Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

ilkel içgüdülerini kontrol edip önüne gelen erkek/kadın la yapmaması gerekiyor. seks benim için sevdiğin/hoşlandığın/aşık olduğun kişiyle yapılan bir şey.

cinsel kimlik gangbang değil bu arada KONDONO OĞOTmeni tavsiye ederim. cinsel geçmiş diyeceksin ona yakışıklı. ayrıca bu topicte de anlatıldığı gibi "bana geçmişini anlat" diye kimse baskılamamış. kadın gelip kendi anlatmış. o yüzden "bonono" diyemezsin. bi kabullendirme beklentisi var kadında. got that?

şurada seni ne kendimin haklılığına ikna edebilirim ne de sen ikna edebilirsin. kendi düşüncelerimiz ama gelip "bakire değilse yolla ihihi" kafa yapına da hiç girmedim girmeyecem. orospulukla itham ettiğim yok sonuçta. sadece ciddi bir ilişki kurmadan önce uzak durman gereken kadınlar arasında yer alıyor.

he ayrıca ilkel içgüdülerini yeme içme barınma vs bunlarla karşılaştırman da çok güzel dimi? şöyle de karşılaştır o zaman ben açım diye önüme gelen canlıyı öldürüp, yiyor muyum? yoo, onlarında canı olduğunun farkındayım. benim yaşamam için benim birini öldürmem gerekmiyor artık. yahut ben seks istediğimde gidip bir kadının kafasını yararak bayıltıp s1kmiyorum. yapıyor muyum? nö.

böyle şeylerle karşılaştır. insanların yaşamında o sevgi duyduğu, hoşlandığı, aşık olduğu kişiyi bekleyip seks yapmadığında hayatından birşey eksilmiyor. o İLKEL içgüdüyü kapalı tutacak. BASİT.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

ilkel içgüdülerini kontrol edip önüne gelen erkek/kadın la yapmaması gerekiyor. seks benim için sevdiğin/hoşlandığın/aşık olduğun kişiyle yapılan bir şey.

Dayanagin "bana gore"den oteye gidememesine ragmen "soyle olmamasi gerekiyor, boyle olmasi gerekiyor" diye kanunlar ortaya atmaya devam etmektesin. Ilkel icgudulerini bastiraraktan seks yapamazsin bir kere. Erkek olarak seninki kalkmaz, kadin olarak onunki almaz. Seksin bilimsel aciklamasinda "ask" diye birsey yoktur. Sen asik oldugun kisiyle yapmayi tercih edebilirsin, baskasi cekici bulduguyla yapar. Bu sana ahlakcilik yapman icin soz hakki tanimaz.

Shean said:

cinsel kimlik gangbang değil bu arada KONDONO OĞOTmeni tavsiye ederim. cinsel geçmiş diyeceksin ona yakışıklı. ayrıca bu topicte de anlatıldığı gibi "bana geçmişini anlat" diye kimse baskılamamış. kadın gelip kendi anlatmış. o yüzden "bonono" diyemezsin. bi kabullendirme beklentisi var kadında. got that?

Yok ben cinsel kimlik demeyi tercih edecegim. Senin cinsellik mezhebin ile baskalarininki farkli olabiliyor zira. Sen asik oldugun kisiyle yaparsin, baskasi durtuleri geregi yapar. Bu onun kimligini senden farkli kilar. Ha cok takilacaksan kimlik yerine tercih dedim farzet oyle karsiligini ver.

Kadin 3some yaptigini kendisi soyluyorsa bu onu kevase yapmaz. OP'in kiz arkadasi hakkinda soylenecek birsey varsa kendisinin bundan incinecegini bile bile gecmisini anlatmayi sectigi icin emotional intelligenceinin dusuk oldugudur. Bizim 3. kisiler olarak gozlemleyebilecegimiz bir sorun varsa odur, baska birsey degil.

Bir de merkezi uslubun "egucugu" diye karsisindakinin taklidini yapmak olacaksa en azindan kalin unluleri "o" ince unluleri "ö" yaparsan dediklerini daha kolay anlayabilirim.

