Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HIV Kapmış Olabilmek

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Öncelike ciddi bir konu, dalga geçilsin diye yazmıyorum lütfen trollenmezse sevinirim.

Cumartesi akşamı doğum günü partim vardı. Tinder'dan tanıştığım iki kızı da davet ettim. Hep beraber taksimde buluşup eğlendik. Ardından taksimde kiraladığım apart otele geçtik. Doğum günüm olduğu için fazlasıyla ilgiliydiler ve güzel vakit geçiriyorduk. Kızlardan biri ot içmek istediğini söyledi ve arkadaşı da yanında paket çıkarıp içmeye başladılar. Arka fonda trans müzik eşliğinde dans ediyorlar bir yandan da öpüşüyorlardı. Bense koltukta arkama yaslanmış Jack Daniels içiyor ve onları izliyordum. İlerleyen saatlerde olaylar gelişti ve sabah olduğunda korunmadığımı farkettim.

Pazartesi biraz halsizdim. Salı halsizlik biraz daha arttı. Bu sürede vitamin hapları alıp daha iyi beslendim. Çarşamba üşüme, ateş, mide bulantısı ve halsizlik geldi. Bugün de işe gidemeyecek kadar kötü hissediyorum.

Normalde kolay kolay evham yapmam ama kızların bu uyuşturucu merakından dolayı kıllandığımı itiraf etmeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu kadar cahil olmayin yahu. Incubation en asagi aylar, bazen 5-10 yil suruyor. Grip benzeri belirtiler baslarsa 15-20 gun sonra baslar en erken. Test de kesin sonucu 3 ay sonra verir ancak.

TLDR; 3 ay kari yok, sonra test.

Ayrica olmezsin, artik yasiyor AIDS hastalari.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

:)

hiv grip mi abi
yıllar alıyor belirtilerinin ortaya çıkması hatta test için 6 ay beklemen gerek.

ayrıca vajinal yoldan hiv sanıldığı gibi hemen geçmiyor.
kan yolu ve anal sekste en yüksek bulaşma oranı

atın ölümü arpadan olsun boşver :p

Ulan tevekkeli en tatlı şeyler hep en zararlı şeyler oluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Darestan said:

evet abi survival anında enerji 0 oluyor, 5 gün aç kalıp ölüm sınırında o duruma düşüyorsun ve o an karar veriyorsun ateş yakayım kalan enerjimle de öleyim diye

Doğal seleksiyon ilk sen ve senin gibileri eliyeceği için benim için bir sıkıntı yok kazanan insanlık olacaktır. ;)

well played natural selection.
Sosyal ağlarda paylaş

ilerleyen saatlerde olaylar gelişti yazmışsın ama ne oldu yazmamışsın . şimdiki nesilin fantezileri bir tuhaf zaten bu kızların kafa iyi sen de sarhoşmussun . şimdi de miden bulanıyo filan acaba bu kızlar ağzına sıçmış olabilir mi? hemen eöreeğğe deme olabilir yani sınırlarınızı yıkın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...