Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

abi çok komik ya az önce eşimle yürüyüşten dönerken sokağın başında ufak bir cami var 4-5 genç ellerinde telefon camiye dönmüşler dua eder gibi pokemon oynuyorlar, savaşırlarken ben de görebildim galiba basmadım üstüne ama şimşekler falan çakıyordu gymde

Bugün bir parka girdim. Parkta 20+ pokestop vardı. Grup haline yürüyüş yapan tipler vardı. %60-70i pokestopların yürüyüş yoluna yerleştiren yapımcıya sonsuz teşekkürler. Yürüyüş mesafesi 10dk süren yolu hacda gibi defalarca tavaf ettik hep birlikte :D
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Mithat said:

Hanım 'aayy gidicek mi bunlar baştan başlarsan başlamaaa bunlar çok şirin bizdek alsın' dedi az evvel , hatun eve pet aldık sanıyo emenike :D Baştan başlayamıyorum , 'Kratistoi' olarak kaldı adım.

La avşa adasında bile gym ele geçirilmiş , kim var burda oynayan Volkreant diye biri , adamda valor olunca ben saldıramıyorum , mal gibi kaldım öyle , başka takım olaydı alırdım elinden.

http://imgur.com/sSXGlPZ

Ayni takim gym'i ile pratik yaparak gym'in levelini artirip kendine yer acacak seviyeye getirebiliyosun

De çoooooook zor. Hem potion dayanmaz ona hem de parmak. Her winden 300 prestij geliyor. 4k'dan fazla training yapmak lazım ki kendiminkini sokayım..

üste.

Park istanbulda mı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

yeahh1986 said:

Akşam saatleri saçmalıyor server, gymlerde savaştan çıkıyor yada pokeshoplar boş sayfa gözüküyor. Bugün de gym de savaşıyorum 1 hpsi kalan dudiyi bi türlü indiremiyorum, çıkıyorum giriyorum yine indiremiyorum.
Böyle olunca da boşa yürümüş oluyoruz.
Bu arada aynı takım gym varsa antrenman yapın bol bol seviyeyi arttırın, kendi pokenizi sokun. 1 pokemon ile gymleri savunamazsınız zaten. Yüksek seviye gym, savaşacak fazla pokemon demek, ele geçirilmesi de zor olur. Ele geçirilmesi zor olunca da 24 saatte 1, +10gold gelir.

bu banada oldu. daha önce olmusmuydu gym da sana?

Bugün ilk defa yaşadım da, ekşide bahsetmişler. Yakında yama gelir.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=TgVouV-vOSk?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Liebe said:

abi çok komik ya az önce eşimle yürüyüşten dönerken sokağın başında ufak bir cami var 4-5 genç ellerinde telefon camiye dönmüşler dua eder gibi pokemon oynuyorlar, savaşırlarken ben de görebildim galiba basmadım üstüne ama şimşekler falan çakıyordu gymde

Bugün bir parka girdim. Parkta 20+ pokestop vardı. Grup haline yürüyüş yapan tipler vardı. %60-70i pokestopların yürüyüş yoluna yerleştiren yapımcıya sonsuz teşekkürler. Yürüyüş mesafesi 10dk süren yolu hacda gibi defalarca tavaf ettik hep birlikte :D

20 tane pokestop nasıl oluyor abi burda toplam 2 tane falan var bana yakın sayılabilecek.

bi de birindeki topları bitirince tekrar ordan alabilmek için ne yapmak gerekiyor, süre bazlı mı mesafe bazlı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

vaperon said:

Liebe said:

20 tane pokestop nasıl oluyor abi burda toplam 2 tane falan var bana yakın sayılabilecek.

bi de birindeki topları bitirince tekrar ordan alabilmek için ne yapmak gerekiyor, süre bazlı mı mesafe bazlı mı?

ben de eve döndüm bugün, maltepe belediyesinin oralarda da pek yok malesef :( tekirdağ sahilde 100 m2 yerde 12-13 tane vardı ortasında da gym var malesef dönerken keşfettim :(
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

vaperon said:

Liebe said:

Her 5 dakikada 1 tekrar aktif oluyor pokestop.

Ayrıca ahanda:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...