Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

klişe konular mesela güzel işlenişiyle tekrar tekrar izlenebilir, taken mesela başından sonu yine belli bir film ama oturup seviyoruz niye? çünkü güzel işlenmiş ve film kendini biliyor.

stranger things ise yapımcıların öyle bir iddiası olmamasına rağmen, et/8mm meets stephen king olmasına rağmen sanki yepyeni bir tür janrmış gibi övgü alıyor. bizde aynı beklentiyle izleyip beğenmeyince hayalkırıklığı artıyor.

sorun dizinin güzel işlenmesi ve sizi keyiflendirmesinden ziyade, beğeni yorumlarında sebep olarak "yenilikçi, gizem dolu, bilimkurgu, boyut kapısı" gibi benim gibi veteranları triggerlayan cümleler görmek olabilir.

tl;dr. bu diziyi seven ılıktır abi adamı kadını yok bu işin...
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

klişe konular mesela güzel işlenişiyle tekrar tekrar izlenebilir, taken mesela başından sonu yine belli bir film ama oturup seviyoruz niye? çünkü güzel işlenmiş ve film kendini biliyor.

stranger things ise yapımcıların öyle bir iddiası olmamasına rağmen, et/8mm meets stephen king olmasına rağmen sanki yepyeni bir tür janrmış gibi övgü alıyor. bizde aynı beklentiyle izleyip beğenmeyince hayalkırıklığı artıyor.

sorun dizinin güzel işlenmesi ve sizi keyiflendirmesinden ziyade, beğeni yorumlarında sebep olarak "yenilikçi, gizem dolu, bilimkurgu, boyut kapısı" gibi benim gibi veteranları triggerlayan cümleler görmek olabilir.

tl;dr. bu diziyi seven ılıktır abi adamı kadını yok bu işin...

Abi konuyu takip ettiysen begenen herkes ne kadar klise konu, ozlemisim bu tarz hikayeleri, oo ne guzel nostalji oldu fln diye yorumladi zaten. Baska yerlerdeki yorumlari bilemiyorum tabi ama baska yerde triggerlanip burada bizi dovme ayiptir altinpanpa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...