Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

öyle diyorsan güveneyim abi, ben ftyi seviyorum öyle bir durumum var, tel falan oradan söyleyeceğim hala.

bu arada arkadaşlar troll alıyorum, çok araştırma fırsatım olmadı ama şu şekilli teller hoşuma gitmiyor değil :P

bu alacağım telin kalınlığı vs ne olmalı, dual coil rta, şuan tfv8 baby beasting 0.4 olan coili içiyorum çok hoş değil, biraz daha düşürebilirim ohm değerini, araştıracağım ama daha telleri hiç araştıramadım şu kalınlığı alsan mantıklı diyeceğiniz var mı ilk aşama için?

aliden söyledim bu arada teşekkürler tekrardan
Sosyal ağlarda paylaş

abi nbase'i sen %99.99 dedigin icin ve bende kolaylastırmak %100 olarak gırdım ki bu da nbase dedıgımız seyın pure nikotin oldugu anlamına geliyor. yani icinde vg yok.

eger senın sorunu yanlıs anlamadı ısem tabı bu hesaplamalar.

ek olarak profesyonel degılsen abı 36 mg/ml uzerinde ki nbase'lere calısmanı tavsiye etmem, profesyonel ekipman kullanman gerekiyor ustunde ki oranlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sorum olacak şuan 2 tankım var tfv8 baby ve uwell crown, Tfvde coil takılı ben bu tankı söksem bir kenara koysam crown kullansam bir süre coil çöpe gider mi? Yoksa ıslak kaldığı sürece sorun olmaz mı? Trollde geliyor bu tank değişim işlerinde coili korumak için yapabileceğim bir şey var mı
Sosyal ağlarda paylaş

allah rzası için anadolu yakasında elden likit alabileceğim bi yer var mı ?

olm ne içtiğimi bilmiyorum. yazıcıoğlundakiler tezgahı kurmuş hepsi bizim imalatımız diyor. nerde yapıyorlar nasıl yapıyorlar. tamam tad güzel de içinde çamaşır suyu mu var bilmeden içiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen niye yazıcıogluna kitlendin kaldın ya :) Gir esigaram.us'a bir sürü yabancı likit satan var. En olmadı puflikit'ten al bir şeyler.

http://www.anatolialikit.com/likitler/tabacco

Site güzel ama likit firmasının ismi offside , tabacco yaziyor üstünde tobacco yaziyor fln... Burnuma çomar kokusu geliyor ama bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Sen niye yazıcıogluna kitlendin kaldın ya :) Gir esigaram.us'a bir sürü yabancı likit satan var. En olmadı puflikit'ten al bir şeyler.

http://www.anatolialikit.com/likitler/tabacco

Site güzel ama likit firmasının ismi offside , tabacco yaziyor üstünde tobacco yaziyor fln... Burnuma çomar kokusu geliyor ama bilemedim.

yaklaşık 1 senedir alıyorum ordan,gayet kaliteli likitleri var,nbase merck ve sigma kullanıyorlar bildiğim kadarıyla,üretim yerlerini de gördüm,pırıl pırıl malzemeler ve mekan...asla çomar değil yani..zaten tanıyorum sahiplerini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...