Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Origin Access aka Aylık subscription ile PC gaming

Xenus

Öne çıkan mesajlar

https://kapitiseniornet.files.wordpress.com/2012/02/and-so-it-begins1.jpg

aylık $4.99/£3.99/€3.99 subscription karşılığı origin vaultta bulunan oyunları oynayabiliyorsunuz. servis açıldı ama TR'e kapalı şuan. vpn ile bakabilirsiniz. servise üye olanlara site-wide bütün alışverişlerde %10 indirim ve yeni release olacak oyunlara da trial access sağlanıcakmış

https://www.origin.com/en-us/store/origin-access

şuan origin vault bulunan oyunlar

Battlefield 3, 4 Digital Deluxe and Hardline Digital Deluxe
SimCity
Dragon Age Origins, 2 and Inquisition Digital Deluxe
Dead Space Trilogy
FIFA15
Plants vs Zombies: Garden Warfare
This War of Mine
The Sims 3 Starter Pack
Need for Speed: Rivals
Sosyal ağlarda paylaş

Listedeki oyunlar için bedava açsalar kasmayabilirim, para istemişler. Tabii DA2 falan yeni olsa, çıkışından bu yana az geçmiş olsa olurdu. Oyunun kendisini pack haliyle 1+2 5 dolara mı ne sattılar steamde zamanı geçinxe. Şimdi ayda o kadar para mı verecez? BF zaten zamanı gence bitiyo oynayan kalmıyo. Standart multi fps problemi.
Sosyal ağlarda paylaş

O oyunlar arasında para verilmeye belki değebilecek tek şey inqusition. Dead space'in en son oyunu simcity çok boktan olduğu için özür dilemek amacıyla originden beleş dağıtıldı. O yüzden çok ucuza bulunabiliyordu. Simcity zaten cities skylines varken gereksiz bir çöp. DA ve DA2 çok büyük indirim gördü. Eski fifa ve nfs falan da gereksiz açıkçası.

Belki Hardline. Ama ben vermem yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 4 Deluxe Edition ve Hardline Deluxe Edition için aylık 4 dolar gayet makul bence. Olay burada mp oyunları DLC'leri ile birlikte oynayabilme, bir ay takılır zevkini alır bırakırsın istersen, istersen devam edersin.

Battlefield 5 gelince ne zaman vaulta koyarlar acaba o muamma, ona göre alınabilir bir şey bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de opsiyonel bir hizmet kaldığı sürece zararını göremiyorum. opsiyonelden zorunlu bir hizmet haline gelecek gibi bir yapı yok zaten PC'de. PS4'de PSN olmadan online oynayamıyorsun gibi bir şey PC'e uygulanabilir değil. ha PSN yapısı da kendini fazlasıyla kompanse ediyor. hizmete para vermiş olmuyorsun kısaca
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şu tarz bir yaklaşım gerçekçi olabilir.

20 dolar = Release date'ten 6 ay sonra tüm oyunları oynayabiliyorsun

35 dolar = Release date'ten 3 ay sonra tüm oyunları oynayabiliyorsun

50 dolar = Release date günü tüm oyunları oynayabiliyorsun

20 doları basar geçerim kafam rahat olur

Benim gibi fakirlerden 12*20 alıcak, bir sürü insan 50*12 vericek güzel para
Sosyal ağlarda paylaş

demek istediğim origin'ın oyun sayısı zaten çok kısıtlı ve dışarıdan oyun arşivlemiyorlar. 50 dolara, 1 aylık, bütün yeni release'leri verse bile sub'ı devam ettirmek için sisteme yeni kan koyamayacağı için sistemin devamlılığını sağlayamaz.

bf alıp yıllarca oynayan adam yine key alır.
kısa süreli oynayan adam 1 ay alır sonra bir daha almaz.

incentive yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...