Jump to content
Suark

İran'a gidiyorum

Öne çıkan mesajlar

Beklediğin gibi kötü değilmiş. Düşük beklentiyle gittiğin için güzel bile geliyor diyenler var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bol bol oyun oynarım dıye dusunuorm, internetten ındırmek sıkıntı olcak sanırım bıraz tabi. ARTIK KARGOLARSINIZ.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
benim bi tanıdık vardı 1.5 sene kadar kaldı da gayet iyi yer diyordu. Sadece temel kurallara uyman gerek diyordu işte onlara uyduğun sürece yabancı olduğundan zaten halkta sana iyi davranıyor çoğunlukla falan demişti. Özellikle ülkenin Batı kısımlarında Türklere karşı bayağı iyi davranılıyor, yardımcı olunuyor falan diyordu.

Hani barbu güzel demiş, düşük beklentiyle de gittiğinden ve az çok oradaki sistemi de bildiğinden ona uygun yaşarsan sıkıntısız gidip gelirsin. Buralardaki gibi vs. beklememek gerek tabii ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Valla beklenti düşük, işte hanımın fotoğraf işleri orda yürürmü biraz onu merak ediyorum.

Giden bazıları fena değil diyor, bazısı içmeyi falan özlemiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
sinemasını öv :P
internet oyundan beklentin olmasın
bok gibi ortadoğuda internet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
HotS da acik sacik karakterlerle oynatmiyorlarmis, thrall gibi ehli sunnet karakterlerle oynarsin artik

Bide sinemasi guzel evet :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
lte yapıcaz olm, internetini hızlandırırız ama kota vs ne olur bılemıorm onu.

artık star citizenı diske yazıp gonderırısınız =&

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bekar erkek için çok sıkıntı değil ama kadınlar için sıkıntılı biryer. aileyi götürme istersen tamamen işe yoğunlaş bitir ve gel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Turist olarak gözlemdiğim kadarıyla Tahran kozmopolit bir şehir bile sayılabilir, başkent olmasının da etkisiyle. Sıkılacağınızı düşünmüyorum, illa ki yılda 1-2 ay izin vardır.
Ancak kadınlar için biraz zorlu tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
tek şimdilik, projenin durumuna göre o da gelicek inş
di said:

Patice de geliyo mu senlen yoksa tek mi gidiyosun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
hayatının hatası olabilir ya bu yaptığın uyum sağlama vs açısından sıkıntı yaşarsanız. geçici bari olsa 6 ay yada 1 yıl vs hadi neyse belki, ama temelli diyorsun. bilemedim valla

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...