Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

Cocostar said:

valla tüm yorumlarınızı okudumda yuh abi ya gene bişiy yazamıyorum ben bi 5 sene daha yokum

Abi allah aşkına şu olaya cinsiyetci gözle bakmayın , erkek evlenmeden önce zibilyon tane hatunla takılsın iyi , vay efendim kız başkasıyla şöyle böyle yapınca vaaauuuv..

Adama gavat muamelesi yaptınız şurada resmen , git bilader yaşa hayatını düşün taşın belki bambaşka bir sebepten dolayı evlilikten cayacaksın ne bileyim kız 7/24 osuruyordur belki ne bileyim , yok kız çok tecrubeliymişte ileride arzularını karşılayacak şeyleri şimdiden belirtmişte... ey allaam ya
Sosyal ağlarda paylaş

evlilik başka ilişki başka. evlilikte bir insana tüm hayatını emanet ediyorsun bir bakıma. bittiği zaman yarattığı yıkım da bambaşka oluyor. o yüzden o konuda dikkatli olması lazım.

kızın bu halini dert eden biri olmasa buraya başlığını açmaz en başından. adam istemese de dert ediyor demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şuna bari modern ayağı yapmayın ya. GRUP NEDİR? ayrıca grup yapıp sonuna kadar ilerletecek bir kadınsa grup yapmaktan hoşlanmıştır. böyle kadınlar/erkekler artık grup dışında fazla tat alamıyorlar. ya eleman cuck olucak ya da ayrılacak nokta. NOKTA
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

marty şu konuda haklı. kız bunu anlattıysa gerisinde anlatmadığı şeyler hakkında nabız yoklaması yapıyordur muhtemelen. bunu göze almak lazım.

başından benzer bir şey geçmiş ve sonunda aldatılmayla sonuçlanmış biri olarak tavsiyem her şeyi çoooook yavaştan alman. kızın sevgisinden ve sadakatinden emin olmadan asla evlilik adımı falan atma.

abi bu paranoyaklık resmen yani, ihtimaller ihtimaller ooo.
ona bakarsan bakireyim diyip, o liman senin bu liman benim takılan kadın da çok ve gıkları çıkmaz o konuda.
grup yapan ''kıza'' güvenmemek diye bişey yok güvenmiceksen insanlara güvenmeyeceksin en basından
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zor durum ya. İnsan sevdiği kişiye konduramaz yahu böyle şeyleri. Adamın zoruna gitmesi gayet doğal. Modern olacağım ayağına normalleştirmeye gerek yok. Bu şekilde ömür geçmez. Hem kızın dürüst davrandığını nereden biliyorsunuz. Bu küçük itiraf belki buzdağının görünen kısmı (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

abi şuna bari modern ayağı yapmayın ya. GRUP NEDİR? ayrıca grup yapıp sonuna kadar ilerletecek bir kadınsa grup yapmaktan hoşlanmıştır. böyle kadınlar/erkekler artık grup dışında fazla tat alamıyorlar. ya eleman cuck olucak ya da ayrılacak nokta. NOKTA

Grup dediğin şey pek modern değil biliyormusun 1000-2000 yıllık bişey :p
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Lan ortalama erkek cok mu iyi sevisiyo sanki, bi kere 3lu yapti diye seksin en guzelini yasamis, daha asagisi kesmez anlami nereden cikiyo?

Alkollu bir sekilde debelene debelene, deligi zar zor bularak yaptilar belki.

ayrıntı vermeyeydin iyiydi. çocuk bunu gözünün önüne getirecek şimdi of.

ben olsam patiye bi daha gelmem.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Marty said:

iyi aile kizi evlenmelik

Bu evlenmelik iyi aile kızı zannettiğin sevgililerin var ya, hah onlar bizimle çatır çatır sevişiyor. Argos ve ramses burger yapıyor hatta.

Temsili

http://aht.seriouseats.com/images/20081117-gooddog-burger-innards.jpg

yok abi. ben yemem. gozum vaktinde acildi sukur.

iyi aile kizi evlenmelik hikaye. illa oyle istiyosan rusyanin koylerinden bulacaksin sandalyeye oturunca ayagi yere deyenlerden. km minimumda.

neyse, OP troll diye agir agir girdim ben de, son mesajlari cok samimi, sunu anlatayim

bi hatun vardi yari koreli yari rus. tam bir cakal. ama kendini fazla zeki sananindan. kucuk bir de cocugu var, muhabbeti iyi, cok eglenceli. ama problem. cebinde cok parasi oldugunu dusunen birini kafalamanin pesinde. biraz takildik falan. ben bunun ne mal oldugunu biliyorum. saf ayagina yatiyorum. o da iyice salak sandi beni. bi yandan baya kalantor adamlarla takiliyo ama sikinti su, zengin ama bayik birini de istemiyo azcik da eglenceli olsun istiyo, takildigi adamlar da yemiyo bunun numaralari para kaptirmiyolar, ciddilesmiyolar. ben de iyice saf ayagina yatiyorum duzgun iliski istiyorum bilmem ne diye. kapaklanamadi hedefledigi tiplere, geri geldi bana.
ayni OP'un hikayesindeki gibi bi itiraf gecesi yasandi. kocam terketti beni, bu hale dustum, ben zamaninda parayla yattim insanlarla,(buzdaginin ucunu gosteriyo itiraf olarak) luks yasamaya aliskinim, cocuguma da iyi bi hayat vermek istiyorum. gozunden yaslar geliyo. sirf o son 1 ayda sirf benim tanidigim 3 kisiyi denedi. adamlar para kaptirmadi yemedi numaralari ki bana geldi. onlari bilmesem duygulanicam ben de. muthis bir oyunculuk. harika bir kurgu.
oscari verdim yolladim.
bikac ay sonra birini kafaladi evlendi.

kadinlar cthulhu 1dir dese, uyuyo, uyanacak dese inanmayacaksin arkadas. inanmis gibi yapip bi iki gun bakacaksin hakkaten 1 mi? uyuyor mu? uyanmis mi?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Hayır insan rahat edemez bide. Düşünsene Llama gibi bi seks makinasıyla birlikte 3lüdesin. Adam darbeli matkap gibi tak tak tak çalışıyorken sen arada tekliyorsun bi durup dinlenmeye çalışıyorsun falan. Olacak iş değil.

Llama yı görmüş kız sana bana bakmaz artık zaten, başka kulvardadır artık o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...