Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Punisher - Netflix

eregorn

Öne çıkan mesajlar

nuwa said:

en sıkıcı karakterden baya hos bi dizi cikarmislar. introyu da jon abiyi de ayri begendim. izlemeden yargilamisim ama adam tam oturmus role.

ama hacker abiye bi sey olursa birakirim diziyi.

Micro

O zaman bir iyi ve bir kotu haberim var. Iyi haber hacker abi buyuk ihtimalle en az 1 sezon iyi durumda .Kotu haber cizgi romanlara hafiften benzer bir sekilde gidiyor dizi , kimi karakterlerin davranislari cok yakin yani bunu ondan yaziyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün bitirdim ben de.

ben mi bi şey kaçırdım yoksa;

tek kişinin, n tane kameralı şehirde herkesi izleyebildiği dizide, son derece lüks bi otelde hiç mi kamera yoktu da her kafadan bi ses çıktı, lewis wilson'ın kimle, nasıl geldiği belli değil vs.
senatörü "HE EN İYİ BİZİZ" diyip kapıya sadece 3 adam dikmekle mi korumaya çalıştılar yani sdfs.
neyse.

Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

O second amendment ve korkak politikaci muhabbeti gercekten garip olmus biraz. Hem de marvel da...

Abi dizinin en net mantıklı kısmı falandı o.

İnsanların silah düşmanlıgı amerikada çıldırtıyor beni. 3D'yle bazooka yapabiliyorsun, AR satışına delleniyor millet kafayı yicem gerçekten.

Keşke bizde de olsa su 2nd amendment, düşünsene laik silahlı bir halk. Bak bakalım böyle domaltabilir miydi Tayyip. 10 kere iç savaş çıkmıştı ve çıkmalıydı da.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah abi xunn, o palavraya kanacak adam mısın cidden, o militiaları 2 ayda yokeder abd ayaklansalar. 2nd amendment içi efektif olarak boşaltılmış bir çağdışı madde zaten. devlette musket varken musket sahibi olmakla devlette tank varken AR sahibi olmak aynı şey değil. bomba yapamıyorsun, stinger, javelin alamıyorsun, ne anladık 2nd amendmenttan.

tirana counter olacaksın ama ekipmanına counter alamıyorsun, aldırmıyorlar. ancak işte silahsız sivil insanları tarayacak malzeme satılabiliyor.

burada da hiçbirşey olmaz, başka yerde de. silahlı milis ile iç savaş çıkmaz, ordu iki parçaya ayrılmadıkça olmaz. gerilla savaşı filan olur ancak.

ayrıca çıkmasın da, avrupa mülteci alacak değil bizi şu saatten sonra, en bencil şekilde yaklaşınca bile meseleye.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

İnsanların silah düşmanlıgı amerikada çıldırtıyor beni. 3D'yle bazooka yapabiliyorsun, AR satışına delleniyor millet kafayı yicem gerçekten.

Keşke bizde de olsa su 2nd amendment, düşünsene laik silahlı bir halk. Bak bakalım böyle domaltabilir miydi Tayyip. 10 kere iç savaş çıkmıştı ve çıkmalıydı da.

bunu ciddi mi söylüyorsun?

PKK örneği var, silahlanıp gerilla/eşkiya/terörist kombineli giden bir grup. ne faydası oldu kendilerine, şiddet yaratmaktan başka?

ayaklanmak istesen şimdi de ayaklanabilirsin. sıkıntı marketten tabanca tüfek alamamak değil, insanların organize olamaması.
öyle organize olabilecek bir toplum olsak, zaten silahlı saldırılara ihtiyaç duymadan da bazı şeyleri çözebiliriz de olmuyor tabii...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

baya baya iyiydi ya, ki punisher karakterini pek de sevmem.

jon bernthal da oyunculuk gerektiren rol yerine tam kendini bulmuş punisher'da. walking dead'de falan hiç beğenmezdim.

Mis gibi sayko oynuyor adam. Walking dead'de cok iyiydi, fury filminde de efsaneydi.

Dizinin en beğenmediğim yanı klasik amerikan milliyetçiliği goygoyuyla dolu olması.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın hal hareketlerinden, mimiklerinden falan böle nası diyim bende itici sonradan görme kör cahil bi izlenim bırakıo..

ön yargılı falan da deilim geçmişini bilmiyorum.. enteresan

fury de çok başarılıydı bencede, ama sanki rol yapmasına gerek duymadı ondanmı acaba dsfgsdfg diye düşündüm şimdi

yoksa oynadığı rollermi bende bilinç altı yarattı..
butun rollerinde eğitimsiz kaba kuvvet
şimdi araştırıcam editlerim birazdan sdfgsd
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

sabonis said:

baya baya iyiydi ya, ki punisher karakterini pek de sevmem.

jon bernthal da oyunculuk gerektiren rol yerine tam kendini bulmuş punisher'da. walking dead'de falan hiç beğenmezdim.

Mis gibi sayko oynuyor adam. Walking dead'de cok iyiydi, fury filminde de efsaneydi.

Dizinin en beğenmediğim yanı klasik amerikan milliyetçiliği goygoyuyla dolu olması.

işte bana göre walking dead'deki shane'i de aynı bu şekilde oynuyordu bu davar :D o yüzden dedim punisher rolüyle tam kendini bulmuş diye. fury izlemedim ama mesela.

amerikan milliyetçiliği yapılan ne var ki ya? askerler-cia-homeland çatışması yani nerde murica fuck yeah? hani olsa bile zaten umrumda olmaz da =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...