Shean said:

şurada seni ne kendimin haklılığına ikna edebilirim ne de sen ikna edebilirsin. kendi düşüncelerimiz ama gelip "bakire değilse yolla ihihi" kafa yapına da hiç girmedim girmeyecem. orospulukla itham ettiğim yok sonuçta. sadece ciddi bir ilişki kurmadan önce uzak durman gereken kadınlar arasında yer alıyor.

Kalinli cumle ustte aciklanan sebeplerden oturu hatali. Kendi hakliligina ikna edemeyecegini kabullendikten sonra kendi kendine boyle kerameti kendinden menkul iddialarda bulunma hakki tanimamani beklerdim ayrica.

Bir hisimla "KENDIN GANGBANGE UGRAMIS BIRIYLE ILISKI YASA DA GORELIM" dedikten sonra ayni uslubunun ucuna bucagina yaklasamadan, baska noktalara takilaraktan "ben seni ikna edemem sen beni" seviyesine inmeni de catisarak geri cekilmen olarak youmluyorum.

Shean said:

he ayrıca ilkel içgüdülerini yeme içme barınma vs bunlarla karşılaştırman da çok güzel dimi? şöyle de karşılaştır o zaman ben açım diye önüme gelen canlıyı öldürüp, yiyor muyum? yoo, onlarında canı olduğunun farkındayım. benim yaşamam için benim birini öldürmem gerekmiyor artık. yahut ben seks istediğimde gidip bir kadının kafasını yararak bayıltıp s1kmiyorum. yapıyor muyum? nö.

böyle şeylerle karşılaştır. insanların yaşamında o sevgi duyduğu, hoşlandığı, aşık olduğu kişiyi bekleyip seks yapmadığında hayatından birşey eksilmiyor. o İLKEL içgüdüyü kapalı tutacak. BASİT.

Seksi ilkel durtulerden koparan modelin icin bkz mesajimin 1. kismi.

Sen aciktiginda ilkel icgudunu kapali tutarak mi bastiriyorsun acligini yoksa yemek mi yiyorsun? Ac kalan insanin yapacagi sey yemek yemektir, oldurmek hayatta kalmak icin yapilir. Seksi gelen insan da seks yapmak isteyecektir. Seks yapmanin oldurmek ve kafasina vurarak tecavuz ile ne ilgisi var?

Kanun indirir gibi ortaya attigin seyler icin dayanaklarin senin batil ahlakciligindan ileri gidemiyor. Kadin neden icgudulerini kapatacakmis, 3some yapan bir kadin neden otomatikman es olmayi haketmiyormus onu ortaya koymuyorsun. Sen tercih etmeyebilirsin de bizim uzerimizdeki baglayiciligi nedir bunun?
Sosyal ağlarda paylaş

nigger of the sand, bu kadar uzun yazacağına kısa şekilde yazsan çooook rahat anlatabilirdin. yordun.

1.söylemin zaten direk benim "seni ikna edemem sen de beni" olayına giriyor. biri çekici bulduğuyla yaparken diğeri aşık olduğuyla yapıyor. onu dememin nedeni bu. kartopu atıp kaçmak değil.

ahlak kurallarımı zorla uygulayacağım diye birşey yok. eleman buraya konu açıyor ki "abilerim kardeşlerim siz benim yerimde olsanız naparsınız" dediği için. çoğu kişi de ben de threesome yapan bir kadınla beraber olamayız dedik.

cinsel kimliğe çok takıldığımdan değil gereksiz ayrımcılığa vurmaya çalışıyorsun. gereksiz dememin sebebi de alakası bile yok konuyla. gangbang bir fantezi türü lezbiyenlik interseks biseksüellik vs gibi değil. 5-10 erkek bir kadınla ilerliyor işte. buna gangbang denir.

