Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

• 8 ay sonra ...
sürekli bozulma diye bir şey yok.

aylardır baaaayaaaa bayaaaa stabil. oyun ilk çıktığında popilerliği ile server problemleri vardı ama şuan 1 kere bile crash vermiyor aylardır.

apk olayı da sıkıntı değil, google play üstünden güncellemekten farkı yok, güncelleme gelince 20-25 günde bir falan, giriyorsun siteden indiriyorsun, zaten o site ana sayfada duruyor 3 tık ile download başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

2. nesil geldi

raid sistemi geldi.

daily ve weekly bonuslar falan var. oyun her patch ile gelişiyor, güzelleşiyor ama hala TR'ye gelmemiş olmasının sebebini çözemiyorum.

Gym'lerde savaş baya dönüyor bu arada, aktif oynayan oldukça fazla kişi var. geçen seneki çılgınlığın yanına yaklaşamaz tabi ama.

akfit olarak dediğin hepsi şerefsiz spoofer :)

benim çok boş vaktim var diye gün içinde bahane olarak çıkıp yürüyorum açıp bunu
gymleri alıyorum
gecenin 3ünde bi anda hepsi gitmiş oluyo filan
o parka gece 3te giden adam ya tinercidir yada spoofer :D
Sosyal ağlarda paylaş

çanakkale'ye giderken edirkapı metrobüs'e koymuştum, 4.5 günden fazla durdu sdafas

işe giderken yol üstündeki gymlere bakıyorum, hepsinin can barları boşalmış 1 vuruşluk halleri var, adamlar koymuş bırakmış, dalan olmamış. ama cevahir gibi m.köy merkez falan sürekli el değiştiriyor.

iş yerinin orda öğle yemeğinde gym'e saldırıyorum 2 saat sonra gidiyor falan
Sosyal ağlarda paylaş

evim kalamış parkıyla yoğurtçu parkı arasında

gidip bi tane gym alıyorum mesela kalamış parkında
2 tur atıyorum tam uzaklaşıcam gyme biri saldırıyo
bakıyorum etrafa menzilde insan evladı yok
hop 3000lik bilmemneyle saldırıp almış
aynısı gecenin bi yarısı da oluyo saçma sapan insan geçmeyen yerlerde de oluyo

keyif kaçırıyolar üstüne bi de hala izin vermeleri rezillik

bu arada 32.5 oldum inanmış gibi gidiyorum 40a doğru
Sosyal ağlarda paylaş

aynısını geçen sene de konuştuk da, ulan evde oturup oynayacaksan anlamı ne, aç 12312451241 tane daha güzel oyun var otururken oynamalık sdafsa

ben işe/spora falan giderken açıyorum öyle yürürken yumurta dolsun falan diye, ya da bol pokestoplu yerse top stoklayayım diye, cidden nasıl bir haz alıyor olabilirler merak içindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...