Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

bu anlatış bu yaşanılanlar 22-23 yaşına gelmesine ragmen ergenliğin atlatılamamasına işaret
e haliyle bi alfa geliyor tokatı vurup geçiyor
nikim billy talent diye bi grubun river below şarkısından geliyor. ipuçlarını detaylı aramayaydın keşkem be fistan :(

bide paticiğin mobil app'ı mı var ya
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

oldun said:

Ee bu olmamıs ki sen yanlısnı kabul etmicektin daha da sinirlencektin buaralar dahada bir ateslenecekti. Simdi sen böyle deyince benim vicdanım sızladı. Pişman oldum.

GİRİŞ
bilemedim ya. ders çıkışı gittik ağaçlı bi yere oturduk önce. rüzgar falan esti. pek fazla insan yoktu zaten; karşılıklı gözler doldu. konuştuk. olayı iki POV'dan değerlendirdik. sonra yürüdük falan. napalım ne edelim derken, kafa dağılsın diye "sinemaya mı gitsek" dedi; dedim olur. gods of egypt'e girdik.

GELİŞME
SİZ GİRMEYİN. leş gibi film lan. spawn'daki cgi ile yarışır cgi. hikayesi falan da bok gibi. daha başta anlatırken "2 TANE KRAL VARDI. BİRİ SET BİRİ OSIRIS İDİ" derken belli etti kendini. 3/10. gitmeyin. deadpool'a ikinci kez girseydik keşke dedik film bitince.

filme girmeden de okudum postları hep telefondan. ama hiç cevap yazamadım. yaprak sarması saracak incecik piyanist ellerine sahip olsam da, telefonda o GİRİŞ butonunu neyin denk getirip giriş yapıp, mesaj filan yazmak ölüm geliyor. o yüzden filmi izlerken "lan hıyarlık eden benim demek ki" diye düşünüp buna ikna olma fırsatım oldu. önceki sayfalarda "kuşçu musun birader" denmesine güldüm bayaa, bide hak verdim: "harbi lan, kuşçu muyum anasını satayım" diye düşündüm. kıza fanta açarak balık ikram etmediğim kalmış bi. film bok gibiydi ama.

SONUÇ
çıktık filmden. oturduk. konuştuk tekrar. özür diledim. bambu boruynan boynumdan götü tüylü okla vurulmuşum gibi bi sakinlik vardı üstümde niyeyse. bu, tamamiyle allahın bir hikmeti olsa gerekti; ya allah besmeralda. italyan mısın dedi; hayır dedim, besmelem öyle(bu sonuncu aslında yaşanmadı). ayrılmak en doğru hareketmiş gibi geldi ama, farkettim ki koyacaktı bana bayaa böyle bir sebepten dolayı ayrılmak. tam böyle diyaframın oradaki hücrelerime söz geçiremedim. ne yaptılar içeride bilmiyorum, seda sayan filan açıp kendi çekirdeklerini neyin çitlemiş olacaklar ki, acıdı hep göğsüm ayrılak mı diye düşününce. o yüzden ayrılmadık ve şu an için ortalık sakin. taraflar yatışık. herşey normale dönmüş gibi. yine de bi burukluk var içimde. böyle umut bulutu göndermişiz, ama yerine de yabancı yıldız değil, yine süperligden forvet koymuşuz gibi hissediyorum. zamanla geçer ama heralde, takıma alışsın da bi.

Kardes yapma bak... YGS Turkce paragraf sorusu mi yaziyosun.. betimleme, oykuleme, soyutlama alayini kullanmissin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada söylediğimi hakaret olarak falan algılama. Bu durum seni şimdi yormayabilir ama ilerleyen zamanlarda yoracaktır.

Bu kadar enerji harcama düşüncelerini aktarmak için. Basit düşün, algılanabilir ve düz ol. Hem iş hayatında hem aşk hayatında kafan rahat eder. Öbür türlü karşındakini de tedirgin ediyosun. Kadınlar zaten senin gibi düşünüyor 1000 tilkili. Sen de öyle düşünürsen 2 yakın arkadaşın ilişkisi gibi bişey yaşarsın. Tarzın ve duruşun olsun, ancak böyle olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Bu arada söylediğimi hakaret olarak falan algılama. Bu durum seni şimdi yormayabilir ama ilerleyen zamanlarda yoracaktır.

Bu kadar enerji harcama düşüncelerini aktarmak için. Basit düşün, algılanabilir ve düz ol. Hem iş hayatında hem aşk hayatında kafan rahat eder. Öbür türlü karşındakini de tedirgin ediyosun. Kadınlar zaten senin gibi düşünüyor 1000 tilkili. Sen de öyle düşünürsen 2 yakın arkadaşın ilişkisi gibi bişey yaşarsın. Tarzın ve duruşun olsun, ancak böyle olmasın.

öncelikle eleştiri için tenkü :3

hakaret olarak algılamadım zaten. ve de yazdığım gibi tabi ki konuşmuyorum abi. deli diye goyneği giydirir atarlar içeriye dışarıda böyle konuşsam. seviyorum ama yazarken laf kalabalığı etmeyi filan ne bileyim. bütün lise boyunca edebiyat çalışıp da sonra LAN DUR DİLDEN GİREYİM SINAVA diyince liseyi beyhude okumuşum gibi geliyor, zoruma gidiyor. hıncımı kelimelerden filan alıyom işte böyle. yoksa irl'de gayet "şş bakale bi ne dicem" diye direkt olaya girip kafamdakini söyleyen bi insanım yani. ama yazılı iletişimde kaçının benden, çünkü uzun uzun 600 email atar ve cevabını beklerim (´・ω・`)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında benim böyle hatunlu ayrılmalı kavgalı dramlı üstüne uzaklaştırma tedbirli falan içinde hastane acilleri falan geçen bi hikaye var, anlatsam hype aboard olabilir de çok üşeniyorum yazmaya. bi gün çok boş vaktim olursa yaziim diyom.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...