kadına da orospu demediğimi yukarıda da söyledim. olayı hala ahlakını zorlamamaya getiriyorsun. KADINA OROSPU DEMİYORUM KARDEŞİM. kadın, evleneceği birine yatakta bağlılık hissetmeyecek bir kadın. alkollüydüm savunmasıda herkesin olayları yumuşatmaya kullanırken yaptığı savunma. alkollüyken bilincin yerinde oluyor genel de. özellikle gangbang yapabilecek kapasitedeysen kesinlikle bilincin yerinde olur. : )

o oların büyük olmasıda genel de o memenin öyle olmasından kaynaklanıyor. bunda yargılayamam bilmememen sıkıntı değil.

ayrıca kendi söylemeside kevaşe yapmıyor. tekrar söylüyorum. aklı bilinci yerinde olan insan güvenemez. yukarıda sebeplerini verdim. bu onu orospu yapmaz. güvenilmez bir insan yapar.

aç kaldığında yemek yemen gerekiyor yoksa ölürsün. seksin gelirse seks yapmazsan ölmezsin.

dediğim gibi eğer ilkellik güzel birşeyse seksim geldi mi benle seks yapmayan kadınları bayıltıp tecavüz edeyim? yoksa sıkıntı söylemine göre. seksim geldi sonuçta seks yapmalıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

nigger of the sand, bu kadar uzun yazacağına kısa şekilde yazsan çooook rahat anlatabilirdin. yordun.

1.söylemin zaten direk benim "seni ikna edemem sen de beni" olayına giriyor. biri çekici bulduğuyla yaparken diğeri aşık olduğuyla yapıyor. onu dememin nedeni bu. kartopu atıp kaçmak değil.

Iyi de simdi bunu soyleyip ayni zamanda baskasi hakkinda sirf 3some yaptigi icin "es olmaya layik degil" seklinde yargilarda bulunup farkli goruslerden kisilere de "aynisi senin anana bacina" ayarinda laflarla tahakkum kurmaya calisiyorsun. Ben senin kendine olan fikirlerinle degil, kurmaya calistigin tahakkume karsi geliyorum. Bu kabulu sergilemen guzel ama uzgunum, bu mac berabere bitmeyecek.

Shean said:

cinsel kimliğe çok takıldığımdan değil gereksiz ayrımcılığa vurmaya çalışıyorsun. gereksiz dememin sebebi de alakası bile yok konuyla. gangbang bir fantezi türü lezbiyenlik interseks biseksüellik vs gibi değil. 5-10 erkek bir kadınla ilerliyor işte. buna gangbang denir.

Gangbangin tarifini vermen birsey degistirmeyecek. Benim yaptigim seyin ayrimcilik ile bir ilgisi yok, sen sadece semantik uzerinden ilerleme yolu acmaya calisiyorsun kendine. Cinselligi farkli yasayan birinin tercihleri, kimligi de farklidir. Konumuzun lezbiyenleri kapsamasi gerekmiyor illa. Kaldi ki benim merkezi argumanim bunun bir kimlik olusu da degil. Cok istiyorsan, baska turlu tartisamayiz diyorsan degistiririm o ibareyi.

Shean said:

kadına da orospu demediğimi yukarıda da söyledim. olayı hala ahlakını zorlamamaya getiriyorsun. KADINA OROSPU DEMİYORUM KARDEŞİM. kadın, evleneceği birine yatakta bağlılık hissetmeyecek bir kadın. alkollüydüm savunmasıda herkesin olayları yumuşatmaya kullanırken yaptığı savunma. alkollüyken bilincin yerinde oluyor genel de. özellikle gangbang yapabilecek kapasitedeysen kesinlikle bilincin yerinde olur. : )

Baglilik hissetmeyen kisi "orospuluk" diye tabir edecegimiz seyleri de yapabilecek kisi oluyor, "baglilik hissetmeyecek bir kadin" diyerek kalitesizlestirmeni yapiyorsun zaten. Orospu dememis olman birsey degistirmiyor. Hakkinda yorum yaptigin kisiyi tanimiyorsun, bagli olup olmayacagi hakkinda bir ipucun yok. 3some olayini yediremiyorsun sadece, bunu tehdit olarak algiliyorsun.

Shean said:

o oların büyük olmasıda genel de o memenin öyle olmasından kaynaklanıyor. bunda yargılayamam bilmememen sıkıntı değil.

