Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

darkageman said:

Bu bugün tanıtılacak olan 1070 modeli şu anki gtx 970 den pahalı mı olacak ? Wftech diye site varda orada 449-549 dolar arası yazmışlar. Şu an vatanda ki gtx 970 strix 419 dolar örneğin.

1080 olarak dusunuluyor 550 dolar olarak
450de ilk cikisindaki fiyat sanirim genelde
2 sene sonrada o 330 seviyelerine iner
vatandaki baya kallavi fiyatlar amazondan bak derim
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

darkageman said:

Bu bugün tanıtılacak olan 1070 modeli şu anki gtx 970 den pahalı mı olacak ? Wftech diye site varda orada 449-549 dolar arası yazmışlar. Şu an vatanda ki gtx 970 strix 419 dolar örneğin.

1080 olarak dusunuluyor 550 dolar olarak
450de ilk cikisindaki fiyat sanirim genelde
2 sene sonrada o 330 seviyelerine iner
vatandaki baya kallavi fiyatlar amazondan bak derim

Aynen öyle yapayım. Vatan zaten kafasına göre fiyat hesapladığı için oradan bakmam mantıksız oldu. Fiyatı 379 dolar olacakmış gayet iyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıda ki videoda ki arkadaşın Hayat amacını anlamadım.

Balona havayı basarsın, ağızını bırakınca puffsdsfsdf diye bir anda çıkar. Bunun da ağzından çıkan aynı şekilde.
Başı nerede, sonu nerede , hava mı atıyor, mütevazi mi davranıyor, espri mi yapıyor, Nvidia yi mı eleştiriyor, reklamını mı yapıyor ?
Yeni çıkan ekran kartını alamıyorum diye Nerd Rage ye mi girdi de kötülemeye mi çalışıyor ? Hiç bir şey anlamadım.

Ya ben çok geri kaldım, yada bu yeni nesil gamer diye geçinenler ayrı bir garip.

Arkandaki Beşiktaş bayrağından utan. Beşiktaşlı adam boş konuşmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

quovadis'e katılıyorum tamamen dicektim de beşiktaşlı boş konuşmaz, mükemmelmiş....

adamın ne dediği belli değil. abcd diyerek başlıyor. ddcabdadb diyip y'de falan bitiriyor, hatta bitirmiyor da anasını satiim, daldan dala atlamanın da belli bir raconu var. geyik falan yapmak bi yere kadar da hiper boş konuşmaya döndüğü zaman sıkıntı başlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

İyi ki bir Beşiktaş lafı ettik, Hemen atlamışsınız üstüne.
Arkada Beşiktaş bayrağı görünce espri yapayım dedim, amma da ciddiye almışsınız. ( tamam kabul ediyorum kötü idi )

Bir de belirteyim ben futbol filan seyretmiyorum o spor hiç hoşuma gitmez, takım da tutmuyorum. Millet bizi fanatik filan zannetti galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...