Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Malibu said:

Red said:

internetten en güvenilir nerden alabiliyoruz tr için ?

alien al85 alıcam. da hangi siteden alsam bilemedim. babamın joyetechi geri vereyim dfs.

https://www.facebook.com/KorayKzltepe

Bu çocuktan nerdeyse 2-3k lık alış verişim oldu bir yamuğu olmadı daha. Bir sor istersen

çocuğun fiyatlar iyi. peki bu aletlerde sıkıntı olduğu zaman ne bok yiyoruz önemli olan o.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla işte kutulu mutulu geliyor abi hiç başıma bir problem gelmedi ama onun için bir şey söyleyemeyeceğim. Eğer kast ettiğiniz kutuyu açtım içinden çıkan alet çalışmazsa ne olur diyorsanız o zamanda genelde şöyle bir yol izliyorlar;
Diyorlar ki kutu açılımı ve ilk kullanımı videoya çekin o zaman bir problem var ise iade alırız.

Smok un garantisi nasıl işler bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

oha lan. ben ingiltereden Emre333'e daha pahalıya getirttim anasını satayım. pil dahil 300e veriyor adam

ingiltereden likit yada aroma dışında bir şey getirtmek mantıklı değil.

çinde 50^dolares olan cihaz englind olunca 50 pound oluyor, eu olunca 50 avro oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde griffin 25 mini Rta var siyah renk .Hem tek hem çift sarım deck ,yedek cam ,yedek driptip vs işte kutusundaki her şey var.Aldığım tarihdeki moduma uyuyordu.Gelene kadar modu değiştirdim.25 mm olduğu için moda olmuyor yanlardan fışkıranzi.0 gibi kabul edilebilir ,açıp denedim 2 tank içtim tabi.

İsteyene watsaup dan resim atabilirim.100 tl ye iteleyebilirim hemen .İade her zaman ki gibi vardır.Namıslı satıcıyık
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Duz Fire Juice'i tercih ediyorum ben. Benim conf bu ama kisiden kisiye degisir cok:

Fire Juice nBase 250 ml - Min. Değeri : 6 m, Oranlar : %60 VG - %40 PG, VG Markası : Kimetsan, PG Markası : BASF

nargileye yakın hangi likitleri öneriyorsun. ben hipster alıyorum 2 seferdir. tad olarak gerçekten iyi. babama markasını unuttum likitim.com'dan kavun almıştık. bildiğin tad yoktu. dümdüz duman.

ben 0.3 mg alıyorum 0mg likitlere mi yönelmeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...