Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

4k performansları baya iyi ama benchmark yapılan oyunlar star wars battlefront dışında hep eski.

1440p doğru düzgün yeni oyunların benchmarklarını göremedim.

özellikle OC yapılmış performansı göremedim. OC akacak diyorlardı. OC ile 4k iyi olabilir yeni oyunlarda bile. 45 FPS üzerinde sabit kalabilecek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi donanım haber'de geziniyordum. Yorumlar beni kırıyor abi ya. Adam şöyle yazmış 1080 ön siparişi verdim gelmesini bekliyorum 980ti referans tasarımım var tok satıcıyım 2000 tl askldaskldkla nedir bu yani bu neyin kafasıdır. Nereden geliyor bu kafa harbi yani anlamış değilim. 1070 ve 1080 daha performanslıyken bu tür şeyler yazılması aptalca. Adam elinden çıkarmaya odaklanmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Şu zamana kadar Amazon'dan aldığım tüm hardware'ler (çoğu 400 USD üzeriydi) refund etti bana Amazon.

abi nasıl ya?
adam başta parayı alıyo zaten vergi diye, sonra hiç rastlamadım geri verme olayına.. istekte mi bulunuon nedir yani?
hem niye refund etsin ki 75dolar üstü vergi alıo işte bizim gümrük
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

abi nasıl ya?
adam başta parayı alıyo zaten vergi diye, sonra hiç rastlamadım geri verme olayına.. istekte mi bulunuon nedir yani?
hem niye refund etsin ki 75dolar üstü vergi alıo işte bizim gümrük

Ben hiç mail falan atmadım.
Nasıl oluyor bilmiyorum ben de ama önce bi Evga 970 siparişi verdim, iki ay sonra refund ettiler. Tam olarak hatırlamıyorum ama 75 dolar olması lazım.

Geçen Black Friday'den bir yığın şey aldım 55 dolar refund ettiler.

Amazon peşinen alıyor ama şöyle yapıyor;
Senden aldığı X tutara binaen, eğer tax+shipping X'in üzerindeyse ek tutar talep etmiyor. Altındaysa o farkı geri ödüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

shipping içinde iade geliyor. mesela bazı ürünlerde saçma sapan shipping costlar var. ben 70 dolara kulaklık almıştım, 50 dolar shipping vardı. dedim bundan bir sıkıntı var galiba. depozito gibi yüksek alıp, actual'a göre bakıp gerisini refund ediyorlar. atıyorum 13 dolar tuttu, 37 dolar iade alıyorsun 2 ay içerisinde.

yalnız tax tarafı sıkıntılı, ona güvenip iade edecek diye alışveriş yapmayın edilmemesi normal olan, edilmesi baya şans demek.

gümrükte vergi alınmazsa refund ediyorlar ama alınmaması çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...