Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

olm ne kadar güzel ya kaptan amerika
abi özelliği olmayan kahramanlara hastayım ben.

bir batman iki kaptan. hatta kaptan daha iyi. gagdet bile yok. adam bildiğin adam işte. güçlü biraz bi de sağlıklı. genç gibi yani, teke gibi sağlıklı bi genç aslında pek bi olayı yok yani. köylerde falan var böyle adamlar hatta.

ya ikinci film ne güzeldi. adam elleriyle helikopter dövdü sonra patlattı falan. bu filmden de bu performansı bekliyorum. tek sorunum çizgi romanlarını okurdum küçükken siyah beyaz olan eski, daha yaşlı bi karakterdi sanki. bu elemançik gibi 30'larının ortalarında değil de 40 gibi sanki. ya da ben öyle canlandırırdım kafamda. ama yine de iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
MCU'da spoiler konusu farklı. Filmi çekenler tüm öykü açık ve herkes biliyor diye çekiyorlar zaten. Sherlock Holmes ve Reichenbach Falls gibi.

Filmde olanları yazmayın spo olmadan ama comıcbooks spo içinde yazılabilir bence comicbook olduğu belirtilirse.
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

sdasf harbi trailerdan görülen bu
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/am8eK4o_460s.jpg

xunn said:

Abi umarım bütün o politik mevzu side-quest, backdrop tadını almaz.

harbiden Civil War eventini en geniş detaylarıyla içermesini bekleyenler var mı?
insan şaşırıyor...

çizgi romanda onlarca yıldır işlenen "kimliği gizli süperkahramanlar" konsepti üstüne hazırlanan bişi Civil War.
bizim şu an MCU altında izlediğimiz hikayeler ise birkaç yıllık olaylar.

çizgi romanda Tony Stark bile uzun süre Iron Man kimliğini gizlemişti "o benim korumam" adı altında.
filme bakıyorsun, daha ikinci görünüşünde Demir Adam olduğunu itiraf etmişti.

eldeki süper kahramanların hepsinin kimlikleri biliniyor ve devlette kaydı tutuluyor.

X-Men yok, Fantastic Four yok, Örümcek Adam yok, irili ufaklı bi sürü süperkahraman grubu yok...

böyle bir geçmişte bi anda Civil War'ın %100'üyle siyasi derinlik beklemek komik olur.

ha öte yandan, sırf trailer üzerinden de nasıl bir siyasi üçgen yapacakları da belli değilken önceden yargılamak pek doğru değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

aga fanı olarak ne istediğimizi ve ne gördüğümüzü söylüyoruz sen nie bu kadar gaddar adamları haklı çıkarmak için uğraşıosun anlamadım ki dediklerinin biz de farkındayız da görmek istediklerimizde bunlar büyük ihtimalle göremicez ama gene olsa keşke diyip iç geçiriyoruz

ayrıca trailer da görünen kısmı yargılamıcazda neyi yargılıcaz farkındaysan resmin üstünde trailerdan görülen diye belirtmişim dimi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...