Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

şu yalan ya. mantıksız gelmişti ama deniim dedim, olmadı. Daha dava yeni çözümlendi, henüz bir şey yapamıyoruz, önümüzdeki dönemde belli olacak. kusura bakmayın vs falan dediler.

reddit'te hit olmuş. oradan gördüm, muhtemelen millet abandı, amazon live chat patlamış sanırım şuanda. aha bi bok ettik dediler.

tekrar dene başka rep ile bence.

http://i.imgur.com/A77VfAz.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

sabonis said:

şu yalan ya. mantıksız gelmişti ama deniim dedim, olmadı. Daha dava yeni çözümlendi, henüz bir şey yapamıyoruz, önümüzdeki dönemde belli olacak. kusura bakmayın vs falan dediler.

reddit'te hit olmuş. oradan gördüm, muhtemelen millet abandı, amazon live chat patlamış sanırım şuanda. aha bi bok ettik dediler.

tekrar dene başka rep ile bence.

http://i.imgur.com/A77VfAz.jpg

hmm deniim bari. ama muhtemelen aynı sonucu alıcam. dediğin gibi belki millet çok abandı da "durdurun refundları" falan diye emir geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Suan size refund yapamıyoruz ama inconvenience icin 15 dolar para yatıralım amazonunuza dedikleri de var. Refund ettikleri de var. Sonra size donus yapalım dedileri de var. Ama en azından bunla ilgilenen bir grup varmıs ne yapacaklarına karar vermek ile ilgili. Bana bir de manufacturerla da iletisime gecmenizi talep ediyoruz dediler.

Su var. Refund suresi icinde olanlara(kısa sure once alınmıs olanlar mesela) direk refundı yapıp. Refund suresi dısına cıkanlara ne yapsak acaba diye bakıyor da olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok hintli geldi bu sefer de customer support'ta. hintliler genellikle çözemiyorlar sorunları. amerikalıların çok daha fazla yetkisi var, refund'mış, hediye çekiymiş bilmemneymiş falan filan olaylarında. hintliler sadece boş boş şöle şöle yapsanız daha iyi olur bi dahaki sefere falan diyorlar.

aha mal işte EVGA almışım ben, bana ısrarla MSI ile kontağa geç diyor asdhfudsahf.

akşam bi bağlanayım ben en iyisi support'a, o zaman amerikalılar çıkar heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

ashduash abi 2014 Kasım'da aldım ben Amazon'dan Evga GTX 970. Arkadaş sempozyum için Amerika'daydı, onun otele yollattım.

395 dolardan aldım, ertesi gün 350'ye düştü. Bir de ben aldıktan 6 saat sonra Farcry 4/ AC Unity / The Crew vermeye başladılar 970/980 alanlara. Supporta yazdım kendimi keriz gibi hissediyorum diye. Önce $45'i iade ettiler fiyat değişikliği için. sonra da support bana %20 iade daha verdi.

268 dolara gelmişti, Şimdi bi %20 daha istersem çok ayıp olacak gibi hissediyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dun miyavladim, 2015 Kasimda almisim Amazon UK den, %20 refund icin size 2 gun icinde donecez dedi henuz net karar alinmadi vs..Bir daha chat actim baska operatore.

Bir hayli miyavladim, dedim senin sucun degil Rajeet ama guvenimi yitirdim Nvidia yalan urun satti bana koca Amazon ustunden, full refund isterim dedim..

271gbp full refundladi sagolsun, kargo yarin gelip alacak 970i, ustune 120gbp ekleyip Zotac AMP 1070 caktim pzrtesi geliyo hehe sahane upgrade oldu, cok icime oturmustu(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...