Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
büyük komusmayayimda olay founders edition degilde asagi yukari ayni performansi alicam niye fazla para vereyim diyen bir kitlenin olmasi.
bunun disinda benim gibi kartlar "pahali" diye, hic para vermeyen ama yeni oyunlari oynamak isteyen bir kitleninde varligi. su an cevremde iki arkadasimda simdiye kadar kartlara para vermedirler ama 480'i almak istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

üreticiler kendi modellerini çıkartsınlar, fiyatlar belli olsun, o kartların aktüel benchmarklar düşsün ondan sonra bakarsınız. daha ortada diğer üreticilerin kartları bile yok.

founders edition'a göre 4 kat satar tabii ki çünkü founders editionda en ufak bir performans katkısı almadan fazladan 100 dolar veriyorsun şanım yürüsün diye. öyle bakınca iyi bile satmış ;)
Sosyal ağlarda paylaş

hiç zannetmiyorum ben indirim falan yapacaklarını. ucuza iki kart = pahalı bir kart argümanı başlı başına fail zaten. son kullanıcı tarafından benchmarklar gelince görünecek zaten açık bir şekilde.

bu kadar büyük pazar payı elde etmişken ben nvidia yerinde olsam ucuzlatıp daha çok satmak yerine marketinge abanır şansımı yürütür, pazarı PR/title ile domine ederdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...