Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Gym aksiyonlarına akmadan önce kullandığım chart:
Weakness

Ayrıca sölediğiniz skill olaylarını falandan burdan takip ediyorum. Bana göre hangi pokemonun hangi skilleri daha uygun kararımı verip ona göre pokemon trainleyecem.

Ahandı Charizard

Onun dışında öle sağlam bir app yazan olmadı bunları gösterecek, ne bileyim elimizdeki pokemonların ivlerini gösterecek. Beyler fikir benden icraat sizden paraya para demezsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

Banocalypse başladı yaklaşık bi hafta önce herhalde oyuncuların bi 3de 1i falan banlanır heheh. Perma mı bilmiyorum gerçi ama illa bot olmasına gerek yok sanırım hesabına login olsa bile data çıkarmak için yeterli ban sebebi 3rd party olduğu için. ama tabi ki pokeassistantta öyle bişey olduğunu hatırlamıyorum o yüzden sanmıorum onun sorun olacağını
Sosyal ağlarda paylaş

beni de banlamışlar, itiraz ettim hayır ne bot ne yazılım ne fakegps kullandım diye.

hayır bot kullanmadan oyunun oynanacak bi tarafı yoktu ben de bu nedenle bot kullandım.

adamlar biraz erkek olsun ulan o kadar potansiyeli olan ama o kadar dandik bi oyun çıkardık ki adamlar bot kullandı diyip ceketlerinin önünü ilikleyip başlarını öne eğmeleri lazımken gidip ban wave yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

beni de banlamışlar, itiraz ettim hayır ne bot ne yazılım ne fakegps kullandım diye.

hayır bot kullanmadan oyunun oynanacak bi tarafı yoktu ben de bu nedenle bot kullandım.

adamlar biraz erkek olsun ulan o kadar potansiyeli olan ama o kadar dandik bi oyun çıkardık ki adamlar bot kullandı diyip ceketlerinin önünü ilikleyip başlarını öne eğmeleri lazımken gidip ban wave yapıyorlar.

kardeş sen biraz erkek olsaydın da bot kullanmasaydın(td)

senin mantıkla dünyadaki bütün oyunlar dandik, o yüzden hepsinin hilesi var.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

ya haketmişin işte bi de ağlıyosun hey allam

şu postunu niantice göndericem de 2 ay sonra r diye cevap verirler diye uğraşmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

banlanmadan 2-3 hafta önce bırakmıştım ben bu arada oynamayı. ban maili gelince girmeye çalıştım giremedim sonra sırf itiraz etmek için ettik işte bakarsın açar kekolar diye. yoksa umrumda değil alın bütün gymler sizin olsun...

@mulgear6

hadi biz botçuları anlıyorum da panpa sen niye gaza geliyon ki şu yazdığını niantice yollayacağım falan diyosun. istediğiniz oldu işte botçular banlandı tüm dünya size kaldı takıl keyfine bak kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...