Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Benim anlamadıgım fenerin 13bin falan üyesi yok mu bu adamlar kendi fikirleri olan hepsi bir birey en nihayetinde ve hepsi fenerli içlerinde gslı besiktaslısı olsa olsa %0.01 falndır. Bu kadar basarısız oldugu görülen rakip takımın taraftarlarının beste yaptıgı adama kim gidipte oy verecek.Menfaatleri falan var desen 13bin kişi yani yarısını besliyor mu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

1907 derneğini biliyorum biraz barış ertül anlatıyor her sabah sdasf

dernekler su yüzden başkana yakın olur, mevcut yönetimler derneklerin oy potansiyelini bildikleri için aidatlarını ceplerinden ödeyerek derneklerden kongre üyeleri yaparlar.

üstüne o derneklere maç bileti yollarlar her türlü, biletler genel satışa çıkmadan cebine derbi bileti giren arkadaşım var sırf derneğe yakın diye.

o yüzden 1907 ali koç önderliğinde kurulmuş olsa da kongre'deki oy oranı önemli, yapılan bağışlar değil.

bir ara tüm dernekleri demirören kontrol ediyordu (suratsız bir yönetici vardı hatta levent bişeydi galiba onun adamı) istanbuldaki adamlar üşenirken bunlar şehir dışından oy kullanmaya getiriliyor masrafları falan karşılanıyordu.

aziz yıldırımın gücü göz önüne alındığında asıl derneklerden korkmalısınız diye o yüzden diyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

1907 derneği çok güçlü bir dernek, kongrede çok fazla üyeleri var.bir de ali koç zaten istenen adam, çok kişiyi kendi tarafına çeker.benim duyduğuma göre kazanma ihtimali çok yüksek.

oldun said:

Benim anlamadıgım fenerin 13bin falan üyesi yok mu bu adamlar kendi fikirleri olan hepsi bir birey en nihayetinde ve hepsi fenerli içlerinde gslı besiktaslısı olsa olsa %0.01 falndır. Bu kadar basarısız oldugu görülen rakip takımın taraftarlarının beste yaptıgı adama kim gidipte oy verecek.Menfaatleri falan var desen 13bin kişi yani yarısını besliyor mu yani.

kendisinin bizzat üye yaptığı çok fazla kişi var.boks şubesini, kürek şubesini filan doldurdu kongreye.bir de sağlam rakip çıkmadı daha karşısına, rte gibi diğer adayları hain gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fbli dostlarımı anlıyorum adamın sırf soyadı koç diye bi umut var. ali koç gelecek basıcak milyon euroları kupaları alacak gibi... ali koçun soyadı koç değil de x olsaydı kimsenin umrunda olmayacaktı adam. Bana kalırsa adamın hayattaki en önemli vasfı soyadı. En fazla demirören 2 olabilir malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç'la Demirören'i karşılaştırmak için gerçekten ağır hipnoz altında falan olmak lazım. Biri emir eri, biri gezide otelin kapısını açan adam yahu en basitinden...

Yav bazen böyle yeni gelen adamların forumu kontrol için geldiğini falan düşünmeye başladım, bait midir nedir, şimdi Fenerbahçeli olsa bu adam Ali Koç'u zaten biliyor olmalı, beşiktaşlı olsa Demirören'in vasfını biliyor. Yani şu şekilde yazmanın tek anlamı sanki baitmiş de biz de gaza gelip yardırıcaz hop yazıcak tahtaya falan gibi geliyor ama du bakalım hayırlısı...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok şimdi Fikret Orman'ı düşününce yerlere yatan adam da kazanıyor ama Ali Koç'u o tavırlarından, dik duruşundan dolayı Fenerbahçe başkanlığına yakıştırıyoruz. Gelsin denesin, başarısız olursa da kredisi var, canı sağolsun. 3 4 sene dener olmadı başkası gelir sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Ali Koç'la Demirören'i karşılaştırmak için gerçekten ağır hipnoz altında falan olmak lazım. Biri emir eri, biri gezide otelin kapısını açan adam yahu en basitinden...

Yav bazen böyle yeni gelen adamların forumu kontrol için geldiğini falan düşünmeye başladım, bait midir nedir, şimdi Fenerbahçeli olsa bu adam Ali Koç'u zaten biliyor olmalı, beşiktaşlı olsa Demirören'in vasfını biliyor. Yani şu şekilde yazmanın tek anlamı sanki baitmiş de biz de gaza gelip yardırıcaz hop yazıcak tahtaya falan gibi geliyor ama du bakalım hayırlısı...

Siyasi olarak olaya hiç bakmadım, görüşleri de beni hiç ilgilendirmez. Ben kulübü nasıl yönetiyor, yönetecek ona bakarım. Sadece aile adıyla alakalı bi noktaya değinmek istedim. Valla ne yalan söyleyeyim ben de sizin şuan ali koçta yaşadığınıza benzer şekilde beşiktaşta demirören sesleri yankılandığında çok heycanlanmıştım. Karun gibi zengin adam, bi ton adam alır türkiyenin real madridi oluruz kafasındaydım. Gerçi adam aldıda yani bi ton adam hakkını verelim :D. Hala adama milyonlarca lira borcumuz var... Başarı var mı?? Şuan bile beşiktaşın durumu nasıl? Aynı perfomansı devam ettirirsek, 10 sene falan üst üste şampiyon olursak belki kaparız o zamanlardan kalan borcu.

Ali koçla ilgili olarak da hiç bi başarısını bilmiyorum abi adamın yönetici olarak, belki benim cahilliğimdir. Benim görüşüm aşırı zengin bir ailenin aşırı zengin bireyi. Ha aziz yıldırımın ne başarısını gördün falan diyebilirsin, onu da yukarda belirttim zaten fenerbahçeyi fenerbahçe yapan adam diye.

Sizi de anlıyorum son bikaç yılda futbolda* başarısız dönemler geçiriliyor diye azize tepkilisiniz. Yeni bi heyecan diye de ali koç diyor olabilirsiniz, soyadı güçlü diye de. Umarım olası bir ali koç başkanlığında 10 kazanılacak x sponsorlardan, çerçöp koç şirket sponsorları yüzünden 2 kazanmazsınız...

Ayrıca foruma senden 2 sene önce kayıt olmusum :P.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

o kısım ağır fail zaten.

birini vasıflı bir insan olarak göstermek için siyası görüşü öne sürmek daha da fail.

Ya anlamak istemiyosun ya da anlıyosun da laf çakayım derdindesin. Adam birilerine ihtiyaç duymadan ayakta kalıp topluluğunu yönetecek vasıflara ve güce sahip. Demirörense sırtını uzuna dayamış şekilde ticaretini yapabiliyor, medya işi yapabiliyor vs. Her Fenerbahçe konusunda laf üretiyosun, azıcık da mantıklı konuşabilsen keşke. Ne fanatik adammışsın yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...