Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
sabonis said:

winona'ya bile laf edilmiş ya, vizyon bölümünde olduğumu unutmuştum bi ara, iyi oldu hatırladığım.

bu arada henüz 2. sezon için bi haber yok ortalıkta. ama baya ciddi pozitif reviewlar aldı, o yüzden yüksek ihtimalle yaparlar.

saboya katılmayı sevmem fakat katılmadan edemiyorum. winona (karakterini) en iyi oynayandı ilk sezon, atlıyorum falan demişler o gelince. şaka mısınız lan asd
Sosyal ağlarda paylaş

Overacting durumları vardı yer yer evet, ama çoğu insan sinir bozucu tavırların hepsini overacting sanıp geçiyor, halbuki çocuğu kaybolmuş ve kimseye derdini anlatamayan bir annenin içgüdüsel ve doğal aşırı sinir bozuculuğunu yansıtıyor kadın genelde. Karakter o yani direkt.

Kötü mü iyi mi derseniz iyi sonuçta, "ay çıkınca geçtim ne rezildi" falan diyenler direk lol. Klasik cool olma çabası kimisinin, "çok insanın beğendiği oyunculuğu beğeneceğime eleştirirsem onlardan daha iyi biliyor gibi görünürüm" falan işte bildiğimiz şeyler.

Dizinin kendisi klişeydi ayrı, hadi tek sezonda olsa bitse neyse de daha fazla sezon çekilecek olması daha da büyük klişe, illa her şey cash cow olup sönüp bitecek Lost gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...