Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2016-2017

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

yalnız irving gerçekten cok kotu su an. yetenegi tartısılmaz ama suana kadar beyni yokmuş basket iqsu 0ın altındaymış gibi oynuyo. pota altında bi türlü sayı atamıyo su an sıkı savunmadan dolayı, ona ragmen her seferinde yine gidiyo aynı yere. oyun yok bi şey yok. bodoslama göz göre göre.bomboş geri dönüyolar. bir degil iki degil en az böyle dört beş sefer üstüste deniyo. e haliyle her boş döndüklerinde ya curry ya durant ya green ya klay bi üclük sokuyo fark acılıyo.

kendine gelmezse irving cavs tek maç alamaz lebronun hayvani performansına ragmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

kral dediğiniz adam bildiğin drama queen. LeFlop, leChoke,leFail. sırf şu herıf yenılsın dıye karşısında kim varsa desteklerim.

hapçı kendine geldi bu arada güzel oynadı. çok ağır kafası iyi/sarhoş gibi gelse de şut atarken bu sefer isabet oranı yüksekti.

eheueuh abi lefail dedigin adam şu kadroya nbade final oynattı genç yaşında:

https://i.hizliresim.com/r2Ykdm.png

adam daha ne yapsın ya aahah.

bak gswye adamlar nasıl takım kurdu. bulls jordan yine aynı şekilde.lebron cavsda 7 sene oynadı adama bu kadroyu reva gördüler asdf.

lebronu sevmemek zamanında biraz medyanın dayattıgı bi şeydi miami olaylarından sonra. düşününce adamın egosu bence çok çok çok az geldigi noktaya göre.

böyle adamlar oynuyoken keyif almak lazım biraz illa taraf olmak gerekmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de Jordan sonrası dönemde çıkan süperstarlar arasından egosu en düşük olan, en mütevazi ve düzgün karakterli adam şu anda Lebron. Gençken saçmaladığı zamanlar olmuştu ego yönünden ama Miami'ye ilk transfer olduğu andan itibaren gerek oyunu, gerek demeçleri falan inanılmaz değişti. Baya düzgün bir adama dönüştü.

Şu haliyle Lebron'dan nefret etmek baya basketbola hakaret. (Kişi olarak nefret etmekten bahsediyorum burada, takım olarak Cavs'ı sevmemek falan ayrı bir dava)

Edit: Aklıma gelmişken bu tip adamlara örnek olarak Tim Duncan'ı da verebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Duncan'ı hiç sevemedim ben. All time listelerine yazılınca da HASTA oluyorum. Enthusiasm eksiği benim gibilerin sevmesini engelliyor sanırım. Jordan kobe iverson bird magic lebron barkley tmac vb vb vb böyle tutku ifadesi göremedim ben hiç duncan da.

Bu da duygu üretmemi engelledi.
http://i.imgur.com/7szkwU7.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Emre333 said:

kral dediğiniz adam bildiğin drama queen. LeFlop, leChoke,leFail. sırf şu herıf yenılsın dıye karşısında kim varsa desteklerim.

hapçı kendine geldi bu arada güzel oynadı. çok ağır kafası iyi/sarhoş gibi gelse de şut atarken bu sefer isabet oranı yüksekti.

eheueuh abi lefail dedigin adam şu kadroya nbade final oynattı genç yaşında:

https://i.hizliresim.com/r2Ykdm.png

adam daha ne yapsın ya aahah.

bak gswye adamlar nasıl takım kurdu. bulls jordan yine aynı şekilde.lebron cavsda 7 sene oynadı adama bu kadroyu reva gördüler asdf.

lebronu sevmemek zamanında biraz medyanın dayattıgı bi şeydi miami olaylarından sonra. düşününce adamın egosu bence çok çok çok az geldigi noktaya göre.

böyle adamlar oynuyoken keyif almak lazım biraz illa taraf olmak gerekmiyo.

Şu kadroyla çok sağlam bir Detroit'i 2-0'dan gelip 4-2 geçmişlerdi. Özellikle Lebron'un 48 sayılık 5. maçı efsane bir olaydı o yaşta. Ki o kadro baya leşti. Kenardan Gibson vardı gelip biraz üçlük atıyordu, Larry Hughes savunma yapıyordu, Big-Z de dikiliyordu boyalı alanda. 22 yaşında 25-9-8 ortalama ile konferans finali aldı adam tek başına.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mu egosuz star lan dfsfs. Adam takimi kendi kuruyor, kralim ben diye geziyor, takimindaki beyazlari bile tinlamadigini gordum ben bu herifin, sen de basket mi oynuyon lan ilik der gibisinden. ( ya da bana oyle geliyor). Ayrica su adamin floplari bile yeter.

Olm cleveland kadrosuna tek labron var cop muhabbeti yapmayin ya nolur. Sene basindan beri goldeni nasi yeneriz diye kac adam aldilar. Kyrie dedigin adam 1.sirada draft edilmis , love desen yuksek yine bilmiyorum da kadroya kotu diyemezsin. Defalarca bu herifin gtunu kurtardi bu ikisi.

Bence cavs su an normal oyununu oynuyor, gsw sadece gecen senenin intikami peasinde. yani olacagi buydu. Adamlar 1 senedir bu seriyi bekliyormus gibilerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu yazdıklarından çıkardığım şey: Lebron seni evinden aldırmış.

Başka açıklaması yok yani ilk paragrafın, inanılmaz bir butthurt var sadece. Hiç bahsettiğin gibi tripleri yok şu adamın özellikle son yıllarda.

Ha şu anki kadrosu kötü değil zaten Cavs'ın, sadece GSW'yi yenmek için yeterli değil. Irving ve Love kendi standardlarında oynasa bile, Lebron'ın her maç triple-double'a yakın ve savunmada Durant'ı durduracak şekilde oynaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle son yıllarda diyorum çünkü son yıllarına hiç laf edilmez, gençliğinde biraz şımarıklığı vardı da bahsettiğin kadar dramatik hiç olmadı durum. Kobe, Iverson, Curry vb. adamların hepsi Lebron'dan kat be kat egolu ve şımarık ötesi adamlar mesela.

Ondan önceki dönem için de adama ırkçı demişsin, Ilgauskas'la gayet iyi geçinen bir adamdı yani bu en basitinden, ırkçılığın yakınından uzağından geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

LeBron bu lige zaten King James olarak girdi. McDonalds All-American zamanından beri yeni Jordan'dı bu herif; sırf o oynadığı için genel yayında ilk kez ABD'de lise maçı yayımlandı. Daha lige girmeden bu Nike sponsorlukları falan yokken NBA'de o dönemin mevcut oyuncularından fazla para ile anlaşma yaptı. Lottery yayınlanırken 1st pick'in adı LBJ olsun goygoyunu falan hatırlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlıyorum ve işte bu kadar şişirilmesine, şımartılmasına ragmen gelmiş olduğu noktada kendini o kadar güzel kontrol ediyor ki, takdir edilesi resmen.

Daha adam lige geldiği sene göklere çıkarttılar, ona rağmen ne oldum delisi olmadı. Cleveland'dan giderken bile üzülerek gitti Miami'ye ve ben bu takıma zarar verdiğimi düşünüyorum diyerek gitti. Şampiyonluklarını aldı ve geri geldi, kaldığı yerden de devam ediyor.

NBA'de çok efsane flopçular var, Lebron bunlarla kıyaslanamaz bile. Bu arada son yıllarda flop işini bile inanılmaz azalttı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...