Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanser hakkında, benimle ilgili aslında

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

1 ay önce full enerji yazıyordu ya, iyiye gidiyor diye haber vermişsiniz. ne illet bir şey de bu kadar genç adamı bu hızlı yiyip de bitirdi. gerçekten hayat ne boş şey. ailesine sabır diliyorum. mekanı cennet, huzurla dolu olsun.

subat sonu toplanip bira fln icmistik 6 ay yaaa
bazı ocleri kac senedir kanserli halde meydanlarda boguruyor hala :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ablam temmuz ayında vefat etti kanserden. Vefat öncesi aynen kuddusi giib yoğun bakıma alınmıştı, kanser hastaları zaten son dönemlerde ya enfeksiyondan yada organ yetmezliğinden vefat ediyor.

Süreç çok zor gerçekten ve yapabileceğiniz hiçbirşey yok öylece ölmesini bekliyorsunuz artık yapacak birşey kalmayacağını anlayınca, ağrıdan artık morfin veriliyordu son dönemlerde. 2-3 post önce ağrıdan kuddisinin yoğun bakıma alındığını okuyunca sonucun artık pek iyi olmayacağını anlamıştım.

Sevdiklerine ve yakınları adına çok üzücü eşi ve kızı için zor gerçekten umarım ne kısa sürede toparlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Vay arkadaş yaaa... Bir sürü dangalak herife bir şey olmazken iyi kötü bu ülke için çırpınan insanlara oluyor hep. Ahmet Abi (Narsor) o da en son enfeksiyon sonucu yoğun bakıma alınmıştı. Hatırladım da fena oldum yine. İkisinin de toprağı bol olsun.

benim de aklıma ahmet abi geldi. patiden 2 kişi endgame'e ulaştı diyelim :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...