Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanser hakkında, benimle ilgili aslında

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Annemi alıp zorla doktora götüresim geldi lan, geçmiş olsun. Gerçi çayı mayı azalttı allahtan.

tiLi said:

15 tane 40 cc bardak 0.6 litre ediyo

CC burda santimetre küp değil ya içeceklerde falan böyle 10mlye denk gelen bi hacim. Görüyorum ben de 500lük şişeye 50cc yazıyorlar falan. Hatalı yazım
Sosyal ağlarda paylaş

@KUDDUSİKARDEŞ, sabır, güç diliyorum. çok güzel bir insanın çok zamansız ölümü gerçekten içimizi acıttı. sizin de konuda gördüğünüz üzere, neredeyse ölüm anına değin, bizleri hastalığı konusunda, alınması gereken önlemler konusunda, sigorta konusunda aydınlatmak, bilgilendirmek için çaba sarfetti. zaten sanırım bilgi paylaşımı ona hayatta en çok mutluluk veren şeylerden biriydi. gördüğü, öğrendiği her şeyi paylaşırdı bizlerle. başka bir başlık daha var taziyelerin yazıldığı; "Çetin abiyi kaybettik..." diye başlayan bir konu başlığı altında. okumadıysanız oraya da bir göz atın isterseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bugün paticikte gezinirken şu dilanın tipi nasıldı diye bakıyım diye googleda paticik dilan diye arattığımda şu resim çıkmıştı..

Çeto'nun küstürdünüz kısmını görünce "kanser ettiniz" yazsa daha uygun olur diye bi tebessüm etmiştim. Şimdi geldim durumları ile ilgili topiğine bakayım biraz alternatif iyi gelebilecek tedavi yöntemleri yazayım diye bir kaç sayfa linkini sekmeye attıktan sonra önceki sayfalara bakarken kardeşinin mesajını gördüm..

Şuan üzülüyorum küs ayrıldık diye.. En son bir gün trafikte giderken telefonla beni aramıştı. Yaş farkı gözetmeksizin denklikten Çetin çetin diye diye konuşuyordum. Epey gıcık olmuş sonradan farketsem de "asker arkadaşım gibi adımla hitab etmen saygısızlık" diyince baya sert patlamıştım. Kitap falan yazıcaktık da sarmamıştı düetler beni iplememiştim. Çoğu kişi gibi bende kötü davranmıştım.. Şimdi üzüntülerinin vucuduna vurmasından ötürü genç yaşta ayrılmasına bu dünyadan çok üzüldüm. Keşke azıcık daha insaniyetli olabilseydim de küstürmeseydim adama kendimi.

Ah be.. Senin de istediğin gibi iyi bir arkadaşın olabilmeyi isterdim çok saçmaladım.. Fikir farklılıkları üzerine bu kadar sert olmam ve kırıcı cümleler ile ağır laflar ettiğim için pişmanım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
Auril said:

ne pis bi hastalıkmış lan bu

6ay önce en yakın arkadaşıma beyin kanseri teşhisi kondu- grade4
4 ay önce opresyaon geçirdi - %95 ini aldık dediler

şu an epilepsi krizinden acilden yeni çıktı, ilk mr sonucu
tümör çok büyük

amk

dün akşam kaybettik arkadaşımı

20 yıllık arkadaşımı kaybettim lan :(