Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi şunda eleştirilebilecek tek şey ekşinin reklamlar ile insanlara mesaj atılmasına izin vermesi. ekşici olmadığım için bilmiyorum ama daha önceden böyle öm ile reklam yapılmadı sanırım? herifler de yeni hesap açamazlar şirketle konuşmadan yok onaylanacak da bilmem ne de..

onun dışında internet lan bu KİŞİSEL TELEFONUMA BİLDİRİM GELDİ KORKTUM ne kadar saçma bir argümandır, şimdi sen cep telefonunda facebooka girip video izlerken veya youtubeda veya chrome üstünde bir sitede bunu reklam olarak görsek sorun yok da ekşide görünce mi sorun var lol.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya arkadaş niye duygularımla oynuyorsunuz benim?

mesaj yeşili yandı bi sevindirik oldum.

ardından tehdit edildim ana biriyle bir ekşin var dedim o da bana özel değilmiş, yalan oldu.

ne ayaksınız siz?

bitirecem olm sizi.

Eheh, olay direkt su ya. Karsi cinsden, platonikten mesaj beklerken `aman tanrim` cikmis kutudan, ona bozulmuslar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sözlük seviyesi tabana indi, düzgün içerik zaten uzun süredir bulunamıyordu. En son siyasi açıdan da korkaklığın sonucu olarak debe'yi kaldırdılar iyice patladı. Öyle olunca işe yarar tek tük entry'i seçmece okuyabilmek için güzel oluyor ekşi şeyler. Yoksa günlük içerik olarak sözlük felaket şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...