Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

abi kadinlara karsi bu kadaryargilayici olmayin. yok mayonez gargarasi yok kasar yok grup yapmis ondan sonra hatun gelip hicbir sey yapmayinca vay efendim turk kizi. sen eger kendin grup yapmis olsan karsidaki seni sirf bu yuzden evlilige uygun gormese ne dusunurdun? evlenecegin insanda sadakat, hosgoru, ozveri vs.den once cinsel gecmisi geliyorsa o zaman zaten evliligin kendini sorgulamak lazim. sen saglikli ve mantikli bir sekilde cocuk buyutup hayat arkadasi olup zor gununde kafani fayayacak birini mi ariyorsun yoksa kendi egonu tatmin edecegin bi et parcasi mi ariyorsun. millet 25 yasina kadar bakir bakire takilip evleniyor biryigin ondan sonra 1 yila bosanip mal paylasma derdine dusuyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

BabacumMostors said:

kızlık zarı dikilebilen bir şeymiş

..
Şöyle veya böyle, herhangi bir sebeple kızlık zarı bozulduğu durumlarda yeniden bakire olup evlilikte kızlık zarı kanı gelmesini sağlayan ameliyatlar grubuna kızlık zarı dikimi yada himenoplasti denir. Dikim sonrası cinsel ilişkiye girilecek zamana göre iki farklı operasyon çeşidi vardır. Geçici kızlık dikiminde 10 gün içinde ilişkiye girmek gerekir, ama kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) yaptırırsanız bu süre sonsuzdur.
..

şimdi flep yöntemi ile kızlık zarımı diktirirsem sonsuzluğa imzamı atmış oluyorum sanırım? hep dünyada bir iz bırakmak istedim fakat hiçbir şeyde başarılı değilim, ben gittikten sonra kızlık zarım insanlığa benden bir hatıra kalsın diye düşünüyorum.

ne kadar aşağı yukarı bu operasyonun maliyeti?

bir de sevişince bozuluyor mu bu? true blood jessica tarzı bir sonsuzluktan mı bahsediyoruz yoksa kullan at gibi bir şey mi?

paylaşım için teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

abi kadinlara karsi bu kadaryargilayici olmayin. yok mayonez gargarasi yok kasar yok grup yapmis ondan sonra hatun gelip hicbir sey yapmayinca vay efendim turk kizi. sen eger kendin grup yapmis olsan karsidaki seni sirf bu yuzden evlilige uygun gormese ne dusunurdun? evlenecegin insanda sadakat, hosgoru, ozveri vs.den once cinsel gecmisi geliyorsa o zaman zaten evliligin kendini sorgulamak lazim. sen saglikli ve mantikli bir sekilde cocuk buyutup hayat arkadasi olup zor gununde kafani fayayacak birini mi ariyorsun yoksa kendi egonu tatmin edecegin bi et parcasi mi ariyorsun. millet 25 yasina kadar bakir bakire takilip evleniyor biryigin ondan sonra 1 yila bosanip mal paylasma derdine dusuyorlar

zor gununde kafani dayamak derken? kizi spit roast yapmislar. sen kafani dayarken biri daha kafasini bu taraftan dayasin der o kiz
Sosyal ağlarda paylaş

adam kendi de önceden öyle şeyler yapmış olsa sıkıntı olmazdı heralde.

ulan küçücük kız hayatına neler sığdırmış ben niye yapamadım diye kıskanmıştır bence.

2 hatunla yatabilme imkanın olsa veya yatmış olsan kızında eskiden yapmış olması rahatsız etmezdi heralde.

bu arada ha aynı anda tek adamla yatmış ha iki. neyine göre rahatsız olunuyor ki bu durumdan? köyden kız al abi o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

konu troll bile olsa gerçek olma potansiyeli var. 30 yaşına yaklaşmış geçmişte 3-5 kız arkadaşı olmuş para kazandığı bir işe sahip olan erkeklerin sorunu.

30 yaşına geldim param var evleniyimde hayat rutine bağlansın diyen bir erkeğin 20 li yaşların başında bakire bir kız bulma şansı yok.dürüst olan anlatıyor olduğu gibi dürüst olmayanda belli başlı yalanları söylüyor.

yazarken aklıma geldi askerde 26 yaşında nasıl evlenmediğim dert olmuştu kürt kardeşlerime.abi bizim oralarda 14 ünden sonra boş bırakmıyorlar.sen şimdi başkasının yaptığı kızla mı evlenicen?! diye sormuşlardı olabilir diyince uzaylı gibi bakmışlardı.

evlilik oyun değil. 7 gün 24 saat seks yapıcam diye evlenilmez.
çok beğendim hoşlandım diye evlenilmez.kız değilsin yaşım geldi evde kalıcam tribine girilmez.tanımak lazım en az 1 yıl.bu sürenin yarısını birlikte yaşayarak geçirmek lazım.ben evlenmeden birlikte yaşayamam diyen olursa thx bye diyip kaçmakta fayda var belli başlı yalan katagorisine giren birşey.

ev halini görmediğin birini, ailesini tanımadığın birini tam olarak tanımazsın.en önemlisi evlenmek zorunda değilsiniz.evlenmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

devlet bahceli bile izliyor oyle pleb kadin programlarini, sasicak bisi yok :P

benim tavsiyem ben bilmem eşim bilir izlesinler.Oradaki kadınların eşlerine/nişanlılarına nasıl davrandıklarını görsünler...

Ne manyak tanışma hikayeleri var, ne saçma sapan hareketler mimikler var.

İstisnasız genç çiftlerin çoğunda kadın hiç istemiyo ilk başta hatta bsg diyor ama sonrasında nedense aşık oluyor.

Olaylar bu kadar basit değil de işte ibretlik
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

senko said:

Iyi de kız yaşıyacağını yaşamış
Bu adam daha ne verebilir ki keza

ne alakası var
bir kere seviştik nasılsa hepsi aynı ıslaklık ve sıcaklık deyip sevişmeyi bırakmalımıyız

Olm kız seksin her türlüsünü tatmış. Gruplardan Gruplara koşmuş, şimdi bu adam seksüel yönden kıza Yeni bir heyecan yaşatamayacak o yüzden kızı kendisine bağlıyacaksa başka konulardan bağlaması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...