Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

bjk nin oynadığı oyunda ne var ki? fb de gs de zaman zaman bu durumlara düşüyor zaten.ne sanıyorsun bjk bundan sonra 10 yıl ligi sömürecek falan diye mi düşünüyorsun asfjlashfas.

bjk 2-3 maç kaybetsin bakalım ama taptığınız fiko ve şg ye neler deniyor :) örnekleri de var gerek ekşide gerek bu forumda.

10 cok abarti ama diger 2 rakip böyle devam ederse 2 sene daha domine ederiz en azından.

Besiktas'in oyunu ile ilgili mesajini görmezden geliyorum ayıp olmasın diye..
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Bonjo said:

Doğdugu günden beri kaç sezon konuşmuş bırak konuşssun , ömrü Fenerbahçe ve gs ın altında ezilmekle geçmiş .
Hakkı yani

siz de kardeş kardeş çok güzel yakıştınız gs ile devam böyle, valla sizi böyle göreceksek eğer biz her sene şampiyon olmaya razıyız yeterki kavgalar son bulsun sdsafsafsafsa

abi zamanında bastırılmış öyle pis bi taraftarlığınız var ki bu hale getiriyorsunuz bizi ve fener taraftarını. gopa için sevmedük diyip kupa görünce sapıtan garip bi taraftar grubusunuz abi yapacak bişi yok.

bastırılmış ezikliğin dışa vurumu da çok pis, çekilmez oluyor yani. hadi gidin şurada sevinin diyesi geliyor insanın dsfds.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha once de dedim. Biz sadece sizin davranışlarinizin küçük bir kopyasını sunuyoruz bu daha fragman, siz bundan 10 kat kendini beğenmiş davranip 1 an durup aynaya bakmadiniz. Simdi kaybetmek ve ezilmek agir geliyor Beşiktaş taraftarına sariyorsunuz.

Aynaya bakıp ufak bir yansimayi bile gorecek tahammülunuz yok tüm olay bundan ibaret..

Benim içimde bastirdigim bir duygu yok. Bu canavarı siz yarattınız, para konidinin ustunde seviyesine duserken o pankartı açtığınız takimdan 30 puan fark yiyeceğinizi hesaba katmadiniz..

Durun daha o seviyenize kadar dusmedik, siz burda zaaaaa'yi bile kaldiramiyorsunuz suan oyle yapsak neler olcak
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Daha once de dedim. Biz sadece sizin davranışlarinizin küçük bir kopyasını sunuyoruz bu daha fragman, siz bundan 10 kat kendini beğenmiş davranip 1 an durup aynaya bakmadiniz. Simdi kaybetmek ve ezilmek agir geliyor Beşiktaş taraftarına sariyorsunuz.

Aynaya bakıp ufak bir yansimayi bile gorecek tahammülunuz yok tüm olay bundan ibaret..

Benim içimde bastirdigim bir duygu yok. Bu canavarı siz yarattınız, para konidinin ustunde seviyesine duserken o pankartı açtığınız takimdan 30 puan fark yiyeceğinizi hesaba katmadiniz..

Durun daha o seviyenize kadar dusmedik, siz burda zaaaaa'yi bile kaldiramiyorsunuz suan oyle yapsak neler olcak

siz siz diye genelliyosun da ben ne öyle pankart açtım ne de o pankartı açanı destekledim. ama senin o pankartı açandan bi farkın yok. aynı kafadasın o adamla. bizim avrupaya alınmadığımız kesinleşince yine yardırmıştın para komidinin üstünde tarzında.

eleştirdiğin adamdan bi farkın olsun ama yok kafa aynı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Surda fener elenince attigim hangi mesaj seviyesiz?

Gösterin özür dilerim tekrar da yazmam sıkıntı degil

Sanirim benim tekrar yazmam gerek...

Burada takim uzerinden bisey yaziyoruz direk kisisel saldiri geliyor.

Fener uzerinden yazdığım mesaja eziksin bastirilmis bilmem ne diye cevap geliyor..

Sonra seviyesiz olan biz oluyoruz..

Pankart burda da paylasildi. O konuda ne yazsak az. O pankart açıldıktan 2 sene sonra parasizlik sebebiyle gidemezsen uzulmemizi beklemen cok iyimser olmaz mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

dayıcım üzülme tabi ama gidip aynı minvalde karşılık verme. ama gelip siz(ki senin inandığın bi siz yok, taraftarı tek bir organizma olarak görmek inanılmazmış) yaptınız biz de yapacaz diye çocuk gibi davranırsan levelını belli ediyorsun, o pankartı açan adamı eleştirmeye hakkın olmuyor artık. ya da onu eleştirirken kendini de eleştirip self-destruct tetiklemiş oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

applev0dka said:

Surda fener elenince attigim hangi mesaj seviyesiz?

Gösterin özür dilerim tekrar da yazmam sıkıntı degil

Sanirim benim tekrar yazmam gerek...

Burada takim uzerinden bisey yaziyoruz direk kisisel saldiri geliyor.

Fener uzerinden yazdığım mesaja eziksin bastirilmis bilmem ne diye cevap geliyor..

Sonra seviyesiz olan biz oluyoruz..

Pankart burda da paylasildi. O konuda ne yazsak az. O pankart açıldıktan 2 sene sonra parasizlik sebebiyle gidemezsen uzulmemizi beklemen cok iyimser olmaz mi ?
Mesajlarını Fener elenince veya Fener maç kaybedince gibi kategorize etmemize gerek yok.

Genel üslup olarak böyle bir izlenim veriyorsun.

Ha bu sana kötü/yanlış gelmiyor olabilir, o zaman zaten sıkıntı yok.

