Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

bonuSimo said:

Silphatos said:

1060 hem referans hem de customları custom 480den önce gelecek galiba. amd duyuralı aylar oldu top kek

480 satılıyo benim bildiğim. asıl nvidia 1080i duyuralı 2 ay oldu ortada kartlar yok, millet elinde parayla site refreshliyor. trye heralde en erken ağustosta falan gelcek adam akıllı.

referans 480 var sadece dandik 6pin pcie powerlı ve yanıyor sıcaklıktan. custom 480 şu an çıksa alıcam ama 1060 daha önce çıkacak haftaya. ben de 1060 alıcam böylece
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

milyar ne lan benim gibi ytl zamanındaan öncesinden kalmışsın bonac ben de öyle diyom vazgeçemedim :(

ytl ne zaten ya, tl dediğin milyondur milyardır. bi de tuhaf bi sembol çıkarmışlar felan... meh.

KillJoy said:

siz hala milyar diyin, sonra gidin tinderda niye 22lik hatun benle konuşmayı direk kesti diyin.

:(
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

df said:

980 sli yapsam 760watt kurtarır mı acaba? hazır 1000 liraya düşmüş benimkini çiftlesem.

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm

750 watt lazım diyor.

evet 700-750 yetiyormuş ama çok sınırlarda oluyor ya. benim işlemci vs oc'li. o yüzden yapmamaya karar verdim. 1080p ekranım var zaten 980 ile 1 sene daha rahat takılırım diye tahmin ediyorum. gtx1080 fiyatları ölünce güncellerim.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Ben 670 ile hala rahat takılıyorum 980 ile ne 1 senesi ya :)

ben grafik ayarı kısmayı sevmiyorum. oyun eski olabilir, grafiği iyi olmayabilir sıkıntı yok ama var ve ben açamıyorsam sıkıntı. nvidia kimlerden kazanıyo sanıyorsun. benim gibi psikolojik sorunları olanlardan =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mobile ozel degil direk ayni karti mi koyacak. Yoh artikm o zmn monsterlar gibi prize takili degilken ekran kartina elektrik yollamaz djshgs.

Bu arada 1080,1070 founders editionlar gayet uygun fiyata siparis ediliyordu linkler verildi önceki sayfalarda. Ama founders editionlar. Msi di sanirim benim koydugum 1070linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arada çok fazla uçurum yok bu sefer.
Asus Strix 1080 mesela.
650 USD ürün, shipping+customs 170 USD civarında oluyor. 820 USD'ye geliyor.

820 * 2,94 (hint hint) = 2.410,00 TL
Vatan'da kart 2.900,00 TL. Satıcılardan indirim isteyin (tanıdık tezgahtar arkadaş varsa yardımcı oluyorlar) 100-150 de oradan gitti.
Yani arada 300 TL falan oynuyor.
Amazon'a bu sefer çok gerek yok gibi geldi bana.

Toptancı fiyatını sorduracağım, ona göre stokta yakaladığım gibi Türkiye'den çözmeyi düşünüyorum. Bu sefer amazon disappoynt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...