Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

senko said:

axedice said:

Hayır insan rahat edemez bide. Düşünsene Llama gibi bi seks makinasıyla birlikte 3lüdesin. Adam darbeli matkap gibi tak tak tak çalışıyorken sen arada tekliyorsun bi durup dinlenmeye çalışıyorsun falan. Olacak iş değil.

Llama yı görmüş kız sana bana bakmaz artık zaten, başka kulvardadır artık o

niye bakmasın olum ne alaka
sendeki para bence olcak var ya pof pof şuan 1 yapıyorsam o para ile 5 yaparım
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

Bunu alıntılayan olmamış hayret. İlk 5 sayfada olması gereken mesaj buydu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Dragonutopia said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

Bunu alıntılayan olmamış hayret. İlk 5 sayfada olması gereken mesaj buydu bence.

siz ikiniz bakir misiniz
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

KillJoy said:

evlilik olayını da çok büyütmeyin abi..
tamam büyük bişi ayleler falan da.
nolcak ayrılırsın.

bekara karı boşamak kolay lafını dememize gerek var mı?

yoo ben katılıyorum.

zaten çoğu standard kezban kendini kanun önünde garantiye almak için evleniyo kendinden zengin birisiyle. sevgiliyken de adamın hayat standardından faydalanıyosun ama evliyken hukuki garanti var, senden ayrılırsa bile bir miktar parasını ütersin mantığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Dragonutopia said:

eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..

ulan şu cümle benim gidip yaptığım sonra kız evlenirken çeyrek taktığım kişi geldi aklıma
hey gidi hey
allah kimseye böyle tecrübe vermesin

Karma uğramasın sana o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

başlık iyimiş 15 sayfayı da okudum. troll değil gibi yorum yapalım.

kız bunu saklasaydı kendince haklı olabilirdi. belki pişmandır gençtir. ama şuan seni godoş durumuna sokmuş. sevgilim bakire olmalı kafasına karşıyız ama bu da bence kabul edilebilecek bir hadise değil.

bir erkek sevgilisine gidip x'e deepthroat yaptım dese hoş olmaz. geçmişi detaylı bilmemek lazım. şimdi başlık sahibi arkadaş bu kızla olduğu her an paranoyak olacak. çünkü kafasına yerleşti bi kere.

2v2 attık olayı da inandırıcı değil. 4 tane insan beraber sevişiyorsa her türlü swinger akmıştır. ya da tamamen mmf dir kız yumuşatmak için öyle demiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...