı. belki 2 vs 1 tarzı takaslarla bench'i sağlamlaştırırlar onun dışında pek imkan yok.

çöp çok var kadroda bir şekilde daraltsalar iyi olacak aslında.

amir johnson ve jonas jerebko'dan 20 milyon dolarlık cap açılıyor sadece yazın. thomas'ı falan ortalama üstü bi uzuna kitleyebilirlerse harika iş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...