Benim derdim sadece Beşiktaş taraftarının kendini daha elit görmesi üzerineydi. En az digger taraftar grupları kadar rezil seviyelerde olduğunuzu gösterdiniz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Taraftarları ayri mi bireysel mi kabul ediyoruz bi karar verelim.

O zaman fb taraftari benzinlik önünde polis arabası yakan barbarlar
Gs taraftari da katil

Ha bu arada sizin tinerci demeniz Beşiktaş taraftarına koymuyor. Mühendis avukat adamlar şampiyonluk sonrasi tiner fotoları paylasip dalga geçiyor twitterda kullanıcı adını tinerciJK yapıyor.

Siz anca karsi tarafi ezdiginizi saniyorsunuz. 12 numaranin TFF-Besiktas logolarini birleştirip laf sokayim derken tum Beşiktaş taraftarıni kenetlemesi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Holy said:

Benim derdim sadece Beşiktaş taraftarının kendini daha elit görmesi üzerineydi. En az digger taraftar grupları kadar rezil seviyelerde olduğunuzu gösterdiniz sadece.

Biz bişey söyleyince bütün taraftarı aynı kefeye koymayın diyenler nerde
Yok onu geçtik zaten, burda o kafa değişmeyeceği belli.

Herkes birbirini genelliyor, ona gore muamele ediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

genelleme yapmak türk taraftar profilinde olan bir şey değil.

gün yüzü görürken düşmüş rakiplere her türlü aşağılamayı yapıp, kendini dev aynasında görenlerin; kendi düştüğünde ve rakipler gün yüzü görüyorken onlardan gelen dalgaları hoş karşılamama ve barbarsınız ayağına atıp zavallıca ağlamasıdır türk taraftar profili.

şekil a-1 bu konu.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi bu fenerlilerde standart olay artık ya sadfads

ağlamayın neyse aziz yine 5 milyone stoper alır bir tane size namağlup şampiyon, avrupa'nın en iyi takımlarından biri, gidin kumda oynayın tinerciler ve katiller diyip sezon sonu yine F4 BE ORGANİZASYON GİBİ ORGANİZASYON demeye devam edersiniz sdafsdaads
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi Besiktasli arkadaslar kizacaklar ama sikinti biraz da Besiktas'in tam bir rakibinin aslinda hic olmamasi. Yani Besiktas'in FB-GS gibi bir ezeli rakibi yok, evet bu ulkenin en buyuk 3 takimindan biri, ancak hic bir zaman FB-GS seviyesinde degil BJK-FB, BJK-GS rekabeti. Gunun durumuna gore bunun seviyesi degisiyor sanki ama BJK cok iyi olup ligleri domine ettigi 80ler sonu bile FB-GS'yi kiramamis. Yani GS UEFA kupasi alinca evden cikamayan FB'li bildigim var benim, sanmiyorum ki Besiktas alinca bu herhangi bir GS-FB taraftari icin durum boyle olsun.

Haliyle kucuk kardes muamelesi gordu basarisizliklarin ustune, FB-GS dalga gecti ama cok kaale almadi - bir turlu de basarili olamayinca amaaan Besiktas iste diye gecistirildi bunu arkadas cevrenizde de farkedebilirsiniz. Sampiyon olsa bile bunun devami olmayacagi biliniyordu. Hep oyle bir hava vardi. En azindan son 10-15 senenin ozeti bu.

Simdi ise durum tersine dondu. Dogru iyi bir planlama, iyi bir SG hamlesi klubun kaderini degistirmis olabilir ki iki yildir soyluyorum bunu zaten. Akilsiz hamleler olmadigi surece Besiktasin onumuzdeki 3-4 yili domine etmemesi icin bir sebep yok.

Haliyle bir anda Besiktasin basarili olmasini kabullenmek belki biz FB-GS taraftari icin zor geliyordur, belki de dunku kucuk kardesin bugun elinin kuvvetli olup buyuklere laf atmasi koyuyordur, belki de Besiktasin tam olarak tek bir rakibi olmadigindan hem FBye hem GSye sallamasi itici geliyordur bilemem.

Ama bu yine de benim acimdan adamlarin dalga gecmek icin hakli oldugu konusunu degistirmiyor, futbol donemsel bir oyunsa su an devir Besiktasin devri ve elbette dalgasini gececek bir anormallik goremiyorum ben.

Burada tek sevindigim su serefli 2.likler, bize ince ince kiyiyorlar muhabettinin azalmasi haliyle, goruldu ki lobisi daha az guclu veya gucsuz, dogru hamleleri yaptigi zaman bu ligi Besiktasta domine edebilir, bir baskasi da, haliyle sistematik bir Besiktas dusmanligi yok - ustuste sampiyonluklar alamamasi icin bir sebep yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

genelleme yapmak türk taraftar profilinde olan bir şey değil.

gün yüzü görürken düşmüş rakiplere her türlü aşağılamayı yapıp, kendini dev aynasında görenlerin; kendi düştüğünde ve rakipler gün yüzü görüyorken onlardan gelen dalgaları hoş karşılamama ve barbarsınız ayağına atıp zavallıca ağlamasıdır türk taraftar profili.

şekil a-1 bu konu.
İkinci cümlenle ilk cümleni yalanladığın için teşekkürler.

Hadi bize pis bir wot yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

FB hala kendini eski FB sanıyor ama taraftarı dahil eski Fenerden birşey kalmadı. Pardon hala sadece ona buna sataşma, laf atma, hak çalma, mağduru oynama vs vs devam ediyor.

eski fb şuan ki akp kafası gibiydi
güç elde etmek için herkesi korkut agzına geleni söyle tamam bitti
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...