Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Beyler,

Üstesinden gelemediğim bir konu var 29 yaşındayım yeni bir kız arkadaşım var yaklaşık 4 ay oldu iş maddi durum vs durumlarıda oturttuğum için artık evlilik falan düşünmeye başladım. Kızla herşey çok iyi şuanlık kafa yapısı olsun beğendiğim tarzı olan bir kız olması beni iyice bu fikre sıcak bakmamı sağladı.Şuan ünide okuyor son sınıf bitirncede bakalım artık falan diye konuşmalar başladı. 2 Gün önce gece oturup konuşurken eski erkek arkadaş muhabbetleri falan açıldı birlikte olmuşlar falan hatta herşeyi anlattı. Ünide öğrenci evi muhabbetinde falan alkol aldıktan sonra 2 kişiyle aynı anda birlikte olmuş onun dışında öyle takılmaları falanda olmuş. Şimdiiiii şöyle bir sıkıntı var bu tarz konulara çok takılan biri değilim (yada öyle sanıyordum) ama bu 2 tane bebeyle birlikte olma muhabbeti falan resmen taş oturdu kalbime kızla çok iyiyiz her konuda ne yapıcağımı bilemedim,bi yanda geçmişini umursamamaya çalışıyorum bi yandan ağırıma gitti aklıma geldikçe nefesim falan sıkışıyor. Ne yapıcam bilmiyorum akışına bıraksam kıza karşı davranışlarım bile değişmeye başlayabilir ama inanılmaz mutluyum kızla " hah bu işte" falan diyorum birlikte yaptığımız herşeyde

yardıııımmmmmm
Sosyal ağlarda paylaş

grubu duyduğum anda tansiyon 16-17 ye fırlardı abi benim.

Sevgilinizin geçmişini ne o söylesin ne siz sorun.Aynısı sizin için de geçerli.Bu anın ve geleceğin tadına bakmak lazım.Geçmiş her zaman kekremsi bir tada sahiptir, en iyisi buruktur...

Geçmişi öğrenmeye kasmayın arkadaslar
Sosyal ağlarda paylaş

"alkol aldıktan sonra" orgy savunması bu, biz niye alkol alınca 2 hatuna atlamıyoruz ? yok cunku bulamıyoruz, 2 hatunu aynı anda ha bulsak yapar mıyız yaparı,z o bulmuş 2 elemanı yapmış helal olsun.

demekki begenmemiş ya begenseydi sürekli orgyden orgye kosardı. yapmasaydı da içinde kalırdı. sen evlendikten sonra yapardı, ama yapmış o merağını gidermiş. için rahat olsun o yüzden. sana söylerken de bak bunu yaptım artık o sekilde bir meragım yok zaten seni aldatmam demek istiyor.

sonuna kadar arkasındayım tam evlenilecek dürüst aile kızı. orgymi de yaparım yemeğimi de kariyerimi de. seni de aldatmam.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

grubu duyduğum anda tansiyon 16-17 ye fırlardı abi benim.

Sevgilinizin geçmişini ne o söylesin ne siz sorun.Aynısı sizin için de geçerli.Bu anın ve geleceğin tadına bakmak lazım.Geçmiş her zaman kekremsi bir tada sahiptir, en iyisi buruktur...

Geçmişi öğrenmeye kasmayın arkadaslar

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

şunu da bırakayım buraya;

Cocostar said:

Tanrıyı arıyordum fütursuzca
Gözlerim kan çanağı
Bir neşter vurup kanatmak isterdim günahlarımı
Ve seni..

Tanrıyı arıyordum bütün benliğimle
Ve cesetlerde buluyordum tanrıyı
Zayıf ve çaresiz
Her bir bıçak darbesinde dahada yaklaşıyordum tanrıya
Bir daha..ve bir kez daha..
Bu sefer daha derinden

Ve tanrıyı arıyorum ölümlerimde
Ölüm ise somutluğun soyutluğunda var olan bir gerçekti..
derdi küçük şeytanım
Son darbeler..son arayış ve son lanet!
Tanrıyı bulmuştum büyük bir aynada..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...