Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampuan Seçimi

Anhora

Öne çıkan mesajlar

Benim de kafa derisi yara oldu kepek döküyorum hayvan gibi. Hedenşoldırs kesiyo ama onun da kokusu midemi bulandırıyo. Ne kullaniyim kokusu az olan, mümkünse olmayan? Aslında geçen yaz değişik bi taktik uyguluyodum iyiydi baya. Bi sefer şampuanlanıpnsonra her gün suyla ovcalaya ovcalaya duruluyodum saçlarımı. Temiz kokmuyodu ama pis de kokmuyodu kafam. Ama bi gün atladın mı direkt pis kokuyo yeniden şampuanlanman gerekiyo. Ya da kokan bi yemek yaptın mı falan. Ona mı geri dönsem acep
Sosyal ağlarda paylaş

Televizyonda reklamı olan şampuanı almayın en önemlisi. Clear, H&S falan bok gibi markalar. Loreal'in arginine'li siyah kutu bir şampuanı var, ben ondan kullanıyorum bir senedir, dökülmemi azalttı ve kepek olmuyor.

Her gün yıkanmak da düzenli spor / ağır iş yapan biri değilseniz gereksiz. Gerçekten yıpranmayı arttırıyor. Bünyeye göre 2-3 günde bir yeterli gayet.

Değiştirmek faydalı değil, aksine başlarda sıkıntı bile yaratabiliyor diye biliyorum ama iddia edemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Televizyonda reklamı olan şampuanı almayın en önemlisi. Clear, H&S falan bok gibi markalar. Loreal'in arginine'li siyah kutu bir şampuanı var, ben ondan kullanıyorum bir senedir, dökülmemi azalttı ve kepek olmuyor.

abi şampuandan memnunsundur eyvallah da loreal de kol boreği gibi televizyona reklam veren dev conglomerate falan yine, öbürlerinden çok da farkı yok eheh.

yıkanma sıklığı, saç yağı, kepeklenme sebebi ve çözümleri falan herkeste değişir. ben her gece 1lt falan terliyorum kafadan. yatak yastık su içinde kalıyor: D bi hafta o saçla işe gitsem tulum verir depoya gönderirler depocu derler.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

spoilerda amazon linki verip böyle yeni zelandanın dağ köyünde doğal bitki kökleriyle bin yıldır üretilen bir şampuan fln önerceksin sandım, loreal çıktı asdf

iyi şampuanları kendilerine saklıyorlar. halka reklamlarla dandik şampuanları iteliyorlar ama 11 eylülde işe gitmeyen yahudiler gibi reklamı olmayan ürünü kendileri kullanıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç senedir market şampuanlarından uzak duruyorum. Daha temiz içerikli şeyler seçiyorum. Şunu da belirtmeliyim ki tamamen temiz içerikli alınca hiç köpürmüyor artı kazık gibi yapıyor saçları.

Şu fena değil. Paraben, Silicon free ve çok da pahalı değil. Bazı markaların fiyatları uçuyor çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...