Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İran'a gidiyorum

Suark

Öne çıkan mesajlar

valide gitti cok sevdi, bizim gibi ama bizim kralımız ama bizim gibi deil tırto deil diyo. bide muzeler eserler cok güzelmiş hep.

muzik sahaneytmiş sokak hatayı falan cok güzel diyo. böle vidoelar falan cekmiş köprüler altında mahallerli toplanıp sarkı türkü sölüyo falan.

kanatlar süpermiş, buz kubbeleri süpermiş mozaikler falan zaten süpermiş, öle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

max 1-2 yıl olm zaten
Aluriel said:

hayatının hatası olabilir ya bu yaptığın uyum sağlama vs açısından sıkıntı yaşarsanız. geçici bari olsa 6 ay yada 1 yıl vs hadi neyse belki, ama temelli diyorsun. bilemedim valla

böle avuutuyom kendımı

Cuce said:

valide gitti cok sevdi, bizim gibi ama bizim kralımız ama bizim gibi deil tırto deil diyo. bide muzeler eserler cok güzelmiş hep.

muzik sahaneytmiş sokak hatayı falan cok güzel diyo. böle vidoelar falan cekmiş köprüler altında mahallerli toplanıp sarkı türkü sölüyo falan.

kanatlar süpermiş, buz kubbeleri süpermiş mozaikler falan zaten süpermiş, öle yani.

aslında baya merak edıorm, bekar olsam 1 sanıye dusunmemde, işte hayat.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

olm gidiom zaten karar verildi.

NEyse baküden kötü olamaz heralde ./

bakü merkez cennet aslında, kadınları güzel, lüks içinde falan filan ama dışarı doğru gittikçe tam tersi yoksulluk, varoş memleket halini alıyor. sokaklarda veronlar, altın kaplama araçlar falan değişik bir deneyim.
Ha birde burada gelen müşteriyi kazıklama hevesi bizdekinden beter.
Sosyal ağlarda paylaş

İranlı arkadaşlarım var gayet modern, tabi kaçıp türkiye'ye gelmişler master için falan :) Özellikle tahran gibi yerde sıkıntı çekmeyeceğini düşünüyorum. Türkiye'den daha iyi olduğu şehirleri vardır.

Eğlence sektörü olarak şöyle bir sıralama uygun olabilir:

İstanbul>Ankara>Eskişehir>Tahran>Bursa>Konya>Diyarbakır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...