Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Justice League (17 Kasım 2017)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

sırf pçliğine yaptığını düşünüyorum, bir iki açıklamasını okudum çok mantıklı bi sebebi yok. imax çekildiği için seyirciye ne verebilirsek kardır demişler sözde, 4:3 ratio cidden daha fazla görüntü veriyor olabilir ama kullandığımız ekranlar widescreen hiamina. dallamalıktan başka bir şey değil şu.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.03.2021 at 16:36, Laorx dedi ki:

Bu arada izlemeyi dusunenlerin oncesinde batman vs superman extended versiyonu izlemeli bence.

ben izledim simdi snyder version'u

bu ustteki comment gecerli, izlemediyseniz oncesinde izleyin.

ben izlememistim batman vs superman, anlamadigim yerler oldu.

ben begendim

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 19.03.2021 at 13:25, KHaRoN dedi ki:

İçeriği gizle

tl:dr kazak koklamali sahneler, gereksiz fazla ve yersiz slo-mo lar, yer yer gercekten kotu muzik ve mixing olmasa 7,5-8 lere zorlayip DCEU u tek basina ayaga kaldirabilme potansiyeli olan bi film olurdu.

Şuna katılıyorum. 

7/10 gelir ama benden, dün gece 4 saat sıkmadan akarak gitti. Sadece bu üstteki örneklerde elime telefon alıp birazcık bakındım akmadı falan o oldu.

Genel olarak iyiydi bu arada, gereksiz çok fazla sahne koymuş Snyder ama madem bi işin altına girdik hazır beklenti de var diyip " koy bunu da koy ak " diye davrandı galiba. Cidden olmasa da olur en az 10 tane "uzun" sahnesi vardı filmin.

Hikaye kurgusu böyle çok daha iyi olmuş. WW yorumuna da katılıyorum. 2 filmden sonra sahneleri biraz daha kırpılıp -ki yeterince kırpılmış olmasına rağmen- cyborg ve flash'a daha fazla rol verilebilirdi. Ha keza Batman içinde yorumlara katılıyorum.

Malzeme bu arada cidden kötü, ama o kadar da kötü değildi. Bu cut ile zaten onu göstermiş Snyder. Düzgün planlama ve projeler ile ne çekilebilirdi ama siz ne yaptınız bakın görün eserinizi der gibi kasmış resmen. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 25.03.2021 at 01:29, mani dedi ki:

Gayet tırt olmuş. Vasat bile olamayacak CGI'larla rezil aksiyon sahneleri tam gaz.

Eriyen monolith'le yaptiklari hologramimsi konusma sahnelerini disinda benim gozume batmadi ki zaten 2017 ustune ekleme hepsi. 

Sen sanirim ilk versiyonu  izlemedin, onceki filmleri izledigini de dusunmuyorum, betmenle supermene bi bakam diyerek snopy versiyonunu izledigine de eminim, neyi ispatlamaya calistin vasat yazarak anlam veremedim.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, axedice dedi ki:

Bu aslında şınaydırın filmiydi de bi yakını intihar etti diye yarıda bırakmıştı sonra whedon tamamlamıştı diye hatırlıyorum. Karıştırmıyorum dimi?

20 yaşında kızı intihar ediyor. Ağır depresyonda falanmış ve zaten ailecek aşırı sıkıntılı bir dönem yaşıyorlarmış. Üstüne hiç beklenmedik şekilde intihar edince dağılıyorlar.

Kendisi ve eşi zaten filmin ana yapımcılarından, o da dağılıyor işte yönetmen zaten tamamen bitik derken erteleme istiyorlar ama WB kabul etmiyor diye hatırlıyorum o da affını isteyip bırakıyor. Sonra Whedon ile anlaşıyorlar, Snyder yerine o devam ediyor. 

Benim cidden merak ettiğim şey; Snyder Superman'li sahneleri neredeyse çekip bitirmiş ve hepsinde de Cavill bıyıklı ama Whedon onları istemiyor. Hepsini tekrar çekemeyecekleri için CGI ile bıyıkları sildiriyor. Sadece bu işlemin bile 3 milyon dolar tuttuğu söyleniyor sonradan sdhfsda Reshootlarla birlikte Whedon'un Superman sahnelerinin 25 milyon dolar olduğunu söyleyenlerde var. 

Snyder Cut'ta en çok beklenen tekrar bıyıklı Superman'i görmekti çünkü kendi fikri ve hoşuna giden şeydi hatta vanilla film çıktığında Snyder bile eleştirmişti diye hatırlıyorum. 

Fakat çıkıp yine Whedon'ın çekimlerini ve CGI görüntülerini kullanmış. Onu sanırım stüdyo öyle istedi ya da Cavill'de reshoot'a gelenlerdendi, bu sefer bıyıksız olduğu için bu seferde CGI ile bıyık yaptılar olmasın diye de öyle olmuş olabilir kjahsdf

Sosyal ağlarda paylaş

en komik olan şey de cavill'in çok daha önemsiz bir rolde çok da gereksiz bir bıyık için bütün bu tantananın koparılmış olması. mission impossible'da bıyıklı olsa ne olur, olmasa ne olur. resmen gıcıklık olsun diye izin vermemişler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...