Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

adamlar resmen lokalizasyona giris dersi vermis. diziyi falan hic takip etmedim ama, sirf su tanitim bile adamlarin eleman secmede ne kadar akillica davrandiklarini gosteriyor.

bir de en azindan rahmetli levent kirca'ya da bi mesaj gonderip "ben sadettin teksoy, sokarim!" kuplesini de beklerdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jean-Ralphio adamim ya

2. sezonda 1-2 tane zayif kisim vardi

Sanki hayatta kendi amaclari yokmuscasina, Protagonistlerin hikayesini ilerletmek icin anlamsizca caba harcayan yan karakter tuzagina dusulmus. Ornegin, Nancy ile Jonathan'in romans yasamasi icin ilk defa gordukleri bir yan karakterin sebepsiz yere israr etmesi gerekti. Evinde tanimadigi 2 tane teen ciftlessin diye niye bu kadar caba harcar insan?

Kali plotunu da zayif buldum. Etrafindaki punklar keza kendi karakter derinliklerinden yoksun, Kali icin anlamsizca fedailik yapan tipler gibi geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

gecen sezonki poltergeist havasi lazimmis bu diziye onu anladim. bu sezon daha bir alyen.

eleven
eleven'in buyuk sehir macerasi patato. tekrar chappie izlemis gibi oldu :/ halbuki anasi ve hopper ile gayet iyiydi.

obur numaralarla heroes cevirirlerse ilerleyen sezonlarda tadi kacabilir.

onun disinda begendim. yeni karakterleri tuttum. goonies'den sean astin'in olmasi <3

steve tam bir bro. bu sezon yine hakki yendi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...