Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

karşıyaka/alaybey taraflarında oynayan var mı?
etrafımda 3 gym var hepsini kırmızılar almış. daha 2 saat önce mavi'ydi bi tanesi, gittim 2.adam olarak koydum pokemonumu. demin bi baktım almışlarrrrr :3

bişi sorcam, bu XS XL gibi boyut belirteçlerinin bir etkisi var mı?
bi de 2 tane zubat var mesela şimdi, biri 42 diğeri 40cp, 42 olan 6/25 vuruyor 40 olan 6/50 (ama XS). gym'lerde takılırken bana kombo vuruşunu yapmak zor, ilk vuruş daha mühimmiş gibi geldi.
hangi zubat'ı kırayım acaba

bi de weedle evrimleştirdim, kakuna diye ayrı ezik bi pokemon çıktı cp'si sadece 25.

yumurtamdan da cp59 gastly çıktı, ilk göz ağrım ehe.

bi de esas gym pvp'leri için belli tip pokemonlara belli tipteki pokemonlar avantaj sağlayabiliyormuş. öyle bi karşılaştırmalı database'e nerden ulaşabiliriz?

eevee-psyduck-alakazam-poliwag-exeggcute-pidgey ile kurdum takımımı şimdilik(:D
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Mithat said:

Bi de ben mal bi isim seçtim , onu değiştirmem lazım ama nasıl değiştiriliyo bilmiyorum.

bu sikinti bende de var.
2,3 isim denedim. olmadi. bastim kufuru. kufur oldum.

Google hesabıyla girdiydim (sanırım herkes öyle dimi?) o google hesabından sign out olup başka google hesabıyla başladım , oyuna sıfırdan başlıyosun ama adını istediğin gibi koyuyosun.

Ben düzgün isim bulamadım , kendi adım alınmış , orjinal bi adam değilim ki lan ben , her yerde adımı kullanırım nick olarak , burda da öyle , oyunda adımı kullanamayınca kaldım mal gibi napsam bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Iphonelar için

"Bu linke tıklayın http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 Buradan indir deyince bi kaç onay kutusu geliyor ardından ana ekranda uygulama yüklemesi görünüyor. Oyunu açmaya çalışınca güvenilmeyen kaynak vs gibi bir uyarı veriyor, onun için de Ayarlar-Genel-Profiller ve Aygıt Yönetimi' kısmına giderek Pokemon GO için izin veriyoruz, yeni hesapla falan uğraşmadan açılıyor."

Donanımhaber'den çaldım bende. Yükledim çatır çatır oynuyorum. Ölüdeniz de tatildeyken koşuya çıktım, etrafımda ki gymler alınmış bile. 10 pokemon yakalayıp döndüm.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece farkettim benim apple store amerikaya kayıtlı ilk aldıgımdan beri

indirdim
bugun 3-4 km dolandım
sadece 1 kere ezilme tehlikesi geçirdim
30 tane pokemon yakaladım
evin karşısında pokestop var
şehirde 20 tane gym 1000 tane filan da pokestop var
2KM'LİK YUMURTAMDAN DA RATATA ÇIKTI

şimdi 10 km'lik koydum akşama trene atlar şehirde 2 tur atarım ^_^

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben avşa adasındayım ağustos başına kadar burda üç tane pokestop bulabildim onlarda eve 3-4 km uzakta. Bu iphonede yürümeyi sayan yere baktım günlük ortalamam 3 küsür km bugün 12 yapmışım sırf şunun için. Şerefsizim zayıflatacak bu oyun beni bu gidişle.
Sosyal ağlarda paylaş

Dregoth said:

Iphonelar için

"Bu linke tıklayın http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 Buradan indir deyince bi kaç onay kutusu geliyor ardından ana ekranda uygulama yüklemesi görünüyor. Oyunu açmaya çalışınca güvenilmeyen kaynak vs gibi bir uyarı veriyor, onun için de Ayarlar-Genel-Profiller ve Aygıt Yönetimi' kısmına giderek Pokemon GO için izin veriyoruz, yeni hesapla falan uğraşmadan açılıyor."

Donanımhaber'den çaldım bende. Yükledim çatır çatır oynuyorum. Ölüdeniz de tatildeyken koşuya çıktım, etrafımda ki gymler alınmış bile. 10 pokemon yakalayıp döndüm.

burdan indiriyorum bende şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

"Pokemon Go: Major Highway Accident After Man Stops In Middle Of Highway To Catch Pikachu!"
sdfsd

http://www.cartelpress.com/pokemon-go-major-highway-accident-man-stops-middle-highway-catch-pikachu/

LAN

“Sh*t if you wanna catch them all you gotta risk it all so I put my car in park and started tossing these balls”.

DKSNhshxhGgagsgav
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...