Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Punisher - Netflix

eregorn

Öne çıkan mesajlar

MAX Serisini sevenler, kesinlikle izlesin, hayal kırıklığına uğramıycağınıza garanti veririm. Çizgi romanlarını okumayanlar spoiler a bakın, gelecek sezonda neler olucak diye.

Gelecek sezonlar

Sürekli çizgi romandan adlar geliyor. Billy Russo,Gnucci, William Rawlins. Bunların hepsi MAX serisinden, daha 8.bölümdeyim kesin çıldırıcak sonlara doğru, bundan sonraki sezondan beklentilerim şimdiden arttı.

Adamlar sıkı kasmışlar. Büyük ihtimalle Fisk ve mafya savaşları olacak. İtalyan,irlandalılar gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi RT de %67, kim bu kadar Rotten vermiş bu kadar güzel giden diziye dedim, verenlerin review özetlerine baktım bakın bir tanesi:

said:
At a time when mass shootings, gun control debates, and domestic terrorism are all over the news, a show insightful and brave enough to critique our culture of violence might have had a real impact.The Punisher is not that show.

LAN PUNISHER LAN. CRITIQUE THE CULTURE OF VIOLENCE yapacak LITERALLY EN SON dizi. Mal bunlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

5 bölüm kaldı, baya net gidiyor ya.

Madina mı ne, onun arc'ı çok filler çok meh. Poposu da 3. sınıf inmiş lastik gibi zaten tadım kacıyor.

Ha bir de Punisher gibi barut ve metal temalı çizgi romanın Anti NRA liberal propoganda pushlaması ne kadar tatlı ya.

Tek karsı argüman KÖTÜ ADAMIN agzından geliyor.

mmhhh becer beni CNN, beni arkadan al BBC.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Abi RT de %67, kim bu kadar Rotten vermiş bu kadar güzel giden diziye dedim, verenlerin review özetlerine baktım bakın bir tanesi:

said:
At a time when mass shootings, gun control debates, and domestic terrorism are all over the news, a show insightful and brave enough to critique our culture of violence might have had a real impact.The Punisher is not that show.

LAN PUNISHER LAN. CRITIQUE THE CULTURE OF VIOLENCE yapacak LITERALLY EN SON dizi. Mal bunlar ya.

SJW mantalitesi. her şey politik duruşa sahip olup greater good'a hizmet etmek zorunda diye düşünüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şeyi mi izledik, silah karşıtı adamı aşağılıyor, silah yandaşları başrolde, karen ve punisher. dizinin illa sosyal mesaj vermesine gerek yok da 4chan dedi diye nra sevdasına katılmayın artık plix, dünyanın en iğrenç yasal organizasyonu filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

aynı şeyi mi izledik, silah karşıtı adamı aşağılıyor, silah yandaşları başrolde, karen ve punisher. dizinin illa sosyal mesaj vermesine gerek yok da 4chan dedi diye nra sevdasına katılmayın artık plix, dünyanın en iğrenç yasal organizasyonu filan.

Sıkıntı seçtiği taraf değil abi zaten. Sıkıntı işe real life politics yedirilmesi. America fuck yeah sahnesi olsa da bu ne lan derdik yani. Bu opinion sadece 4chan'a aitmiş gibi de davranmayalım lütfen, bi sonrası "PROBLEMATIC yerlerden geliyor bu argümanlar, supress it." çünkü dfg.

Böyle karikatür seksist patronlar falan, lütfen. Çizgi roman dünyası güçlü kadın dolu, tumblritelara ihtiyacı yok medium'un. Amatörü eglendirir.

Adamın teki sınırını aşarsa "ur sexist and racist" demezdi yani strong women, peace of shit'i basar agzını kırardı. Mesela gidip HR'a da şikayet etmedi, üstüne 10 yıl yatıp patronun CIA direktörü olmasını bekliyor twitter'a yazmak için Madani, zaa.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç bölüm kaldı. kabaca çok iyi gittiğini söyleyebilirim ama bir kaç detay can sıktı.
polis kadının ve şu eski asker olan sarı oğlanın kurtlar vadisindeki erdal kömürcü tipi antogonist tiripleri nereye varacak kimbilir.
bir de dizideki karakterler çok net olmamış mı? herkes çok siyah ve beyaz sanki böyle bu adam çok gri diyemiyosun. thriller havasını söndürüyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

full hp/end build gitmiş, fast regen filan. 3-4 kere hp doldurdu sıfırdan. (:P)
xunn said:

Sıkıntı seçtiği taraf değil abi zaten. Sıkıntı işe real life politics yedirilmesi. America fuck yeah sahnesi olsa da bu ne lan derdik yani. Bu opinion sadece 4chan'a aitmiş gibi de davranmayalım lütfen, bi sonrası "PROBLEMATIC yerlerden geliyor bu argümanlar, supress it." çünkü dfg.

Böyle karikatür seksist patronlar falan, lütfen. Çizgi roman dünyası güçlü kadın dolu, tumblritelara ihtiyacı yok medium'un. Amatörü eglendirir.

Adamın teki sınırını aşarsa "ur sexist and racist" demezdi yani strong women, peace of shit'i basar agzını kırardı. Mesela gidip HR'a da şikayet etmedi, üstüne 10 yıl yatıp patronun CIA direktörü olmasını bekliyor twitter'a yazmak için Madani, zaa.

abi RL politics yeni birşey değil ki çizgiroman işinde, ww2'den tut vietnam'a filan her dönemde bakınca o dönem yaşananlarla alakalı birşeyler var. kaldı ki dizideki ana plot zaten afganistan savaşı yani. RL için amerikan devletiyle ilgili bir yorum var 2nd amendment'tan çok daha büyük dizide.

ben tartıştım dizideki o "muh guns" şişkosunun gerçek kanlı canlı halleriyle, bu insanlar hakiki yani. karen gibi personal safety filan mantık skalasında orada değiller. argüman suppress edilmeyecek de dizi bu gerçek insanları yansıtınca "dizi taraf tuttu nasıl taraf tutar" filan demeyelim, terazide öbür tarafa koyduğu tek adam negatifken hele. karen'a denk biri yoktu dizide karşı argümanı savunan.

seksist patrondan kimi kastettin onu anlamadım, kim vardı ki dizide öyle? burada da güçlü kadınlar doluydu zaten kendi işlerini kendileri gören zaten.

dizideki hangi olayı kastediyorsun anlamadım gene son paragrafta.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ona mı takıldınız abi, ben de diyorum bölüm filan mı atladım. patronuyla ilişkisi düzgün, patron da destekledi bütün seri boyunca zaten. ağzını kıracak birşey yok, atışıyor herkesle onun önünü keserlerse. öbür kadına da demediğini bırakmadı zaten, öyle paldırküldür bir char yani.

o zaman "davut lieberman'ın white america'yı devirmek için jewish conspiracy'si" subtext'ini de inceleyelim mi? (:P) ince eleyip sık dokursak bol buluruz çünkü böyle. ben de mt zion mezartaşından triggerlandım. "bizim ölümüz bile sizi yer" demek istenmiş davut karakteriyle. micro neden irlandalı veya polak değil!

"dizi ajandımızı neden ilerletmiyor, o halde rotten" eleştirisini yerden yere vururken "dizi neden bizimkini ilerletmiyor" demeyelim madem yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...