Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Punisher - Netflix

eregorn

Öne çıkan mesajlar

villain

başlicam dinci villain'ına ya hef. bayık bayık bakışlar aman i'm in control tavırları. "as david said to his pegasus rider friends, before facing the mighty huldra, we shall clash our iron against their bronze and in the night in which the moon shall bear witness to the fall of amun ra." diye hatim indirmeler falan kusucam artık. rage'lediğini (ve punisher'landığını :P) görücez elhamdürallah

ha villain hatim indirmiyor mu emin değilim de aşırı dinci kilise sahnesindeki rahip peder baba okuyor sağolsun. el kadar köyde bi komunitiy şöyle bi komunity falan yav he. edit: 3. bölümde okuyormuş >_>'

sevmiyorum kardeşim dinci vilan. bi de bunlar niye hep hıristiyan oluyor, müslüm ya da yahudileri kötü gösterirlerse sjw rage olur diye mi :P

Sosyal ağlarda paylaş

Punisher yaa. 7. bolume kadar geldim.

Dinci villian cok gereksiz olmus. Madani gecen sezonki kadar eblek durmuyor neyse ki. Billy in yuzunu daha hasarli yapabilirlerdi, eleman 3 asagi 5 yukari ayni gozukuyor. Birde sagda solda millet Punisher diye seslendikce seviniyor insan :)

Sosyal ağlarda paylaş

bingeladım bitirdim şimdi, sezonun tavan yaptığı iki nokta:

12

pislik cadı doktorun yere çakılması, maalesef beyninin pekmezi akmadı gene nasılsa. seride billyi bile geçen en pislik chardı. üçüncü sezonda harley quinne mi dönecek nedir.

13

final sahnesinde nihayet frank yerine punisher’ın gelip i’ll dance with you üzerine HUAAAĞĞĞ diye full punisher gitmesi ve hemen ardından in loving memory of stan lee yazısı. o sahneyi 5 kere çevirdim izledim. keşke 13 bölüm taken liam neeson yerine onu izleyebilseydik. üçüncü sezonda artık deconstruct etmesinler adamı pls.
https://www.youtube.com/watch?v=5wpNmS6Qrjc
işte bu başganı 13 bölüm direkt verin, bir solukta.

bu sezon biraz daha zayıf olmuş, ilk bölümler iyiydi de sonra jigsawla filan çok dağıldı konu oradan oraya. hillbilly illuminati de zayıf kalmış gene ilk sezondaki pmc yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Bayagi iyiydi sezon. Genel olarak Sam e katiliyorum.

Dinci eleman senaryosu zayif kalmis. Ben biraz kizi da zayif bulmustum ama 4-5 bolum sonra gozum alisti.
Bolum 10(Punisher in Billy in hideout unu bastigi bolum), 12, 13 bayagi saglam olmus.
Ama sezon boyunca en cok o hatun doktora fitil oldum. Camdan dusunce aha oldu dedim. Gerci Madani ile olan dogus sahnesi de cok cat fight duruyordu. Ulan bir tarafta special agent var oteki tarafta doktor. Kiramadi agzini yuzunu Madani.
13. bolumde Billy ile olan sahne de bayagi bombaydi :D

Sosyal ağlarda paylaş

in loving memory of stan lee

sahnenin tümünü buldum da 1080p, efsane:
https://www.youtube.com/watch?v=bUbgWW_xlbE
şunu bir ağız dadıyla izletmediler, son 3-4 bölüm şöyle gitseydi keşke. :(

HUOĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞHHHHHHHHH

Sosyal ağlarda paylaş

Reisin bagirisina ve karaktere yakismasina ragmen dizi genel olarak kotu. Side missionlarla aksiyon ve kan beslenememis. Punisher dizisinde oh bee silah delirttiler yani. Giy giy uzattıkça uzattılar.

3 4 bölümde bitecek şey 13 bölümde biktira biktira bitemedi. Kız aşırı baydi pilgrim de öyle. Hikayeye giremedim bi türlü. Ilk sezon bence yine daha iyiydi. 2 kötü baya
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 10 bölüm

ilk 3 bölüm güzel, hikaye biraz zorlama başlıyo tabi neyse diyosun geçiyosun, punisher sahnelerinin hatrına ve akışına.

abi sonra 10. bölüme geldim, kalan 7 bölümü toplasan filler sahneleri boş muhabbetleri atsan 2 bölüm bişey kalacak, niye kasıyolar 13 bölüm yapacaz diye diziyi piç ediyolar anlamış değilim.

geçen sezon zaten izledik origin hikayesini, ver artık baba bize şu punisher ı, bu ne mk. aptal liseli kız dramasımı izliyoz punisher mı izliyoz belli değil, acayip boş muhabbet dönüyo.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...