Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eyvah yazlıkçılar geliyor...

yeahh1986

Öne çıkan mesajlar

Yaptığın/yapacağın spora destekleyici bir eylem olarak yaklaşırsan problem yok. Gidip bi ömür fitness yapmak bence de anlamsız, sıkıcı bi kere. Tek motivasyonun görünüş, onu takıntı haline getirmemiş bi insanda da üç beş aydan fazla yapmak pek mümkün değil gibi geliyo bana. O yüzden bikaç ay yapıp vücudunda kasların var olduğunu zihnine hatırlattıktan sonra yogaya, duvar ve kaya tırmanışına, ne bileyim koşu vb açık hava sporlarına, yüzmeye falan geçmek über mantıklı geliyo bana şu sıralar
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ağzınız da mı yok ''dostum sırayla yapalım'' diyemiyorsunuz ?
çalışmadan oturan adamı neden bekliyorsun ki. konuşmayı dene ? foruma konu açınca telefonla oynamayı bırakıp kalkmayacak, kalkarmısın dersen kalkacak.

dene bir sonuclarını yazarsın sonra

Konuşunca 2 senaryo gerçekleşiyor ;
1) Adam heyecan yapıyor 10sn dinlenip hareketi sallama yapıp bırakıyor. Adamın çalışması yalan oluyor.
2) Geçen başıma gelen olay, squat'a girmişler 2 kişi, ben de 3dk civarı dinlenip yaparım. Sizle ısınayim dedim. Adam dedi olmaz, neden olmaz dedim soğuruz başka hareket yap. Ulan ben yanımda evden işe 1er kg luk ağırlık taşıyorum progressive load yapmak için adam bana başka hareket yap diyor. Gittim kol çalıştım programda olmamasına rağmen, kol bitince bacağa girdim.

Foruma böyle bir konu açıyoruz ki yazlıkçı arkadaş varsa bunlara dikkat etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yazlıkçı yada reguları önemli değilde soyunma odası zaten dar, adam havluları sarınmış benchi eşyaları ile doldurmuş oturuyor whatsappta yazıyor. Kafa göz dalsan buna hırsını alamazsın. AYnısını içeride aletlerde de yapıyorlar. Yalandan dolaşan elinde telefon bir alete oturup nette takılanları falan ıslak havlu ile dövsen yeridir.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aylıkçıları görüyoruz bu ara, spora mart'ta başlayıp haziran başı sahile akmayı düşünen tipler.

sırayla çalışmak sorun olmayabiliyor ama bazı sığırlar var ki sadece salonu değil soyunma odasını bile kitliyorlar. giyinip soyunurkan ılık dedikoduları yaparak ortamı kalabalık edip ter kokutanı mı ararsın, duşta iki saat gusül alan mı ararsın, salonda dumbbell elinde kankileriyle goygoy yapanı mı ararsın. bir yerden sonra uyarmaya da bıkıyor insan.

en temizi evde yapmak ama işte yer sorunu oluyor apartman dairelerinde genellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

en kötüsü soyunma odasında adım atamamak. o kalabalığa rağmen faggotların yavaş yavaş muz yiyip aynaya bakması, sonra protein shakeini yavaşça karıştırıp geniş geniş içmesi.

full takımla gelir, sporunu yapar onu geri giyer saçını yapar gider.( saat 9 ulan, hatta 9:30 nereye gidicen ?)

5-9 arası kesinlikle gitmemek lazım spora.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın sıkıntısı var gibi lan teknik eksikliğinden ziyade
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Ağır basabilmek için hareketlerin istisnasız tümünü yanlış yapıp yine de büyüyenler var bir de. Adamda nasıl bir genetik varsa dumbell göğüs press yaparken azar azar indirip kaldırmasına rağmen sonuç alıyor. Ya da steroid almış pumping yapıyor.

olm şöyle her boka genetik steroid falan demeyin gözünüzü seveyim. cheatingle de büyürsün. kaldıramadığın ağırlığın negatifini çekiyorsun çünkü. yani gücünün yettiğinden fazlasının negatifi. dolayısıyla büyüyor yine. garip bi şey yok.

cheating dogru bir şey demiyorum. ama cheatingle de büyümen normal bazı durumlarda. ha nolur simetri bozulur vs.
Sosyal ağlarda paylaş

cheat ile de gayet büyürsün nolacak ki yani. sonuçta o kas çalışıyor mu çalışıyor. yırtılıyor mu yırtılıyor. sadece optimum şekilde yırtılmıyor. bu yeniden yapılanıp büyümesine engel diil.
doğrusunu yaparsan daha iyi sonuç alacağın belli ama. he dediğin gibi genetik de önemli. kas boyu vs.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

"Max Damage" said:

Ağır basabilmek için hareketlerin istisnasız tümünü yanlış yapıp yine de büyüyenler var bir de. Adamda nasıl bir genetik varsa dumbell göğüs press yaparken azar azar indirip kaldırmasına rağmen sonuç alıyor. Ya da steroid almış pumping yapıyor.

olm şöyle her boka genetik steroid falan demeyin gözünüzü seveyim. cheatingle de büyürsün. kaldıramadığın ağırlığın negatifini çekiyorsun çünkü. yani gücünün yettiğinden fazlasının negatifi. dolayısıyla büyüyor yine. garip bi şey yok.

cheating dogru bir şey demiyorum. ama cheatingle de büyümen normal bazı durumlarda. ha nolur simetri bozulur vs.

Hatta onu sistematik hale getiren bile var Max OT diye aratabilirsiniz gugılda.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=VjKXjJDOfV8?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

"Max Damage" said:

Bak mesela önceki sayfada lat pulldown yapan dayı gibi çalışan eleman var. Bildiğin aynılar hatta çocuk popoyu minderden kaldırıyor ağırlıklarla beraber. Ama deli gibi kanat vardı çocukta. Yeni başladığım salonda da bir tanesi 30'luk dumbeller ile göğüs press yapacağım diye 3-5 santim aşağı indirip hemen geri kaldırıyor altında kalmamak için. Hele bir triceps çalışması var görme ama o da büyümüş bir şekilde. Bana şüpheli geliyor açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...