Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sales 2016

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

hergun 20-25gp bisi alip cikiyorum sdf, iyi oldu bikac eksik adventure serisini tamamladim tex murphy, blackwell falan. birde 3-4 eski oyun aldim bulunsun.

space hulk dlcleri tek tek alinca daha ucuza geliyor bide lel

su kart satislarindan gelen parayla da 1-2 oyun/dlc bedavaya geldi,

son gune kadar biriktireyim simdi ustune 5-10 daha ekleyip kapanisi yaparim sankim.

bide Warhammer 40,000: Armageddon alcaktim ama %50 az geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

yahu ben şuan indirimde olan oyunlara ekstra indirim gelir diye bekliyodum anasayfada çıkarlarsa ama çıksalar da yine aynı fiyattan çıkıyolar :(

süprizsiz bi indirim ya hiç sevmedim.

GONDARCENGIZ said:

onu yapmıyo artık steam :(

gerçekten manyağız hepimiz.

hergün girip ufak ufak heyecanlar yaşamak için aslında tüketici için aşırı kötü olan bir sistemin geri gelmesini istiyoruz içten içe.

aşırı büyük saçmalık lan.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Black-ice said:

yahu ben şuan indirimde olan oyunlara ekstra indirim gelir diye bekliyodum anasayfada çıkarlarsa ama çıksalar da yine aynı fiyattan çıkıyolar :(

süprizsiz bi indirim ya hiç sevmedim.

GONDARCENGIZ said:

onu yapmıyo artık steam :(

gerçekten manyağız hepimiz.

hergün girip ufak ufak heyecanlar yaşamak için aslında tüketici için aşırı kötü olan bir sistemin geri gelmesini istiyoruz içten içe.

aşırı büyük saçmalık lan.

tüketiciye niye kötü? hani 5x'e aldığın şeyin 3x'e düştüğünü görmenin hüznü mü?
Sosyal ağlarda paylaş

Her gun bilgisayarına yapısık oturmayan insanlar icin kotu.
Gece yatıp sabah kalkınca arada almak istedigi oyunun flash indirimini kacıranlar icin kotu.
Ayrıca oyun ne zaman tekrar indirime girer daha cok girer mi diye dusundugun icin 'bu fırsatı kacırmamalıyım' hissiyatı yarattıgı icin gereksiz harcamaları arttırdıgı icin kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

tüketiciye niye kötü? hani 5x'e aldığın şeyin 3x'e düştüğünü görmenin hüznü mü?

Birden fazla sıkıntı var. Bir kere flash sale'de 3x'e düșen ürünün flash sale olmayan indirimde 3x'e düșüp düșmediğini bilmiyoruz. O yüzden flash sale'in daha kazançlı olduğunu iddia etmek zor.

İkincisi bir ürün flash sale'de 3x'e düșüyorsa bu flash sale'de olmayan oyunları alanların kazıklanma riskiyle karșılașması manasına geliyordu. İndirim zamanında gerçek indirim fiyatıyla oyun alamama tehlikesi vardı. Bu yüzden flash sale dıșında ürün almaktan çekinilmesi doğal. Bu da hem flash salede olmayan satıcı hem de potansiyel alıcı için kötü bir durum.

Üçüncüsü her sekiz saatte bir veya son gün oyun indirime girmiș mi diye bakmak herkese uyan bir olay değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...