Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Auril said:

Lectre said:

Gençler ego aioyu hiç sevmemiştim şimdi pico melo 3 almak üzereyim var mı itirazı olan? Farkını verip TRden alıcam elden iyi midir pico

itirazım var hakim bey

smoke alyen

Pico kullanıyorum çok da memnunum ama Smok Alien de çok methediliyor.

Farkı ne olabilir diye de içim içimi yiyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Farkını ben sana söyliyim. az pil cok pil harcama mevzusu + tasarım bu kadar...
Cok bir şey bekleme yani. En cok menüsü kolaymış zormuş dersin.

tc mod kullanıcaksanda DNA 200 mod alıcaksın

olm saka yapıyosun dimi. alien'ın boktan picyoya gore bi dunya artısı var. ilk akla gelenlerden balanced charged yapabiliyor alien gayet iyi skeilde. ek olarak TC degerleri de Djslb'nin testlerine gore oldukca iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Alienında bir espirisi yok,zaten yurda giren çoğu alien üretimi itibariyle mavi ekran veriyor.Ekran gidiyor kullanamıyorsunuz.Ayrıca smoke un vasat menusu adamı bazen geriyor,Açarken 5 kere bas Kapatırken 10 kere bas sonra ona bas şuna bas.Büyük birde abi ağır mod iki pilli.Bence yeni başlayacak vs adama 2 pilli modun hiç bir espirisi yok.Ha pico alırmıyım onuda almam mesela nano bir çok mod var.

Zevk meselesi kimseye bu konuda birşey diyemem,kendim ayda bir mod değiştiriyorum .Malum yaz geldi benim için şu an tarot nano mod ilaç gibi.Dahili pilinde performans olarak 3 aydır değişiklik olmadı diyebilirim.Çatır çatır içiyorum.

Keyfden nbase alacaksanız gümüş seri tavsiye ederim bende senelerdir keyf kullanıyorum.Gümüş seri bana şekersiz geliyor.Biliyorsunuz bazı vg ler üretildiği birki vs sebebiyle ya aşırı tatlı yada acı olabiliyor.

Yapabileceğiniz en iyi şey kimetsan yada balmumcudan vg alıp keyf vs nbaselerin nikotin oranını düşürmek.Müdahil çok nbase satan var .Nbase alınca kapağı açıp koklayın hafif fındık gibi kokuyorsa alın abi o nbase candır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...