Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ya antalyada coilin tanesini 15 tlye satıyorlar, tatil flm dediniz ftden söylemedim o yüzden bu kadar sordum aslında.

birde şunu sorayım, melo iyi güzel ama kapasitesi çok az, benim niyetim kapasite artışı için tankı değiştirmek, picoya hangi tankların uyduğunu görebileceğim bir site var mı? birde kapasite dışında aman aman fark yaratıyor mu tank?
Sosyal ağlarda paylaş

Likitler sahte değil muhtemelen, adamların kendi markaları da ortamlarda sahte dersin, kim bilecek.

TR'de üretilen likitlerden clean room falan beklemeyin dedik ama, en temizi bu civarda temizlikte falan üretiliyordur. Yurtdışından, bilindik butik markalardan satın alın rahat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

piconun üzerine serpent mini almayı düşünüyorum arkadaşlar bu arada, hem kendim sarmak istiyorum coili, daha iyidir diyebileceğiniz bir tank var mı? kendim sarmak daha iyi geliyor ya uğraş olur

22mm atomizerlarda sarım yapacağın alan dar oluyor biraz ama serpent miniyi bilmiyorum kullanmadım hiç. gerçi pico'nun üzerine mecbur 22mm takacaksın. ben toptank ile başlamıştım sarma işine. sonra smok alien mod + geekvape griffin 25 plus a geçtim. ikiliden baya memnunum. sarım yapmak için alan geniş baya. toptankte sararken kanthal tel sarıyordum hep, clapton falan hiç denemedim ama olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Lectre said:

piconun üzerine serpent mini almayı düşünüyorum arkadaşlar bu arada, hem kendim sarmak istiyorum coili, daha iyidir diyebileceğiniz bir tank var mı? kendim sarmak daha iyi geliyor ya uğraş olur

22mm atomizerlarda sarım yapacağın alan dar oluyor biraz ama serpent miniyi bilmiyorum kullanmadım hiç. gerçi pico'nun üzerine mecbur 22mm takacaksın. ben toptank ile başlamıştım sarma işine. sonra smok alien mod + geekvape griffin 25 plus a geçtim. ikiliden baya memnunum. sarım yapmak için alan geniş baya. toptankte sararken kanthal tel sarıyordum hep, clapton falan hiç denemedim ama olabilir tabi.

işte serpent tek coilliymiş sanırım bende yeter diye düşündüm, aslında gümrükten geçeceğini bilsem bir adette alyen alabilirim ama takılır yüksek ihtimalle diye düşündüğümden almıyorum :(

neyse öğrenicez bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Laraken said:

Lectre said:

işte serpent tek coilliymiş sanırım bende yeter diye düşündüm, aslında gümrükten geçeceğini bilsem bir adette alyen alabilirim ama takılır yüksek ihtimalle diye düşündüğümden almıyorum :(

neyse öğrenicez bakalım

Serpent piconu üstüne gidebilecek en akıllıca atomizerdir.Piconun gücüyle orantılı tek sarım olması avantajdır.Deck rda decki gibi dar yada zor değildir.Olabilecek en basit deck yapısına sahiptir.Bacalardan teli geçirip sıkıyorsun .
Pico ile 0.5 ohm aralıklarında içerek hem likitten kar edersin ,hemde pilden.

Kendimde kullanıyorum.Ben tarot nanoyla set yaptım ufacık canıma cincon takılıyoruz .Kesinlikle tavsiye ederim .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...