Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

abi eyv. <3

zaten bayaa tatmin oldum ya topikte. amacına ulaştı yani benim için. çünkü kafamda "acaba ben mi anormalim lan" diye soru olmasa zaten dökmezdim en baştan. o açıdan çok güzel ayna oldu. aradaki birkaç arkadaşın dışında şurada yorum yapan herkesin söylediklerine kulak vermeye gayret ettim. ve de kendimi, o belirtilen hususlar konusunda düzeltmek için elimden geleni yapıcam yani.

şeyi tahmin edemedim sadece ama, tarafsız* ve seviyeli yorum yapılsın diye "hatun da okuyor bak hee" diye edit çakmamın üstünden bu kadar shitstorm döneceğini düşünmedim. seviyom ben bu kızı, zaten özgüven problemleri varken şurda omurgasız diye birsürü mesaj mı okutacaktım?

tarafsız dediğim de şöyle:

abi evet benim tarafımı tutmadan objektif olacaktınız hepiniz zaten de; benim tarafsızlıktan kastım aslında taraf; ama benim taraf değil. yani bunu tam olarak kelimelere dökemiyorum. ama şurada "kız da okuyormuş hmm" diye düşününce kollar daha bi farklı sıvanıyor. ağzıma sıçın dediğimde "abi kakam yok" denmiyor; herkes direkt don indiriyor. ben bunu seviyorum. çünkü kime dert yansam "aynen kanka" diye başlıyor reel sosyam çevremdeki herkes. o yüzden ben dert paylaşamaz, paylaşınca da ölümüne darp arar bir insan oldum.

onçün overall olarak herkese eyv.
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

o nasıl arkadaş grubu lan bremen mızıkacıları gibi. bence kızı al karışına konuş. ben böyleyim de gelemiyorum böyle şeylere de. işine geliyosa kalsın gelmiyosa gitsin. tercihi karşıya bırak.

Akli basinda her insan iliskiyi bitirir böyle bir ikileme sokulursa. Hastalikli bi zihniyet bunu teklif eder anca.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

maroon5 said:

o nasıl arkadaş grubu lan bremen mızıkacıları gibi. bence kızı al karışına konuş. ben böyleyim de gelemiyorum böyle şeylere de. işine geliyosa kalsın gelmiyosa gitsin. tercihi karşıya bırak.

Akli basinda her insan iliskiyi bitirir böyle bir ikileme sokulursa. Hastalikli bi zihniyet bunu teklif eder anca.

"Ben böyle şeylere gelemiyorum." demek bir tercihtir. Kişi gerçekten de katlanamıyordur. Sen bunu söyleyen kişiyi anlayışa davet edip katlanamadığı konularda gevşemesini ve rahatlamasını öneriyorsun. Aynı şekilde karşı taraf da "hmm böyle yapmam erkek arkadaşımın tahammüllerini zorluyor, ben de dikkat edebilirim, çok mühim değil sonuçta." diyebilir. Burada ince çizgi, erkeğin sıradan şeylere karşı da saçma bi hassasiyet göstermemesi ve her boka sınırlar koymaya çalışmamasıdır. Yoksa hangi ilişkide kurallar, davranış beklentileri yok ki?
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

Ee bu olmamıs ki sen yanlısnı kabul etmicektin daha da sinirlencektin buaralar dahada bir ateslenecekti. Simdi sen böyle deyince benim vicdanım sızladı. Pişman oldum.

GİRİŞ
bilemedim ya. ders çıkışı gittik ağaçlı bi yere oturduk önce. rüzgar falan esti. pek fazla insan yoktu zaten; karşılıklı gözler doldu. konuştuk. olayı iki POV'dan değerlendirdik. sonra yürüdük falan. napalım ne edelim derken, kafa dağılsın diye "sinemaya mı gitsek" dedi; dedim olur. gods of egypt'e girdik.

GELİŞME
SİZ GİRMEYİN. leş gibi film lan. spawn'daki cgi ile yarışır cgi. hikayesi falan da bok gibi. daha başta anlatırken "2 TANE KRAL VARDI. BİRİ SET BİRİ OSIRIS İDİ" derken belli etti kendini. 3/10. gitmeyin. deadpool'a ikinci kez girseydik keşke dedik film bitince.

filme girmeden de okudum postları hep telefondan. ama hiç cevap yazamadım. yaprak sarması saracak incecik piyanist ellerine sahip olsam da, telefonda o GİRİŞ butonunu neyin denk getirip giriş yapıp, mesaj filan yazmak ölüm geliyor. o yüzden filmi izlerken "lan hıyarlık eden benim demek ki" diye düşünüp buna ikna olma fırsatım oldu. önceki sayfalarda "kuşçu musun birader" denmesine güldüm bayaa, bide hak verdim: "harbi lan, kuşçu muyum anasını satayım" diye düşündüm. kıza fanta açarak balık ikram etmediğim kalmış bi. film bok gibiydi ama.

SONUÇ
çıktık filmden. oturduk. konuştuk tekrar. özür diledim. bambu boruynan boynumdan götü tüylü okla vurulmuşum gibi bi sakinlik vardı üstümde niyeyse. bu, tamamiyle allahın bir hikmeti olsa gerekti; ya allah besmeralda. italyan mısın dedi; hayır dedim, besmelem öyle(bu sonuncu aslında yaşanmadı). ayrılmak en doğru hareketmiş gibi geldi ama, farkettim ki koyacaktı bana bayaa böyle bir sebepten dolayı ayrılmak. tam böyle diyaframın oradaki hücrelerime söz geçiremedim. ne yaptılar içeride bilmiyorum, seda sayan filan açıp kendi çekirdeklerini neyin çitlemiş olacaklar ki, acıdı hep göğsüm ayrılak mı diye düşününce. o yüzden ayrılmadık ve şu an için ortalık sakin. taraflar yatışık. herşey normale dönmüş gibi. yine de bi burukluk var içimde. böyle umut bulutu göndermişiz, ama yerine de yabancı yıldız değil, yine süperligden forvet koymuşuz gibi hissediyorum. zamanla geçer ama heralde, takıma alışsın da bi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...