Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 7

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

türk simi takınca bişey değişmiyor
2-3 çeşit ürün var çin bide bi yerden daha satıyor extra virgin gibi teknoloji mağazaları ve hiç bi şekilde facetime aktif olmuyor.
onun dışında bazen diğer ülke üretim modelleri de oluyor 200liraya denk geliyordu iphone6 plus verince facetime modelleri mevcut yada yolda büyük teknoloji mağazası olmayan yerler direk aynı fiyata factimelı versiyonları satıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

dubai mall tarzı büyük alışveriş merkezlerinde bankolar var tam ortada olan. kılıf mılıf satan. oralarda amerikadan gelen modeller olabiliyor ama genelde hep bitmiş oluyor.

Bir de Dubai'nin Sirkeci, Eminönü gibi bir bölgesi var, eski şehir kısmında. orada da bulunabilir ama orada kazık yeme ihtimali çok fazla. sahte filan..
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bir dslr'daki hiperfokal mesafeyi yakalayamazsın ama seni tatmin ediyorsa sıkıntı yok tabii.

fakat dslr'a gerek yok iphone7 herşeyi yapiyor demek iddalı olmuş biraz.

DSLR'deki derinlik algisini LAPS diye anliyorsan zaten DSLR'siz sokaga cikmaman, telefonun kamerasina laf etmemen gerekiyor ki.

bence iPhone 7 varken DSLR kullanmak sadece hava atmak...
Sosyal ağlarda paylaş

128 silver ve gold iPhone 7 aldım iki tane, plus yoktu stokta. cumartesi teslim ederim almak isteyen varsa. Fatura fotokopisi (2sini tek fatura yaptılar) ve kapalı kutu olarak.

3200'den satarım patiden isteyen varsa. Pasaport kaydı yok.

Sahibindene 3400den koydum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...