Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

On 02.03.2022 at 17:33, Aluriel dedi ki:

360₺'ye almistim bunu kasim-aralik gibi.

3335 sensor. 3360 ve uzeri diger herhangi ust seviye bir sensor ile karsilastirsaniz farki anlamak imkansiz.

kablosu cogu paracord turevi kablodan daha iyi, denediklerim arasinda haste > viper > xtrfy > cm > glorious

switchler ttc gold, dandik omronlara kiyasla cok daha iyi.

skates viper ultimate ile kiyasla biraz daha kotu ama cogu stock skatesden daha iyi ve ekstra bir set daha geliyor. 

grip tapeler yanlar icin olanlari kullanmadim ama m1 ve m2 olani kullaniyorum. faydasi var mi yok mu pek emin degilim isin asli. miuse yuzeyi texture olarak kayan bir yapida degil zaten, cok da gerek yok yani kullanmaya.

Viper Mini kucuk gelmiyorsa f/p olarak o olabilir alternatif. yada bunu tekrar indirimde yakalamaya calisabilirsin.

abi viper mini 240 lira ya, pulsefire haste bugün geldi ama kutusunu açmaya çekiniyorum. 400 lira daha vermeye değdi mi diye... eller 19 10 benim bu arada küçük gelir mi emin olamıyorum. kendimi bildim bileli mamba deathadder kullandım. tutuş olarak şuraya bırakayım:

4ac8mLX.jpg

fingertip ve arada pincer claw grip

haste: $50 650 lira

+ çok iyi kablo

+ ekstra skatez

+- malzemeler daha kaliteli gibi switch vs ama delikli meh

viper mini: $28 240 lira

+ synapse'i + olarak yazıcam çünkü razer klavyem var tek program birbiriyle iletişim, klavyeden DPI veya profil ayarı
- kablosu çok iyi değil gibi, bungeeye para verirsem çıldırırım

- sensörün etrafında çıkıntı yapmışlar hangi akla hizmet bilmiyorum. zımparalayın diyolar ahah

Razer-Viper-Mini-4.jpg.webp

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bahtıma hyperx haste kusurlu çıktı. kullandıkça düzelebilir ama fare dengesiz, sağa sola oynuyor, yüzeye oturmuyor, level değil yani wobbly. tıkır tıkır her yatay hareketimde. amazondan almıştım kafam rahat iade.

daha kısa, deliksiz ve wireless razer orochi v2 düşünüyorum. malesef sadece siyah rengi var trde

Sosyal ağlarda paylaş

On 01.03.2022 at 09:50, Liebe dedi ki:

1.53 dolara var aslında gönderim ücreti saçma oluyor, şöyle 3-4 kişi toplansak aslında alıp bir denenebilir.

3 kuruşluk şey için bizi bu duruma düşürenlerin de ayrıca abv.

wraith e-sports 65 liraya iyisinden satıyor ama bizimkine uygun değil. şunu mesela bizimkine taksak olmaz mı ya niye olmasın kardeşim rival110Banner_1024x1024@2x.jpg?v=162439

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.01.2022 at 07:04, Saeros dedi ki:

ARKADAŞLAR

BANA BOZULMAYAN MOUSE SÖYLEYİN

gerçekten cinnet geçiricem corsair aldım daha 2 ay olmuş sol tuş çift tıklamaya başladı

yine böyle yüksek hassasiyetli ama mümkünse bu kadar çabuk bozulmayan bi mouse söyleyin lütfen, trınk diye alayım rahat edeyim ya, yeter ak

fiyatı 10000 lira filan olmasın mümkünse, 500 lira civarı filan ayırmak istiyorum max

çift tıklama olayı omron mekanik switchler yapıyomuş. logitech en yeni superlight hariç almam sırf bundan dolayı. switchin markasına mı bakacam diyenler için optical switchler çift tıklama yapmaz. ama eski omronlar hariç sıkıntı olmaması lazım mekanikte

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Razer yapmıştı bunu ilk, patentini almamışlar mı?

https://www.razer.com/technology/razer-analog-optical-switch

Shooter oynarken gerçek anlamda işe yarar bence. Sadece shooter oyunlarında zaten klavye/fare gamepad vb. yollara bariz üstünlük kazanıyor ama stick olmadığı için yürüme hızı vb. şeyler ayarlanamıyor. Bununla ayarlanabilir.

İyi fikir aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bu fiyat kıyaslama siteleri iki şekilde çalışıyor, e-ticaret sitesi XML filan bir liste veriyor ve anlaşırlarsa site kendisi crawl yapıyor. Parayı da tıklama üzerine alıyorlar genelde. Bu sitelerin fiyatı görünmüyorsa ya anlaşma yapmamışlardır (Cimri'de İtopya hiç göremedim ben), ya da liste vermemişlerdir işte.

Bilerek anlaştıkları sitenin fiyatını güncellememe diye bir durum söz konusu olamaz ama, epey tazminatlar çıkar oradan, epey müşteri de kaybederler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 11.03.2022 at 15:53, GERGE dedi ki:

Bu fiyat kıyaslama siteleri iki şekilde çalışıyor, e-ticaret sitesi XML filan bir liste veriyor ve anlaşırlarsa site kendisi crawl yapıyor. Parayı da tıklama üzerine alıyorlar genelde. Bu sitelerin fiyatı görünmüyorsa ya anlaşma yapmamışlardır (Cimri'de İtopya hiç göremedim ben), ya da liste vermemişlerdir işte.

Bilerek anlaştıkları sitenin fiyatını güncellememe diye bir durum söz konusu olamaz ama, epey tazminatlar çıkar oradan, epey müşteri de kaybederler.

benim de bahsettigim bu itopya mesela bilerek orada yok. o yuzden de hb gibi yerlere magaza acmiyor, kendi sitesinden satiyor. firmalar itopya'ya cok iyi fiyatlarla mal veriyorlar, buradaki amac kendi urunlerini magazalarinda yer vermeleri. yoksa herkes zaten online'dan e-ticaret yapabilir, itopya'nin bir ozelligi kalmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...