Oyle bir meme yok.

Shean said:

ayrıca kendi söylemeside kevaşe yapmıyor. tekrar söylüyorum. aklı bilinci yerinde olan insan güvenemez. yukarıda sebeplerini verdim. bu onu orospu yapmaz. güvenilmez bir insan yapar.

Ben de tekrar soyluyorum, insanlarin guvenilirligini cinsel hazlari ile olcemezsin. Sadece cinsel partner sahibi olmanin kisinin guvenilirligi uzerinde bir soz hakki yoktur. Ortada aldatma falan gibi bir durum olsaydi o zaman farkli olurdu, ama olayin vuku buldugu sirada bundan direkt olarak zarar goren bir kisi yok. Senin gururun bundan zarar gormeyi secti diye bu onu guvenilmez yapmiyor.

Shean said:

aç kaldığında yemek yemen gerekiyor yoksa ölürsün. seksin gelirse seks yapmazsan ölmezsin.

dediğim gibi eğer ilkellik güzel birşeyse seksim geldi mi benle seks yapmayan kadınları bayıltıp tecavüz edeyim? yoksa sıkıntı söylemine göre. seksim geldi sonuçta seks yapmalıyım.

Ee seks yapmadiginda olmeyecek olman mi ayiplastiriyor butun herseyi? Sen "ILKEL DURTULERINI BASTIRACAK AGA" diye girerken bunlarin hicbirinden bahsetmedin ki, bariz bir sekilde ben zorladikca sekillendiriyorsun pozisyonunu. Yemek, icmek, barinmak, cocuk sahibi olmak, "usluplu" seks yapmak gibi seylerin hicbirine karsi degilken is 3some yapmaya geldiginde birden "ilkel icgudu" dusmani kesiliveriyorsun. Yahu 3some yapmak diye bir ilkel durtu mu var? Dusuncelerin sekillenmemis belli iste, ifade etmeye kalktiginda pozisyon alman bir hayli caba aliyor.

Kaldi ki seks ile oldurmek ve tecavuz arasinda dogrudan iliski kurarak da bir fallacy yapiyorsun. Tecavuz eden adamin sucu seks yapmasi degil tecavuz edisidir. Cekici buldugu 1,2,3,5 kisiyle seks yapan bir kisi ile tecavuzcunun katilin ne ilgisi var? Grup sekste bir haksizlik, magdur, suc gosterebilir misin bize?
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakma gene ahlakını zorluyorsun ve birşeyleri kabullendin ama maç berabere bitmicek dediğin an okumayı kestim.

sidik yarıştırma gayretinde olmadığımı daha 1. veya 2.mesajımda belirttim bu senin fikrin bu benim fikrim diyerek. sidik yarıştırabileceğin gündem konularına geri dönebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

gençler bu konuda herkes farklıdır, kimi eli eline değmemiş olsun ister kimi geçmişi ne yaptığı önemli değil ben seviyorum der. kimi her önüne gelenle yatar ama bakire olsun yada bakir olsun der. kimi genelevde tanıştığı birini sever evlenir. bu konuda herkesin düşüncesi farklı. herkes birbirne saygı duymak zorunda bu konuda. arkadaş anlatmış kızın geçmişinde dp var. nasıl olur nasıl yaparım ne yapayım. dostum ileride takacaksan bu konuyu ısıtıp ısıtıp kızın önüne getireceksen sen öyle yapmıştın 2 kişiyle yaptın vs bırak gitsin kız ne sen hayatını mahvet nede kızın hayatını. ama yok ben sorun etmem unuturum zamanla dersen o zaman kızı o şekilde kabul et. kızın seni gerçekten sevip sevmediğini öğren al karşına konuş ona göre yönlendir.geçmiş, seks vs bu konular çok geniş konular. bu konularda herkesin düşüncesi isteği kendine. bakire, bakir , bakire değil, bakir değil. bu konular takıntı yapmaya gelmez takıntı haline gelecekse o insanın hayatından çıkarsın, çıkman gerekir. çünkü bu takıntıyla hayat geçmez. herkes sevdiğim kadın yada erkek sadece bana ait olsun sadece ben olayım ister ama geçmişte olmuşsa yapacak birşey yok seviyorsan o şekilde kabul edersin yada etmezsin. sürekli düşünmek insanı sinir hastası eder. bi insanın geçmişine saygı duymak lazım deşmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Baskasiyla seks yapan kiz diyemiyorda 3some yapan kiz mi diyebiliyor bunu? Ana akim geri kafaliliga tepki olarak bekaret prerequisitinden feragat etmissiniz ama hala cogunuz kadini elinde tutabilmek icin gecmisinin mumkun oldugunca olaysiz olmasina ihtiyac duyacak kadar guvensizsiniz.

