Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

kayserili said:

Üye olduğumdan beri gördüğüm en iyi topik olabilir ki Lord Argosun topiklerini canlı yaşamış bi adamım.
Ayrıca konu troll gibi.
Hiç mi yakın arkadaşın yok?
Git onlara anlat böyle ciddi sorun olarak gördüğün bişi varsa hayatında?
Hiç tanımadığın ve büyük ihtimalle asla tanımayacağın bi insan grubundan böyle bi konuda, evlenmeyi düşündüğün bi kız hakkında yorum istenir mi, eğer gerçekten bi yardım bekliyorsan konuyla ilgili?
Bilmiyorum bana garip geldi.
Eğer olay gerçekse de, kızın sana daha anlatmadığı dünya kadar şey vardır. Durup dururken bi insan hadi grup seks yapayım merak ettim demez. Kademe kademe çıkarsın öyle fantastik şeylere. Mesela daha önce o 2 erkekle de birlikte olmuş olabilir. Bi çok şeyi tecrübe etmişte olabilir seni daha da rahatsız edecek. Uyarıcı maddelerin olduğu ortamlar falan. Bunları da bi zorla bakalım neler çıkacak.
Ama eğer harbiden evlenmek istiyosan daha da fazla bişi sorma geçmişiyle ilgili. Şu an olduğu haliyle kabullen, devam et.

yarısına kadar okudum.
abi burası birazda talk to strangers friendly.
adam belki arkadaşına anlatamaz böyle bi olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Bariz tırôl ama hepimiz benim başıma gelse ne olur diye düşündük asdfasds

senko said:

anlatmadigi daha neler vardir kimbilir

https://www.firsatantep.com/uploads/projects/100043/mega/gaziantep-firsatlari-9419ed37d1790f4d4064e27800063c122be69033.jpg

Black-ice said:

mayonez gargarası lafını çıkaran bi gerizekalı vardı bunu o duysa ne yapardı acaba ilk o geldi aklıma

O adam sevgilileriyle sevişip sonunda bakire bi kızla evlendi, sen hala sevgilim kumru mu oldu boyoz mu diye kendini ye

http://img.haberler.com/haber/881/dunyayi-saracak-lezzet-boyoz-5511881_213_o.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

kızlık zarı dikilebilen bir şeymiş

..
Şöyle veya böyle, herhangi bir sebeple kızlık zarı bozulduğu durumlarda yeniden bakire olup evlilikte kızlık zarı kanı gelmesini sağlayan ameliyatlar grubuna kızlık zarı dikimi yada himenoplasti denir. Dikim sonrası cinsel ilişkiye girilecek zamana göre iki farklı operasyon çeşidi vardır. Geçici kızlık dikiminde 10 gün içinde ilişkiye girmek gerekir, ama kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) yaptırırsanız bu süre sonsuzdur.
..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...