Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

founder edition dediği TI mi yani anlamadım ben

Well to put this as short as possible, Founders Edition is nothing more than typical reference edition. It is not using higher quality components, it is not overclocked nor does it use higher binned chips. It’s simply the reference edition that will ship before custom solutions.

ben founder edition alabilirim ya, 27 may'de shipping yaparlarsa amerikadan gelecek arkadaşa yetiştirebiliyorum. diğer türlü normal versiyonu 100 dolar ucuza çıkacak ama gümrük vergisi + kargo ödeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

1080 > 2x980 demiş nvidia hala neyin şüphesindesiniz abi. adamların bir dayanağı olmasa bunu demez herhalde.

vr konusun farklı. önceki serinin performansıyla kıyaslarken 30-40% artıyorsa, VR 100% du direkt. adamlar oraya odaklanmış.

kimdi o ekran kartı üreticisi neden VR'a yatırım yapsın ki falan diyen. kapak niteliğinde çıkmış 10x serisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi ben 1070 almayı düşünüyorum amerika da tanıdığım var ona getirteceğim de sorun şu. Kaç para olacak şimdi 349 dolar mı yoksa 400+ dolar mı ona göre parasını vereceğim de. Referans tasarım çıkacak zaten ilk ondan sonra diğer firmalar pazar sunacaklar diye biliyorum. Ona göre kurla çarpıp havale yapacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...