Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anneye akilli telefon?

di

Öne çıkan mesajlar

Anne ve babaya birer tane Lenovo p70 aldık biz. 4000mAh batarya var, ekran büyük, işlemci/bellek yeterli. Memnunlar şimdilik.

700 lira falan, cep de yakmıyor. Ama fiyatı önemli değil dersen, yukarda da önermişler Z5 compact derim. iphone 4 boyutunda yaklaşık olarak, canavar gibi telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

sabonis said:

android vs iphone konusunda her zaman android savunurum ama anne telefonu olacaksa ve para çok dert değilse bence en temizi iphone.

iphone olmassa da windows mobile öneririm. kullanımı hepsinden basit

Katılmıyorum şuna ya. Benim valide de android telefon + ipad kulanıyor. "Bu ipade android kurulmaz mı?" diye soruyo, android hem daha fonksiyonel hem daha kolay.
Geçen ipadde mail atarken fotoraf ekleyemedi. Sonra ben baktım meğer mail gövdesine basılı tutucakmışsın da ordan ekleme seçeneği çıkıyormuş falan, başarısız ya.

Android alın validelere. Sony çok iyi bi seçenek. Ama daha uygun fiyatlı gm 4g falan da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

LG k10 aldım, 900tl, gayet yeterli

GM 4g 750tl civarı, ben bunu kullanıyorum lol kamera dışında aşırı memnunum

GM g5plus mı ne yeni telefonu var, özellikleri çok iyi 1000tl o da ama hiç kullanmadım kronik bi sıkıntısı fln var mı bilmiyorum.

LG g4 denmiş yukarda, gerçekten çok iyi alet, fiyatı da baya düştü, 1300lere çıkabileceksen direk bundan al.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...