Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

KillJoy said:

ilk izlenimlerin nasıl?

g933 alabilecegin en iyi kablosuz kulaklik su an
baya arastirdin gecen ay.
Mikrofon ve oyun sesi olarak en iyilerinden biri. Mikrofon genelde cok kotu headsetlerde. Nedeni kablosuz standartindaki limitlemeler.
O yuzden baya sorunlu su an ki headsetler (300 dolardan 50 dolarlik olana kadar.)
G933 sorunlu oldugu tek yer kulakligin yanindaki alanlardaki plastik cikartilip takilabiliyor (usb bungle da burada zaten). Hatta takimlari icin ozellestirilebiliyor. Yanliz hoyrat kullananlarda buralar kirilmis.

trde zorlarsaniz 650tl'ye bulunabiliyor g933 bu sirada.
ben sahsen cok baktim. En son su an 80 dolar olan g930 aldim. daha yuksek fiyat skalasindaki bir sey almak icin yeni wireless standartini bekleyecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

g933 başka bir şey ya. şahsen çok ama çok memnunum fakat kimseye tavsiye etmem çünkü alet çok pahalı. referans olup da başkasının kötü deneyimi olursa ön ayak olmak istemem.

g933 gibi bir kulaklık alınca oyundan oyuna sesin ne kadar fark ettiğini anlıyorsun. total war oynuyorum sonra evolve a giriyorum. evolve da literally oyunun içine sokuyor seni sesler, surround, bass etc. total warda ise normal kulaklıktan bir tık iyi sadece.

overwatch oynarken en ufak tıkırtıyı, inanılmaz precise bir şekilde duyuyorsun (nereden geldiğini anlayabiliyorsun). averaj üstü kulaklıkta da anlarsın, onun 2 tık iyisini düşünün işte.

bazı oyunlarda kulaklık takmadan oynamıyorum artık. direkt aldığım zevki katlıyor çünkü hani sesin bu kadar önem taşıdığını şu kulaklığı alana kadar fark etmemiştim ki önceden kötü bir şey kullanmıyordum, plantronics 780 miydi neydi.

olay sadece alette bitmiyor, oyunda çok önemli.

wireless ve mikrofon konusunda 10 numara.

tek kötü yani şu, oyun oynarken işemeye veya mutfağa gidersen ve kulaklığı çıkartmazsan, bluetooth bağlantısı tamamen koparsa mikrofonu almamaya başlıyor (eğer mikrofon açıksa). devices da mikrofonu disable-enable edeceksin veya restart. başka çözümü yok. 15-20 sn sürüyor bunu yapmak, olursa da çok çile değil aslında ama işte işin şımarıklığı o kadar para verince.

bu dediğim benim evimde 3 oda ileride oluyor. mutfağa götürmeyiver yani hehe.

600 e falan zor bulursunuz abi g933. ben alırken baya araştırdım.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-logitech-g933-artemis-spectrum-kablosuz-oyuncu-kulakligi-fiyati,5955646.html
Sosyal ağlarda paylaş

http://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/logitech-g933-71-mikrofonlu-gaming-kablosuz-kulaklik-P91438331?cid=604001&gclid=CjwKEAjw5cG8BRDQj_CNh9nwxTUSJAAHdX3fz7FV3wxPh6w_Qi2em6kxxwogAmWr46JNpXeYhp-L3hoCrY3w_wcB&gclsrc=aw.ds şu akakçeye göre ucuz. n11 çıkmıyor heralde akakçe'de. refund olmasa daha pahalıya almış olacaktın =)
Sosyal ağlarda paylaş

nowinstocktan kovalarsanız kesin alırsınız amazondan 1080. ben benim zotacı sattım bugün 1080 ftw aldım çok kasmadı. stoğa girdiği gibi bitiyor, o yüzden browser alarm kurcanız. almayı düşünüyosanız anlatırım. amazon 2. defa priority shippingi refundladı ben istemeden. kafayı yemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...