abi olay başkasıyla seks yapması değil ki. Zaten anlarsın yapıp yapmadığını bir süre sonra da kızın3some yaptım demesi ilginç olan. O yüzden bugün bunu diyen yarın başka bişi söyler dedim. Tersini düşün kız arkadaşınla oturuyon "off ağzına yüzüne patlattıydım kızın" vs tarzı bir cümle kursan kız ne düşünür acep :D

Bakir/bakirelik değil mevzu, yaşanmışlığı anlatmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Nigger_of_the_sand said:

Baskasiyla seks yapan kiz diyemiyorda 3some yapan kiz mi diyebiliyor bunu? Ana akim geri kafaliliga tepki olarak bekaret prerequisitinden feragat etmissiniz ama hala cogunuz kadini elinde tutabilmek icin gecmisinin mumkun oldugunca olaysiz olmasina ihtiyac duyacak kadar guvensizsiniz.

abi olay başkasıyla seks yapması değil ki. Zaten anlarsın yapıp yapmadığını bir süre sonra da kızın3some yaptım demesi ilginç olan. O yüzden bugün bunu diyen yarın başka bişi söyler dedim. Tersini düşün kız arkadaşınla oturuyon "off ağzına yüzüne patlattıydım kızın" vs tarzı bir cümle kursan kız ne düşünür acep :D

Shean ile olan tartismamda dedigim gibi; burada elestirilecek sey kizin 3some yapmis olusu degil, OP'in incinecegini analiz edemeyip gecmisini dokmesidir. Yani duygusal zekasi zayif diyebiliriz. Ha sen de kizin 3some yapmasina degil de patavatsizligina dikkat cektiysen o zaman yanlis anladigim icin ozur dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Nigger_of_the_sand said:

hass ben anlatıyodum
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

kadınların stereotipik ya da öznel niteliklerini hoş görmeye meyilli olacak kadar ileri kafalı olup erkeklerinkini hoş görmemek de enteresandır ama.

erkeklik gururu denen bir şey vardır. çoğu erkek de ilişkide problem çıksın ya da çıkmasın bu gibi durumlarda rahatsız olur. çoğu derken epey bir çoğu yani. ermişe yakın seviyelerde olmak lazım öbür türlüsü için.

dürüstlük bu değil. böyle bir şey lazım değil. hele detaylısından. oyoyoy.

kız yaşamış bitirmiş aradan yıllar geçmiş. o zaman nasıldı, şimdi nasıl, sonrası ile alakalı nasıl fikirleri var en çok bilgi kendisinde. adam ne biliyor? bu karşımdaki kız şunu şunu yapmış. ve tüm süreci kısa bir sürede sindirmeye çalışacak. hafife alınmaması gereken bir şey.

lazım olursa genel tabirlerle anlat geç. ya da illa herifin sorarsa tart biç ölç anlat falan. gerçeklerden bu kadar da uzak olmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

couplingde bi kural vardi, genel olarak hayata uygun bi kural o.

Bi erkek X kadinla beraber oldum diyosa o X/3
bi kadin X erkekle beraber oldum diyosa o X*3 tir diye eheh.
kalan 18 sayfayi okumadim bu arada

o zaman taraf tarafa çarpalım:

erkek*kadın = (X/3)*(3X) ve erkek = XY, kadın = XX ise
XY*XX = XX

erkek etkisiz eleman çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...