Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

kız arkadaşlarınızın üzerine işemeyin. mental olarak verin o yakalarsan hayatını ***** senin mesajını. o zaman yemez kolay kolay

Birincisi küfürlü mesaj çok çirkin. Şikayet edeceğim umarım banlanırsın. Terbiyesiz herif.

İkincisi yakalarsan? O yakalarsa ne niye sıkıntı olsun gitmeden bunu da açıkla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi samimi bişe dicem. Forumda "kız şunu yapıyor diye kavga ettik" konularını okurken her seferinde kafam karışıyor. Abi bu insanlar siz onları bulduğunuzda böyle kişiler değiller mi? Yani sürekli münakaşa yaratacak kişilikleri olduğunu bilerek nasıl sağlıklı bir ilişki yürütme planı yapıyorsunuz veya 21 yaşındaki müyendizin altına yatacağından korktuģunuz kişilerle nasıl bir gelecek görüyorsunuz samimi olarak anlamıyorum.

Yani ortada kız haklı veya haksız muhabbetinden daha vahim olarak düşünülmesi gereken şeyler bunlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya duygusal konularda biraz fucklogic olabiliyor insan ondan
Redeagle said:

Ya abi samimi bişe dicem. Forumda "kız şunu yapıyor diye kavga ettik" konularını okurken her seferinde kafam karışıyor. Abi bu insanlar siz onları bulduğunuzda böyle kişiler değiller mi? Yani sürekli münakaşa yaratacak kişilikleri olduğunu bilerek nasıl sağlıklı bir ilişki yürütme planı yapıyorsunuz veya 21 yaşındaki müyendizin altına yatacağından korktuģunuz kişilerle nasıl bir gelecek görüyorsunuz samimi olarak anlamıyorum.

Yani ortada kız haklı veya haksız muhabbetinden daha vahim olarak düşünülmesi gereken şeyler bunlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrılın pls kıza fazla baskı yapıyorsun ve kız da saf değil zaten meraklanma. düşünebiliyor herşeyi daha önceki sayfalarda da denmiş. bilincinde yani olayların. sen de bokunu çıkartıyorsun "kıskanmayan gavattır" felsefesinin. arada kıskanıcaksın, kıskandığında da gerçekten aldatma girişimlerini önleyeceksin/farkedeceksin. gg
Sosyal ağlarda paylaş

Şu çiğ üslup ve ilkel anlayış değişmedi. Kız arkadaşın senden öncede yaşıyordu senden sonrada yaşayacak, mızraklanmak istemiyorsan güveneceğin bir hanımla beraber olursun. Senin kız arkadaşın saf değil maceraya aç ve sen onun önündeki tek engelsin. Ayrıca yaptığın şey kızın karakterine ve kişiliğine saldırı, ciddi şekilde psikolojik şiddet uyguluyorsun, kızın tek hatası seninle beraber olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

hepsini okudum. öncelikle üslubuna turp sıkayım o ne biçim anlatım öyle be?.. ikinci olarak apartta kalma olayına haklısın ama diğer herşey için haksızsın. o sena kezbanlık yapacakken sen ondan daha fazla kezban çıkmışsın. bu arada mühendis_21 siz bu kadar sayfa entry girerken apartta neler neler yapıyordur..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu paradoksa düştüğümde başka bir pencereden bakmayı yeğlerim. Onu; mahallede herkesin ekmek almaya yolladığı, herkese gülümseyen ama hiçbir zaman fikrini beyan etmeyen, edemeyen, hep politik olmak zorunda kalan bakkalın oğlu olarak hayal et. Özgüven ve yaşanmışlık minimum düzeyde. Senin gördüklerinin belki de yarısını görmedi. Senin algın daha açık olduğu için ondan kat ve kat çok şeyin farkındasın. Şimdi nasıl görünüyor gözüne? Biraz daha anlaşılır değil mi.

Ama seninde onunla iletişiminde bir problem var. İyi zamanlarda gayet iyi anlaşırken, stresli anları yönetmekte güçlük çekiyorsun ve durumu onun anlayacağı biçimde anlatamığını görüyorum.

Özgüveni düşük bir insanın üzerine zaten - neden hayır diyemiyosun insanlara? diye yapıcı değil "yıkıcı", tüm cevap yolları kapalı bir soru ile gelirsen,o da birşeyleri düzeltmek yerine anlamsızca savunmaya geçecektir.

Kızın sürekli benim kendi özgüvenimi kaybetmeme neden oluyosun cevabının da temeli senin bu yıkıcı iletişim tarzından dolayı kaynaklanıyor.

Biraz daha sakin ve yapıcı konuşmayı denersen bu kızı kontrol etmek hiç de zor değil.

İkinciside sana gerçek yüzünü hala tam olarak göstermediğini düşünüyorum. Onu sürekli konuşmaya ve birşeyleri anlatmaya teşvik etmelisin. Senin yanında rahatlamalı. İçini dökebilmeli. Yapıcı olup bunu sağlarsan taşlar yerine oturacaktır.

TheRiverBelow said:

edit: kendisine de attım konunun linkini. zira ben konuşmaya çalıştığımda "yoruldum" diyerek kaçıyor olabildiğince, ve zaten lafıma önem verilmiyor.

Are u mad?

Asteroth said:

Kız arkadaşının karakteri yok, herkesle iyi olup kendini kabul ettirmeye çalışıyor. Sağlam durup "Hayır" diyememesinin sebebi budur.

Sen de zorla güzellik yapmaya çalışıyorsun. Kızı beğenmişsin ama olduğu gibi kabul edemeyip değiştirmeye uğraşıyorsun, değişmedikçe de kanser oluyorsun.

Gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

selam. eve şimdi geldim. dışardaydık, konuştuk falan. açıklık getirmeye geldim bazı şeylere.

abi bi kere topiğin linkini falan atmadım tabi ki de, onu bi söyliyim. ilk mesajlarda bir arkadaş köpek gibi filan diyince rahatsız oldumki edit saatlerine bakabilirsiniz bunun için ve hem ona biraz dikkat edilsin, hem de bana ölümüne tarafsız gömün istedim. kaldı ki linkini atmış olsam muhtemelen "arkadaşıma yelloz mu dedin" diye kavga ederdik bugün.

mesajları bir bir okudum. hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. konuştuk ve ben kendisinden özür diledim samimi bir şekilde. onu böyle kontrol etmeye hakkım olmadığını, bunu anladığımı ve hatalı olduğumu söyledim. buna ikna olmuş durumdayım. niyetim iyi de olsa da bear gryllsin böceğe solucana giriştiği gibi girişmişim kıza.

üslubuma laf etmişsiniz bayaa. eyvallah, ona bişey diyemem, napıyım yani; gidip wikihow'da "how to write good in 7 steps" filan diye mi aratıyım?

"ben ingilizce biliyorum" yapıyorsun demişsiniz. hatunla birlikte ingilizce öğretmenliği okuyoz; sözlü ve yazılı iletişimimiz ingilizce hep. daha kolay oluyor ikimiz içinde. o yüzden bütün anlattığımı çevirerek yazdım zaten. ama bazı yerleri çevirdiğimde sanki yaşanmamış, o söylememiş gibi geldiği için orijinal bıraktım ufak tefek şeyleri.

yaşın denmiş: 26.

topik açıp yutuba ses kaydı koyan ben değildim bide ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...